Tabletky Femibion

bobinka87
27. feb 2012

Ahojte babenky je tu niekto kto užíva tabletky femibion a aké máte sním skúsenosti ďakujem vám za odpovede

evusaa
27. feb 2012

ahoj ja som uzivala femibion cele tehu a teraz uzivam femibion energetic mum 😉 pri dvojickach to naozaj potrebujem a ja som velmi spokojna myslim ze mi pomahali aj pocas tehu nemala som ziadne problemy aj teraz.

luba142
27. feb 2012

@bobinka87 ja som uzivala len femibion kys. listovu pred tehu a potom do 12 tyzdna a potom som mala vitaminy inej znacky 🙂

bobinka87
autor
27. feb 2012

@evusaa ahoj a brala si ho aj pred planovaním tehu a ako často si ho brala počula som že sa má brať vtedy keď sa ideš milovať neviem či je to pravda

evusaa
27. feb 2012

@bobinka87 brala som ho rok pred tehu, ale my sme mali problemy s otehotnenim, tak ked sme zacali liecbu som prestala a potom ked som otehotnela som ho zase zacala uzivat, podla letaku sa ma brat raz denne.

evusaa
27. feb 2012

http://www.femibion.sk/ najdes vsetky potrebne informacie

bobinka87
autor
27. feb 2012

@evusaa ďakujem už som čítala nám sa tiež nedarí otehotnieť máme už jedno bábo aj na to sme čakali 2 roky v novembri sme prišli o naše bábo hneď na začiatku a od v tedy sa nám nedarí a kamarátka mi odporúčala femibion že je dobrý na otehotnenie

evelin325
10. dec 2012

@bobinka87 mne pomohol Femibion k otehotneniu, nie Femibion 800 ale brala som Femibion 400 spolu s homeopatikami a po 4 mesiacoch som otehotnela 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre