Tehotenské príznaky a menzes

15dominika
9. máj 2018

Dobrý deň,
S manželom sa snažime o babatko, už som si myslela že sa nám no podarilo, no prišla menštruacia.
Počas plodnych dní sme mali sex, s tým že asi týžden po tom som začala pociťovať únavu, a bolesť v podbrušku, naliate prsia, bývalo mi zle. Takže sme si mysleli že sa nám to podarilo, asi o další týžden som mala slabučne špinenie , asi jeden deň, čo som prikladala tomu že asi sa začalo uhniezdovanie, no potom prišiel týžden pred mš výtok biely a bez zápachu, a menštruavia dorazila o 2 dni skor ako mala, trvala asi 3 dni a klasika menšttuavia ako stale , nemávam silné krvacanie . Teraz som na pochybach lebo som čitala príspevky ze je možne aby som bola aj napriek prichodu menštruacie tehu, tehotenský test som si nerobila, tak sa chcem spytat či niekto zažil podobny pripad , popripade poradil , ako dopomôcť otehotneniu. 🙂

asia83
9. máj 2018

Aj my sa teraz snažíme o dieťa. Ono závisí od toho, akú tú menštruáciu máte. Ak vám odpadávala aj sliznica, tak podľa mňa nie je možné, aby ste boli tehotná. Pokiaľ to bolo iba akoby "špinenie", krv s inými tekutinami, tehotná môžete byť.

bam11
9. máj 2018

Ahoj ja som mala tiež 3dni ms, normálna červená krv, ale bolo to slabšie krvácanie ako obvikle. Tak som si spravila test a druhu čiarku som tam videla ale bola taka slabá, že manzel keď sa pozrel na test tak on tam nič nevidel. O päť dní som urobila pre istotu ešte jeden a už tam boli dve zreteľne čiarky 🙂 držím palce.

meandbaby
9. máj 2018

Ono to mohlo byt aj biochemicke tehot, ze sice sa oplodnilo vajicko ale nakoniec sa uvolnilo. Najlepsie ti povie gynekolog z vysetrenia.

15dominika
autor
9. máj 2018

Ďakujem za podporu, ja som už tiež rozmyšlala nad tym ze možno sa aj oplodnilo len neuchytilo , a nechcem zatial riesit lekara ze ak by sa to nepodarilo ani tento mesiac, tak potom by sme poriesili nejake vysetrenia či je všetko ok, vraj je nejaky liek na udrzanie vajicka aby sa uhniezdilo tak mozno to by pomohlo.

zuzadula
9. máj 2018

@15dominika áno.. menštrácia môže byť aj počas tehotenstva. Sú ženy, ktoré menštruujú aj do 6 mesiaca. Spravte si test, alebo k lekárovi na krvný test. Držím prsty 🙂

danusskaaa
9. máj 2018

Ja som menzes mala 3 mesiace aj keď som bola tehotná 😉 k dr. som prisla v 10. týždni aj napriek menzesu. Musela som uzivat vladacie tabletky - duphson (uz neviem presný nazov) a dcera ma 6 rokov 😉

kallanchoe
9. máj 2018

@zuzadula niekedy to nejde hned. netreba vesat hlavu. nam to trvalo rok (obaja zdravi) tiez som myslela ze ked sexujeme cez plodne dni, tak to proste musi ist. no uz ked som zacala pochybovat, ze asi teda zajdem k lekarovi ci je vsetko ok, tak bum a bola som v tom. Netreba na to mysliet nechat to tak a pride to ked ma. Neboj urcite sa podari. Len mam pocit ze teraz sa vsetko privelmi planuje az sa preplanuje. treba to nechat na prirodu.Netreba vsetko riesit plodne neplodne, uhniezdovanie, pocity. Lebo ver mi aj ja som kazdy mesiac mala vsetky priznaky tehotenstva, ospalost, vytok, prsia, bolo mi aj zle......, ale odstupom casu som prisla na to ze som sa az prilis sledovala (teraz sa na sebe smejem). Nesleduj sa, uvolni sa, nemysli na to a bude to vtedy ked ma😉. apropo moja babka normalne menstrulovala do 6 mes. ked cakala moju mamu. Myslela ze len pribrala. Ja som prvy mesiac mala normalny menzes tiez.

15dominika
autor
9. máj 2018

Ja viem ze sa nato netreba nejako zameriavat a tlacit pri tom na pilu , ze to narobi viac škody ako uzitku , len taketo priznaky som mala prvy krat tak som myslela ze možno že sa zadarilo, skusim si urobit ten test, pre pokoj v duši 🙂 ďakujem dievčata, som vdačna za každu odpoveď, reakciu a radu. 😘

dzupi898
9. máj 2018

moze byt, ze mozes byt tehotna aj napriek tomu, ze ms normalne prisla, stava sa to ale asi by som spravila test a mozno sla aj k doktorovi pre istotu nech spravi aj krvny test a potom uvidis, drzim palce

maruski99
10. máj 2018

@15dominika držím palce aby sa vám čím skôr podarilo 😉 🙂

15dominika
autor
15. jún 2018

Ahojte, tento mesiac som mala mat mrchu 4.6. No vobec neprišla meška už 11 den a test je stale negativny , je to normalne ?

sebik20
25. sep 2018

Môžem byť tehotna aj ked som dostala ms ...dnes je tomu druhy den ...tehu test mam takyto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre