• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
uz mate vsetko ?
13. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie.. vcera som bola skusat nejake saty, ale este niekam pojdem, lebo az tak mi ziadne nepadli do oka velmi
13. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no nejake sadnu urcite.. :slight_smile: kedy ides na kontrolu?
13. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento tyzden som bola na ultrazvuku... potom idem az 10.3. na 4D
13. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenusska tlenka mamartinka :wink:
13. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mate foto ?..kolko ma cm ??

Antonia ahooj
13. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, som tu len na skok :wink:
lenuss, ta babika v albume ti pristane :slight_smile:
13. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah - vdaka som to akurat uz aj dala prec... :slight_smile:
13. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary a kam skaces potom ?,
13. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenusska tak ako ešte špiniš ?
jaj mne včera skončila mrcha možno bude romantikuš valentin :grinning:
tlenka dik že si tu dala to info na včeliu kašičku lebo je to super upravilo mi mrchu a dokonca mi trvala kradšie a špinila som ku koncu len jeden den inak tak 3 tak som snej nadšena a ani hlava ma cez vikend neboli a mrcha bezbolestna tak že chvalim dufam že to bude mat aj ine plus a zahlasim // :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab - uz iba slabunko... :wink:
13. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no foto nemam, zo 4D budem mat.. babo ma 6,13 cm :slight_smile:
13. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab a tu kasicku si si normal vitaminy kupila v lekarni?kolko stoja?a ty si kde v zahraniciu?tam sa to v lekarni da kupit?
13. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: lenusska nekecaj fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a testik si neskušala kolko dni si v očakavani :wink:
13. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab - vcera ale bol bieli ako sneh :frowning2:
13. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som dobrala poslednu tabletku toho duphastonu...cize neviem kedy mam dostat lebo to nikto nevie presne...do nejakých 5 dni by sa malo..

keby som ho nebrala tak som mala vcera dostat
13. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka ja som si to kupila na slovensku no som si to objednala cez net cez link čo hodila tlenka a nechala poslat na svk adresu ale v košicia som to videla aj v lekarni tak neviem ale ak maš taku mrchu všelijaku tak fakt odporučujem ja som to začala brat v januari ked som dostala mrchu a dalšiu mrchu som dostala už o 2 dni skor s 32 cyklu som sa dostala na 30 ešte uvidim či budem mat tak prehliadnu aj ovulku :wink:
13. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusska no možno tam bolo toho HCG malo ja držim prstiky nech je to //
13. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab - no uvidime...to spinenie nieje dobrý naznak...ved ked nie teraz tak inokedy
13. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute nieco nove?chvilu som sa zdrzala v inej teme
13. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko bambulky :wink:
prajem krásneho valentín :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.zelam vsetkym krasneho a hlavne sladkeho Valentina. :wink:
14. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocicky, zelam krasneho, zamilovaneho Valentina :wink: my ho sice neslavime, ale dnes cakame navstevu, pridu kamosi a kamosky, tak posedime a pojdeme do ulic, mini figurka odstartovala ku starkym, tak som si povedala, ze sa dneska pekne sprasim xi xi :confused:
14. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nikto nikde :astonished: všetci valentinujete :grinning: :grinning: ja som dostala merci zato že si a manžel dostal tiež merci za to že si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak postarom dnes sa chcem začat snažit som si naordinovala snaženie každy druhy den ked lieky už zabrali :grinning: :grinning: uvidime aky bude vysledok :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa mate ja pracovne uz cel ytyzdne
som chodila so prace :frowning2: tak som nemala cAs sem prist co mate noveho
ja som od draheho dostala krasnnu kyticu ruzi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jaj baby ja ho tak velmi milujem ja som mu dala cokoladku milku velikansku a cokoladove srdiecko milku :slight_smile:
14. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zelam.tak ako po Valentine?mi sme mali vinecko a keksik.tak som spokojna.ved kto by nebol ze :grinning: zelam vsetkym krasny zvysok nedele.majte sa.
15. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme boli na plese a teraz varim muzikovi vecer ide do prace baby a my sme vyhrali vysávač prvu cenu :grinning: normalne nechapem. inak nic cakaam mrchu tak uvidime co bude dalej majtesa a peknu nedelu poobede cakam malú donesie ju ocino bola u našich cely vikend tak už sa teším papa zatial vonku svieti slniecko tak hadam poobede bude aj nejaka vychadzka už sa teším ahojte :grinning:
15. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa mi mate ja celkom dobre
15. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkaj lulu.no ja sa mam dnes dobre tiez.slniecko nam tu svieti,vetrik pofukuje a pomalicky sa nam otepluje.tak kde je chyba.pozdravujem ta a zelam pekny zvysok nedele :wink: packo.
15. feb 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby ako sa mame ja v pohode sneh sa topi možno bude konečne normalna doprava :grinning: :grinning: ideme do mesta popozerat čo maju nove :grinning: :grinning: :grinning: a nanakup potravin tak sa ozvem večer ak tu niekto bude no asi som sa prechladila lebo v jednom kuse kicham :angry:
tak krasnu nedelu :wink:
15. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok