Tehotenský test - je negatívny či pozitívny?
@veronikaszabova Ďakujem 🙏
Menstruaciu som mala naposledy 2.3.2020
Gynekológ mi dal termín až ma budúci mesiac :(
Ťažko povedať, je ta aj druhá čiarka, len neviem akú má presne polohu. Či je to kraj testovacej plochy. Skús odfotiť cely test.
@zuzkalujza to je už hodne davno áno a test je negatívny tak neviem 🤷 Pri dcere pred 5rokmi som mala takéto isté testy a až keď mi brali krrv a spravili hcg test sa ukázalo že som v tehu
@zuzkalujza ale ona nema pozitivne test. Ta druha ciarka ma byt inde. Toto je rozhranie na testovacej casti.
@robin30 vieš ono keď to rozoberiem tak je viditelnejsia skúsim poslať či aj tak uvidíš? Lebo neviem či to není kanálik :/





@amynka2015 1 ciarka - negativny.