Tento mesiac sa to už musí podariť

luciagdt86
20. mar 2014

...alebo snažilkujeme zas a znova... tentokrát by sa to už mohlo podariť... všetko tomu nasvedčuje... Aj vy sa na to chystáte od tohto mesiaca (marec 2014)? Tak poďme na to! Hlavu hore, treba myslieť pozitívne. Aj my sa snažíme... už druhýkrát. O prvé bábo sme kvôli MMT prišli, ale teraz svitá nová nádej... ste na tom podobne?

luciagdt86
autor
16. apr 2014

@viwy Neboj nič. Nie si v tom sama. Sme v tom viaceré. Bábo bude.. a o to viac si to budeme vážiť a vychutnávať, neboj nič. Opäť skúsime tento mesiac... veď raz sa to už musí podariť. 🙂 A potom si už len napíšeme tú dobrú správu. .-)

tixx
16. apr 2014

@luciagdt86 ja si tu pisem v inej teme s jednou babou, bola na vysetreni Hyfosy - je to nieco podobne podla toho co hovoris, akurat tam davaju nejaku kontrolnu latku a zistuju,ci su priechodne... kedy ta to caka? to, ze ste prisli o babo ma mrzi, jasne, ze to spravi s psychikou vela :( urcite budes mat onedlho babo, to bude potom radosti kopec 🙂 Ja budem mat vysledky z tej vcerajsej kultivacie az okolo 28-meho, potom to asi zacnem viac riesit, lebo uz s tymi zapalmi chcem mat raz a navzdy pokoj 🙂

1234lubka
16. apr 2014

@luciagdt86 zo mna nic som si dnes robila druhy test po tyzdni a nic ani naznak dtihej ciarky...joj keby som aspon mala kratsi ten cyklus....39DC...somzvedava kedy dorazi mrcha....dufam ze co nasjkor nech mozem v sebe op5 zivit nnadej 🙂)

luciagdt86
autor
17. apr 2014

@tixx To áno. Zápaly sú nanič a pravdepodobne aj mne spôsobili to mmt. Mala som totiž zápal slepého čreva a hneď povedali, že ten zápal mi poškodil ten jeden vajíčkovod. Takže naozaj prelieč, čo sa dá, lebo to nerobí dobrotu. A kedy ma to čaká? Ešte mi liečila nejakého baktera a potom, keď to bude ok, tak to budeme riešiť.

luciagdt86
autor
17. apr 2014

@1234lubka Hmmm. no neboj nič. Všetko je v živote tak, ako má byť. Niekedy nevieme, prečo sa veci dejú a až s odstupom času na to prídeme. Ja si to vždy tiež hovorím, no niekedy ma to vôbec neutešuje. Človek proste po niečom túži a vtedy akákoľvek výhovorka alebo útecha je zbytočná.

ani_sama_neviem
20. jún 2014

ahojte, pisem sem lebo nevedela som sa v tom mnozstve skupín akosi niekam zaradit... takze my s priatelom uz sice mame jednu dcerku (3,5 ročnú - ale dcerka je prveho partnerstva) a chceli by sme mat vlastné dieta, cize sme sa zacali asi tak cca pred dvoma mesiacmi snazit, no nejako nam to zatial nejde a neviem kde je problem kedze s prvou som otehotnela na "prvy sup" takze som sa o veci snazenia o dieta nikdy zaujimat nemusela a vela informacii o tom ani nemam priznam sa (ako na to , co uzivat pre zlepsenie plodnosti atd...) som v tychto veciach proste zaciatocnik 🙂 tak sa chcem tymto s vami poradit,porozpravat (popisat) co uzivat alebo ako sa stravovat, popripade "zlepsit" svoju plodnost a tak pozivitivne ovplyvnit schopnost otehotniet 🙂
ja dufam ze sa nam buduci mesiac podari kedze tento uz bohuzial zas prisla mrcha a ja hlavu v smutku :( a tak sme sa tesili.... prajem pekny dnik a vopred dakujem za odpovede, rady , napady 🙂

pikotka
23. jún 2014

@ani_sama_neviem mame rovnaky problem... prve babo sa nam podarilo na prvy sup a tak som nepredpokladala, ze by mohol byt problem pri druhom. Uz je to vyse roka co sa nam nedari. Riesili sme to uz aj s Dr. Dostala som nejake lieky a vitaminy a skusame to s nimi teraz druhy cyklus. V stredu by mala prist mrcha, aj ked som v kutiku dufala, ze by to uz mohlo vyjst, ale dnes som zacala spinit ☹ takze asi zasa nic. Inak velmi dobry je Inofolic - je to prirodny produkt a pomaha otehotniet. Je tu o tom aj diskusia, mozes si precitat. Da sa to kupit v lekarni bez lek. predpisu. Drzim palce

luciagdt86
autor
9. júl 2014

Čaute babenky. Tak ako? U nás stále nič nové, ale svitá snáď na krajšie časy. Bola som u Dr. a pichla mi dvakrát Pregnyl, vraj to pomôže dozretiu a prasknutiu vajíčka, tak uvidíme.... Máte s tým niektorá skúsenosť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre