Tehotenstvo a hnedý výtok v 7. týždni.

terezka288
1. apr 2020

Zdravim som v 7 tyzdni tehotenstva a mam vytok slabo hnedej a obcas ruzovej farby uz 3 den ma niekto skusenosti?

lucinka1988
1. apr 2020

@terezka288 treba s tým ísť lekárovi. Ja mám tiež 3.den spinenie, som v cca 7tt a včera mi predpísal Duphaston. U mna to ale zatiaľ nevyzerá na prosperujúce tehotenstvo, ešte čakám na jeden USG a potom sa uvidí. Spinenie v tehotenstve ale určite netreba brat na ľahkú váhu.

terezka288
autor
1. apr 2020

@lucinka1988 no ja prave od zaciatku beriem duphaston a doktor hovori ze ked to beriem ze sa nemam coho bat tak neviem no ked idem na vecko vzdy sa laknem

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka288
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezka288
autor
1. apr 2020

@veronika4495 je to moje prve tehotenstvo tak som neskusena

terezka288
autor
1. apr 2020

@veronika4495 dufam ze to bude aj moj pripad

hennyinnsbruck
1. apr 2020

Spinis celé tehotenstvo? Alebo si teraz začala i napriek tomu ze berieš lieky?
Duphaston nieje vseliek, takže hlaska lekára nebola na mieste. Samozrejme to nemusí byť nič vážne ale aj môže.
Ja by som si zavolala lekárovi a uvidíš čo povie.

terezka288
autor
1. apr 2020

@hennyinnsbruck nespinim od zaciatku len teraz posledne 3 dni, tak neviem teraz no lieky berem od zaciatku aj kyselinu listovu aj duphaston

hennyinnsbruck
1. apr 2020

@terezka288 tak určite by som volala lekárovi.

terezka288
autor
1. apr 2020

@hennyinnsbruck ked ja som vcera bola u lekara a som sa na to pytala a povedal ze to je normalne ze az beri3m duphaston tak nevadi

terezka288
autor
1. apr 2020

@hennyinnsbruck ale aj tak sa trosku bojim ked neviem presne na com som a nemam stym skusenosti

hennyinnsbruck
1. apr 2020

@terezka288 a taaaak tak to si mala napísať ze si bola včera u nho... Tak keď ta vyšetril a vravel ze je to v poriadku tak neostáva nič iné len mu veriť 🤷‍♀️ bude vše ok neboj sa😊

terezka288
autor
1. apr 2020

@hennyinnsbruck Sak skusam tomu verit kazdopadne dakujem vsetkym za odpoved 🙂

hennyinnsbruck
1. apr 2020

@terezka288 myslí pozitívne 😉😉

19barbi19
1. apr 2020

@terezka288 ahoj a nemala si mať náhodou v tomto čase menstruaciu?? Lebo aj ja som spinila asi 2dni v marci a mala som aj mierne zvýšenú teplotu a vychádzalo mi to presne na tie dni, ako som mavala menštruáciu. To som bola asi v 9tt. Aj Dr. to pripisal k tomu...

terezka288
autor
1. apr 2020

@19barbi19 nie teraz som si to pozerala a nie nemala by som mať menzes

domikl
1. apr 2020

Tak spinenie nie je vždy normálne. A Duphaston určite nie zaručene liek, že to dopadne dobre. Momentálne som 4krat tehotná. S prvých dvoch teho dve deti, tretie teho som potratila MÁ, teraz som 4krat a tiež som začala 6tt špiniť. Lekár predpísal Duphaston a povedal že spinenie zvyšuje percento potratu. Ale všetko je medzi zemou a nebom. Takze slova niet sa čoho báť mi prídu zvláštne.
Keď som bola ale 6tt+5d na pohotovosti kvôli spinenie lekárka mi ani nepredpisovala lieky a povedala, že spinenie v tomto čase zvyknut mat ženy keď sa vajíčko hlbšie uhniezďuje čiže môže to byt kvôli tomu. Ak nevidel lekár hematóm, srdiecko bilo(ak už bolo vidno), berieš Duphaston. Tak už ostáva len pozitívne myslieť. A kludovy režim🙂 verím že ti všetko dobre dopadne

terezka288
autor
2. apr 2020

@domikl ďakujem pekne za názor včera som bola na pohotovosti a zvisili mi dávku Duphastonu a predpísal mi ešte Ascorutin tak budem sa snažiť oddychovať Oddychuj aj ty❤️

domikl
2. apr 2020

@terezka288 a koľko denne berieš Duphastonu? 🙂

terezka288
autor
2. apr 2020

@domikl brala som 2x denne a teraz 3x denne

misa11111
2. apr 2020

To som mala aj ja, určite to treba riešiť. U mňa to neskončilo dobre, mne povedala doktorka že telo si spraví po svojom ani duphaston nepomôže. Nepomohol. Držím palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre