Stmavne slabá čiarka na ovulačnom teste?

jaja8_9
30. nov 2019

Ahojte mam ovulacny test spravený, ne vidieť čiarka ale nie je úplne taka istá ako kontrolná... Zajtra by mala stmavnut a o 24-48hod ovu?? Ďakujem za radu nakoľko som si ho robila prvýkrát a nemám s tým skúsenosť

veronikaszabova
30. nov 2019

@jaja8_9 tento test je negativny

giuli
30. nov 2019

Ahoj..tento test je este negativny...treba testovat v nasledujuce dni cca v rovnaku hodinu...a to od 10.00- max do 22.00...,ak testovacia ciarka bude rovnako silna alebo silnejsej farby vtedy je test pozitivny.Po pozit. teste dochadza k ovulacii 12-48hod...test moze byt pozitivny aj 2-3dni za sebou...ratas od posledneho pozit.testu..

jaja8_9
autor
30. nov 2019

@giuli ďakujem, skúsim zajtra co bude

giuli
30. nov 2019

@jaja8_9 treba skusat...niekedy mas negativny o 10.00 a o 14.00 uz pozitivny....ak sa objavi pozitivny je dobre testovanie zopakovat s odstupom 2-3 hodin.....

lauritkatesty
30. nov 2019

inak vôbec to ani nemusi kontinualne tmavnut. silná čiarka moze vyskočit zo dna na den, alebo naopak tmavnut a potom zrazu slaby. treba len čakat na rovnako silne čiarky. pripadne aj sledovanie hlienu može napovedat, že sa to bliži..

jaja8_9
autor
1. dec 2019

@lauritkatesty toto je dnes testované, odvčera som spozorovala aj viac hlienu

lula225
1. dec 2019

@jaja8_9 už sa treba len snažiť.. pekný testik 🙂🙂

jaja8_9
autor
1. dec 2019

@lula225 a man to chápať tak ze odteraz za 24 hodín bude ovu?😀 Lebo až teraz som sa začala zaujímať o ovu testy keďže sa nám už dlhšie nedarí

lula225
1. dec 2019

@jaja8_9 áno tak do 24h alebo 48h..mi sme sa snažili v deň pozitívneho testu tak už len čakať ci príde menštruácia alebo nie.. skúste poistiť dnes zajtra alebo obden..

jaja8_9
autor
1. dec 2019

@lula225 včera mi vyšla úplne slabucka však foto je vyššie tak ste videli, dneska tmavá tak to beriem jak prvý deň pozitívneho testu a dneska zajtra skúsime a uvidíme, malo by to byt tesne pred Vianocami 😊

lauritkatesty
2. dec 2019

@jaja8_9 tak to už je jasne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre