Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
19. apr 2009

heh matu este len budem mat v piatok 😉 ja som teraz mala take ako keby spinenie skor hnedkasty vytok...uz od ovu ma boli podbrusko na lavej strane...a vcera pri sexiku ma tak pichlo do laveho vajecnika ze sme museli prestat a az sa mi zatocila hlava a zalahlo mi v usiach 😕

matulik284
19. apr 2009

tak drzim palceky, aby bolo "A" 🙂 hmm...niektore baby maju aj skor spinenie a pichanie..tak mozno to moze byt aj tehu..joooj tak by som ti to priala, aby vysli // 😉

flyangel
19. apr 2009

dakujeeem matu 😉 ved vies ze aj ja tebe strááásne prajem 😉 a uvidis ze zajtra sa budes tesit z // 😀

matulik284
19. apr 2009

dakujem 😉 snad mas pravdu fly 🙂

flyangel
19. apr 2009

no ja verim ze ti to vyslo moja 😉 ja neviem..ze u mna co a ako bude lebo som 20dc a 8dpo,ale o par dni kupim test aj ja 😀

matulik284
19. apr 2009

ale ked mas pravidelnu ms...tak to uz o par dni naozaj budes vediet 🙂

flyangel
19. apr 2009

ved heej ja mam ms na 28 alebo max na 29dc takze testik si urobim ku koncu tyzdna

matulik284
19. apr 2009

to by bolo supre keby sme boli obidve tehu 😀

flyangel
19. apr 2009

heeej by sme kocikovali spolu,len v inom meste 😢

matulik284
19. apr 2009

no ved to...skoda ze si tak daleko ☹

flyangel
19. apr 2009

nevadi vsak si urobime stretko modrykonik 😀

matulik284
19. apr 2009

presne tak 😉 tak zatial pa ideme na futbal

flyangel
19. apr 2009

uz ides...tak sa maj pekne

minewka
19. apr 2009

Haló..je tu niekto? Boli sme s mužíkom plávať..celý čas sme sa rozprávali o tom, aké by to bolo, keby som bola tehu..hihhi :D

Matulik, no vyzera to veĺmi nádejne...

Fly...u teba by to mohlo byť zahniezdenie..Ináč, ja som vôbec nešpinila...

Stále rozmýšľam, či musí byť príznakom tehu hlien? Lebo včera a predvčerom som pociťovala akoby zvýšnú tvorbu, keď testy ukazovali ovu, som žiaden ťahajúci hlien nemala.. 😕

wodanka
19. apr 2009

ahoj minewka... to by bol riadny baby boom, keby sa Vam (Tebe, fly a aj matulkovi) zadarilo 😀
vyzera to velmi slubne, budem Vam drzat prsty... 😉

flyangel
19. apr 2009

minewka noo to by bolo super keby sa zadarilo by sme chodili po meste s kocikmi 😀 😀 a aky hlien si mala?wodanka ahoooj a ty ako?a co s op? 😕

wodanka
19. apr 2009

ahoj fly.. zatial som tam nebola.. musela som ju odlozit

minewka
19. apr 2009

Hehe, Fly, no to by bolo super..fakt takž tehu boom...No neviem, nemala som žiaden..Troška taký mazľavejší pocit...
Akurát muž skonštatoval, keď sme počas ovu snažilkovali, že fakt musím mať ovu, lebo že som bola veľmi vláčna, že všetko bolo také mäkké, akoby prekrvené... 😀..tak čo ja viem...ale hlien fakt žiaden naťahujúci...

flyangel
19. apr 2009

tak tak aj som to tak citila ze jak keby si bola ovela viac otvorena ako predtym 😀 😀 nuz ja som mala natahujuci hlien a aj bolesti v podbrusku a trva to az doteraz.. 😕 myslim len bolesti trvaju a dnes ten slaby hnedy vytok 😵 uvidime ze co a jak

minewka
19. apr 2009

Fly a aký máš graf BT?či nemeriaš?

flyangel
19. apr 2009

ja uz tento mesiac nemeriam dajak som minule merala a bola som chora taze zbytocne som sa snazila ked graf bol neplatny kvoli mojim teplotam...takze nem graf ale mozno zajtra len pre zaujimavost si odmeriam a ty mas aku bt?

minewka
19. apr 2009

No ja som dnes ráno merala, bola 37,2..ale merala som po tom, čo som sa zobudila, čiže neskôr, keďže je nedeľa.. 😀
Teraz som si zo srandy merala a mám 37,8 😀..ta uznaj..

Ináč, to sa má merať dáko špeci?ako hlboko sa má vložiť teplomer, ak meriam v pošve..?A ako dlho asi mám merať?

minewka
19. apr 2009

Nie, počkaj, 37,6, zle som pozrela.. 🙂

flyangel
19. apr 2009

minewka ma sa merat 5minut ale ja som si ho vybrala aj po 2min...kedze aj tak sa teplota uz nezmeni 😀 a len trosku sa ma zasunut po ten strieborny koniec.

minewka
19. apr 2009

No som zvedavá, že aká bude zajtra ráno...Pozeráte Lets Dance?😀

minewka
19. apr 2009

ináč, Matulik, ty si mala špinenie po ovu?či až teraz?

matulik284
19. apr 2009

minewka ja som mala spinenie az teraz ked mala prist ms...v piatok a vcera uz len trosilinku a dnes vobec...po ovu som nemala nic

minewka
19. apr 2009

Matu, tak už konečne sprav ten testík, lebo už ani ja neviem vydržať...nás napínaš.. 😀

Ja ti to tak prajem.. 😵

mastulka
20. apr 2009

Dobre ranko prajem vsetkym, ako to tak vidim tak tu mame nadejnu tehulky 🙂 drzim vam palce aby mrcha neprisla ani jednej

angelds
20. apr 2009

ahojte prijemny den prajem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre