Styk pred ovuláciou

zuzana92521
27. mar 2018

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Pred dvoma dnami som mala s manželom nechránený styk, išli sme na plno. To bolo počas mojich tzv. '' neplodnych dní'' čiže to bolo ešte len 5.den po menštruácii. Na druhý deň som podľa všetkého mala mat prvý deň plodných dní, aj som začala mať nafúknuté brucho, proste pocity ako na ovulácia, ale mne sa to zdá príliš skoro. Hlien ani vytok som žiadny nemala, teda ešte stále aj mám obdobie sucha. Je možné, že by som ostala tehotná aj v týchto dňoch? Alebo teda, že by sa vo mne spermie udržali, ak som nemala plodný hlien? Ďakujem a pekný deň prajem.

pininka
27. mar 2018

Mozne je vsetko,ale plodne dni zacinaju,ak mas menzes 5 dni, tak 9 dni po nom, cize podla mna nemozes byt tehu. Ale ako pisem,mohlo sa to posunut pre rozne veci a tehu budes. Najlepsie asi zrobit si test.

hettinka
27. mar 2018

Ja som otehotnela v deň, keď mi menzes skončil, teda hneď po ms. Takze kľudne hocikedy sa dá otehotnieť.

eliska13
27. mar 2018

@hettinka ja tiež a to sme sa predtým najviac "snažili"v prostriedku cyklu ovu môže mať človek aj viac x za mesiac a môže otehotnieť kedykolvek

karmela
27. mar 2018

Treba si odsledovať ovulacne dni.Nieje pravidlom že každá žena ho má v strede cyklu..ja som mávala plodne na 9 deň vrátane ms a boli mesiace keď bola až na 14den.Takze ťažko povedať môžeš a nemusíš byt tehotná

zeytin
27. mar 2018

Ak nemáš hlien, tak potom spermie nemajú vhodné prostredie.... Ale ako baby píšu, možné je všetko. Skús si merať teplotu... len pár dní okolo ovulácie a uvidíš lepšie kedy máš ovulku.

alobalka
27. mar 2018

Styk pred ovu je vždy tak trochu riziko, môžeš mať hocikedy posunutu ovu a tak otehotniet aj v skoršie dni ako obvykle máš plodné.

eliska13
27. mar 2018

@hettinka prosím Ťa mimo témy.... si písala, že syn má nejakú knižku o programovaní môžeš napísať akú?dakujem

fednaja
27. mar 2018

Kľudne môžeš byť aj v tom, niekedy to nie je presné a je to riziko, keď to robíte tesne pred ovoláciou. Ale tak vadiť ti to nebude, ak by si bola v tom, či?

zuzana92521
autor
27. mar 2018

@fednaja vadiť určite nie, len dve detičky sa nám podarili ani neviem kedy tak to by bola sranda, ak by som teraz ostala tehotná. Keďže väčšinou mam bolesti počas ovulky. A dnešnú bazalna teplotu som mala asi najnižšiu, akú som kedy mala, 35,9.tak asi to nebude moc pravdepodobne, ze by som ostala tehotná

bielavila
27. mar 2018

ano urcite sa da, ja som toho prikladom😊

caramelbiscuit
27. mar 2018

No vidíš a my sme ani nešli naplno, ani mu neušlo a už som v 31.tt 🙂

janci05
27. mar 2018

@caramelbiscuit Takto nejako to bolo aj u nás, len už má o pár rokov viac a už mi papuľuje.🙂

srnkaknm1
27. mar 2018

Ja som otehotnela pocas menstruacie take nikdy nevies

kikina84
27. mar 2018

@zuzana92521 to záleží od tvojho organizmu..zu ženy o ktoré sa chlap len obtrie a už sú tehu a naopak ženy čo musia robiť stojky a snažiť sa roky aby sa to podarilo..Ja mám napr známu ktorá otehotnela s partnerom pocas menzesu..a ďalšiu ktorá otehotnela keď užívala antikoncepciu..takže možné je všetko..uvidíš o pár týždňov 😉

zuzana92521
autor
28. mar 2018

tak ako ja som pri oboch detičkách som otehotnela bezproblémov, len v tom období som si nesledovala ani ovuláciu, ani plodné dni...len sme si proste nedávali pozor, a teraz sme po dlhom čase s mužom išli naplno, tak preto sa pýtam, že ako to je, lebo som to nikdy nejak extra nesledovala..no uvidíme o pár týzdňov, čo a ako bude. som si začala merať bazalku a sledovať hlien, preto som si myslela, keďže som nemala žiadny výtok ani nič podobné, tak sme na to išli. 😀

lilianka123456789
15. aug 2021

Pridám sa k vám ties som mala stik z manželom počas evulacii a neviem ci som vtom poraďte mi na test je príliš skoro tak sa pitam od vás

bielavila
16. aug 2021

@lilianka123456789 ja mam s manzelom styk pocas, ored aj po ovulacii uz 8 mesiacov kazdy mesiac a stale nic cize sa moze podarit hned ale nemusi ani rok, dve deti sme dali na prvy sup a teraz sa nedari, nik okrem gyndy ktira ti vezme krv a testu ti nepovie ci uz si alebo nie tehotna

lilianka123456789
16. aug 2021

@bielavila ja mam tiež dva deti a tretie sa nám nedarí a sme zdraví aj manžel aj ja tie dva deti sme mali bez problému ale tretie dieťa sa us nám nedarí 🤰

martinameszi
3. jan 2022

Ja stále mám nechránený sex a nieako sa nedarí 😔

lilianka123456789
19. jan 2022

@martinameszi ja to isté mame stik aj deň evulacii a po evulacii a nedarí sa to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre