• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
dakujem dakujem, som stastna prestastna, dufam ze vsetko prebehne v poriadku....
20. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne neboj sa, a ked pojdes na kontrolu, tak na sone ucite uvidis aspon pekny vak pre babatko :slight_smile:
20. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacynka - to je uzasneeee, gratulujem! ja som sa objednala k dokt. 5 dni po meskani MS a 5 testoch s // :grinning: (no co, nemohla som tomu uverit :slight_smile: )
20. apr 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacynka viem ze sme si nepisali, ale strasne ti gratulujem.ja to tu citavam aj popisem niekedy s babami .aj my sa snazilkujeme ale neuspesne zatial.
20. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: stacynka srdecne blahozelam :wink: mastulka ako sa mas?aj ja milujem latino som aj tancovala a a aj arabske sa mi pacia mam aj zopar cd :wink: minewka je mozne ze este ti test nic neukazuje lebo mas strasne nizke hcg pockaj do ms...alebo 1den pred ms si sprav testik :wink: ja budem testovat asi v stredu al.vo stvrtok :grinning:
20. apr 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne by mala prísť v stredu, alebo vo štvrtok mrška.. :slight_smile:...tak ti držím prsty všetky :grinning:
20. apr 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem minewka :grinning: aj ja tebe vsetky prsteky budem drzat...ja mam dostat az v pondelok ale mam pocit ze ju dostanem... :frowning2:
20. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, no ja tiež mám pocit, že dostanem... :frowning2:...no ale čo už...ak sa nepodarí, snažíme sa spolu ďalej.. :grinning:
20. apr 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak minewka...bojujeme za spolocne kocikovanie :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo tu nie nikto.... :frowning2:
20. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly... dufam, ze Tebe aj minewke to spolocne kociikovanie vyde... :grinning:
20. apr 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka ajooooj :wink: nooo bolo by to fajn...ale tak sa zda ze nam to tento mesiac nevyjde :rolling_eyes: aspon ja mam taky pocit ze to tehu nebude u mna :frowning2:
20. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som dnes krvacala :( bola som hned u lekara, dala mi injekciu, lieky a vypisala na PN...vraj mame oddychovat...ale dobra sprava je, ze sme vylucili mimomatern.tehot. lebo uz bol vydiet gest.vacok....a zatial sa drzime....tak veeelmi sa bojim....ale zatial stale dufam :zipper_mouth:
20. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacynka - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
minewka - nechadz flintu ako sa hovori....nevadi ked nic extra necitis...to neznamena, ze nie si tehu :wink:
20. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rush...nuz urcite oddychuj a najlepsie je ak tehotna zena kt.krvaca pocas tehu alebo jej hrozi potrat lezi s noha podlozenymi napr.vankusmi al.paplonom...je to bezne opatrenie aj v nemocnici ako sa zabrenuje potratu a dvihnutiu maternice do vysky aby sa plod netlacil nadol
20. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem fly...akurat drahy nabehol a uz lezim s podlozenymi nohami :grinning:
20. apr 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas zac rush :wink: len pekne oddychuj...nie si sama jedna baba tiez mi dnes pisala ze krvacala a dostala ascorutin,magnezium a klud na lozku...uz aj ona lezi s podlozenymi nozickami :wink: neboj vela zien krvaca pocas tehu a to nemusi hned znamenat potrat ale moze preto sa opatrujte...drzim palceky a dufam ze vsetko bude ok
20. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...som si robila pred chvilou test a nic...iba jedna ciarocka :frowning2: ja uz tomu fakt nerozumiem
20. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly dik moc za podporu...niektore ani nevediia ako a uz rodiia a niektorych to stoji fakt kus sil....trochu som nekludna aj kvoli tomu, ze uz nie som ani najmladsia...ale verim, ze to zvladneme :dizzy_face: som naozaj stasstna, ze sa to tentokrat skoncilo takto...

fly a nevzdavaj nadej kym mrska nechodi sanca je tu stale...dokonca aj keby sa objavila :wink: prajem nam vsetkym vydareny a plodny rok 2009
20. apr 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rush neboj bude to ok. to nie len s tehu je to tak ale aj so zivotom niekomu sa vo vsetkom dari a iny sa namaha a nic sa mu nedari...nuz mozne je ze len predbieham a mrska nedojde :dizzy_face: dnes mi je strasne zle...mam migrenu a pocit na zvracanie :frowning2: :confounded:
20. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo to vazne???nieeeee :cry: :cry: to mi je luto :frowning2:
20. apr 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rush len pekne oddychuj.. po 9 mesiacoch Ti to uz nebude tolko dopriane :slight_smile:
matulik nezufaj, jedna ciarka nic neznamena... mozno len este nemas dostatok hormonu a preto Ti test nic neindikuje..
20. apr 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka ked ja uz mam 37 dc... :frowning2: a dnes ma strasne bolelo brucho a znovu som spinila...
20. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu :frowning2: :frowning2: joooj je mi to luto veeelmi vazne...nebooj vyjde o mesiac...ja mam migrenu a vzdy je mi na zvracanie :cry: :cry:
20. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly to s tou migrenou mavam aj ja....tak presne viem ako sa citis :frowning2: ked ja uz vobec nemam chut skusat dalej lebo to je strasne stresujuce ked mi to stale meska a este k tomu nejake priznaky a nakoniec nic :frowning2: Keby som mala aspon pravidelny cyklus a hned vedela co a ako....
20. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu neviem co si o tom mysliet... mala by si asi ist k dokimu..
20. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k dokimu som objednana vo stvrtok...mozno dovtedy pride ms
20. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak predtym si mala aky dlhy cyklus?
20. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzdy som mavala okolo 33 - 34 dc...aj teraz tak nejak mala prist podla dokiho..lebo mi sledoval folikuly...a ked neprisla ms ale spinenie a pichanie v podbrusku tak som si myslela ze budem tehu, ale asi som sa mylila
20. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu ved pises ze tam slabunka ciarka je tak urob rano test a uvidis...mozno sa to predsa podarilo len male sa hra na skryvacky a nechce dat o sebe este vediet
20. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok