• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
andiekens, nechcem ta sklamat, ale ak ste sa snazilkovali 3 dni po ovu, tak tam sanca nie je asi ziadna. vajicko je totiz schopne oplodnenia 12 -24 hodin po ovulacii. skor keby ste snazilkovali tie 3 dni pred... spermijky vydzria v zenskom tele bludit aj 4 dni. nie vsak vsetky, zavisi od zivotaschopnosti. ale je super, ze sa mozes poradit s doktorkou a ze je vsetko ok. keby aj v uk zdravotnictvo tak fungovalo...
17. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky uz len 40 minut a idem na koncert
17. apr 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja uz len par hodin a mam 2 tyzdne dovolenku :dizzy_face: :grinning:
17. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fiha i plus a prides na Slovensko ?
17. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky , už som tu dlho nebola. :frowning2: mam stále veľa prace , pripravujeme sa na audit, tak to je o dršku .
vidím že sú tu nove snažilky - ahojte :slight_smile:

iplusr - závidím ti , aj ja chcem mat dovolenku . :slight_smile:
17. apr 2009 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: tak ms neprisla ani dnes...ale prislo slabulinke spinenie - hnedy vytok, co som nikdy pred ms nemala...myslite ze mozem byt tehu?
17. apr 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, ja len pridavam jeden link, ak by ste si chceli prečítať... :slight_smile:

http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article&Page=ShowArticle&ArticleID=2718&SectionID=3&SubSectionID=13
17. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dnes sa vam hlasim az takto neskoro, ked nie som v praci tak si uzivam den volna :slight_smile:

ibamy to mi je luto, ze ti bolo tak zle, este vydrz a ono to prejde, mne byva zle uz len obcas :wink: (to malo byt povzbudenie :grinning: )

babulky strasne vam zelam aby ste boli aj vy coskoro tehu a na testoch nasli krasne //, len sa prosim moc nesledujte, cim viac na to budete mysliet, tym viac budete potom sklamane, berte to tak, ze co ma prist to pride... a hlavne ak sa budete stale sledovat tak vam z toho sibne a vasich partnerov/manzelov asi tym tiez moc nepotesite... drzim vam palce pri snazilkovani a vsetkym vam posielam tehuvirusiky

a flyangel ja si presne nepamatam kedy som zacala pocitovat prve priznaky, asi az po teste a potom ako mi to potvrdil lekar, teda az vtedy to co mi bolo som zacala pripisovat tehotenstvu :slight_smile:
17. apr 2009 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, minewka ten link je super.. dokonca si ho cital teraz so mnou aj moj mm.. :slight_smile:
17. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mastu, máš pravdu, ja až po prečítaní celého procesu po oplodnení vajíčka som pochopila, že ešte reálne nemôžem nič pociťovať, lebo v mojom prípade sa až teraz môže vajko uhniezďovať, dokonca má k dobru 1-2 dni, kedže sa uhniezďuje na 7-10 deň... :slight_smile: čiže ani ten najsamlepší test nemusí nič ukázať, takže najbližší test bude tak deň pred MS...to by už HCG mohol zaregistrovať :slight_smile:

Uvidíme.. :grinning:
17. apr 2009 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minewka tak dufajme, ze sa uhniezdi :slight_smile: ja prave spinim...ale ms zatial neprisla..ale testovat este nemam odvahu
17. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak Vam budem drzat prsteky minewka, matulik, nech o par dni uvidite // :slight_smile:
17. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem wodanka :slight_smile: a vy ako snazilkujete?
17. apr 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame taky maly utlm teraz.. chcem počkať kým budem zdravá a mať po laparke..
17. apr 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Wodanka, dík.. :slight_smile:

ale musím sa priznať, že to čakanie...no nič moc teda.. :grinning:
17. apr 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my niečo o tom hovor minewka... mňa vždy ale najviac hnevá to čakanie na ďalšiu ovoulku :frowning2:
17. apr 2009 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,
mozem sa k vam pridat?trochu pokecat...aj my sme v stadiu snazilkovania a nejak sa nedari. :unamused:
17. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a odkedy sa snazite mata?
a neboj ono sa to raz isto podari :wink:
17. apr 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minewka ja som na tom podobne...ale test spravim asi az v pondelok :slight_smile: ak dovtedy nedorazi ms.

ahoj mata...jasne, ze sa mozes pridat :slight_smile: a odkedy snazilkujete?
17. apr 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No hej..buď čakáš na ovulku alebo na mrchu:-d

Sevas Mata..pridaaaaaaaaaaaaaaaaaj sa :slight_smile: a ako dlho sa snažíte?
17. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matulik, no hviezda si :grinning: ja by som nevydržalaaaaaaa... :grinning:
17. apr 2009 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to vies minewka vzdy ked som testla tak som dostala hned v ten den ms..ako naschval :grinning: neviete niekto ako dlho by malo trvat to spinenie?
17. apr 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo snazilkujeme sa od jula,vtedy som vysadila antikoncepciu ale vedela som ze to nepojde az tak lahko.a od februara jem kyselinu listovu a meriam si aj BT.ale dneska som bola u gyn a nemam v poriadku nejake hormony tak mi dal nejake lieky,ktore mam uzivat 2 tyzdne.
17. apr 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matulik ja jedinu skusnost co mam so spinenim, je teraz od januara a mam ho vzdy cca 4 dni po ovulke a trva mi az do zaciatku ms... ale u mna to je zevraj sposobene cystou, ktoru mam :unamused: asi som Ti moc nepomohla
17. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mati aj my sa nechranime od jula...ale nejak sme nesnazilkovali...az teraz druhy mesiac tak poriadne :slight_smile: A teraz cakam co z toho bude :slight_smile: neboj mati ono to pride ked bude ten spravny cas :wink: a este nepresiel ani rok, tak to nie je az take zle...a dufam, ze lieky zaberu :slight_smile:
17. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mata, pridávam sa k Matulinke, ze to este nie je tragédia, aj keď, veľi dobre si viem predstaviť, ako by si už bejbinko chcela... :slight_smile:
17. apr 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mas pravdu ze nepresiel ani rok ale ja som taka nedockava,vies niekomu sa podari hned a my chudence :slight_smile: :slight_smile: mozme robit hocico a nic nepomaha.tie lieky co mi dal sa volaju estrofem a maju taky dlhy pribalovy letak ze az...a plno neziaducich ucinkov,ale co clovek nespravi preto aby bol tehotny,no nie?
17. apr 2009 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne to niekedy pride tak troska nespravodlive, ze ten kto niekedy ani dieta nechce a zadari sa mu a my nic... ale nic nie je stratene, vsetko chce len byt na spravnom mieste v spravny cas :grinning:
17. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo wodanka ale keby sme vedeli kedy je ten spravny cas a spravne miesto...vsetko by bolo ovela jednoduchsie....
17. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky viem, ze teraz v tejto vasej debate to je ako cista provokacia, ale uz mi tu viacere naznacili ze cakaju na fotku drobca, tak oznamujem, ze uz som ju tam konecne dala :slight_smile:
17. apr 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok