Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

nyya ale uvidis, ze sa mu to ulezi a ked bude vidiet, ze sa vas dlhsie nedari, pojde...lebo na co potom chce cakat...a nie je na tom nic, proste si len ulavi 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

antoniab no citala som to...ved taky chlapec ani nevie, na co to ma...tento bol az mooooooc sikovny 😀

nyya
18. feb 2009

ritulka 😀 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

ja som tomu mojmu len povedala, preco by som sa ja mala vsade ukazovat, ze nech aj on pre to nieco urobi....a objednal sa a isiel... 😀

antoniab
18. feb 2009

tak baby lučim sa idem sa tulit bo vy zomna tehu nespravite 😀 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

kde ta mladez speje.... 😀

nyya
18. feb 2009

nie on je preto otcom lebo jeho tatina zabili..ked isiel pozriet svoju zenu do nemocnice...a ona akurat porodila dcerku...preto tam povedali ze bude ako jej otec...

ritulka
autor
18. feb 2009

antoniab no to veru nespravime....my ta len tak mozeme popohnat 😀
dobru nocku

nyya
18. feb 2009

normalne sa mi chce az plakat...ved to poznate niekdy mame take obdobie ze nieco bereme trosku citlivejsie a hlavne ked mame nasu mili priatelku mrsku...

ritulka
autor
18. feb 2009

nyya ja ta chapem, tak si poplac...sa ti len ulavi....a hlavne teraz, ked mas este aj tu chrontinu mrchatu...

nyya
18. feb 2009

ritulka
autor
18. feb 2009

moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooja

nyya
18. feb 2009

ritulka vy sa ako dlho snazite???

ritulka
autor
18. feb 2009

hlavne ked ta nieco trapi a chce sa plakat, tak plac....netreba to dusit v sebe....

ritulka
autor
18. feb 2009

my 2 roky 😠

nyya
18. feb 2009

ja viem ale plac nic neviriesi to je problem....

nyya
18. feb 2009

a stale si taka silna???

ritulka
autor
18. feb 2009

nic nevyriesi, ale sa ulavi...

ritulka
autor
18. feb 2009

ale prd, nie som silna....ale teraz som v maximalnej pohode...uz som si to oddepkovala a teraz sa citim dobre a vobec nepremyslam, ze kedy to bude...uz to nechavam tak 😉

ritulka
autor
18. feb 2009

ono zrejme si to prejde skoro kazdy....bohuzial 😠

nyya
18. feb 2009

ritulka ti zavidm...a ja tu rozpravam o par mesiacoch a ti uz 2 roky.... a beres to vsetko v pohodke...ja mam len teraz take obdobie sem tam..priatel byva az do vecera v robote a priatelov tu nemam a neni sa s kym porozpravat a tom ken s vami tu...

ritulka
autor
18. feb 2009

nyya nie je co zavidiet...neboj, bude to v pohode, uvidis... a potom budes toto cele obdobie brat ako banalitu...
len sa treba ventilovat...

nyya
18. feb 2009

☹ ako myslis ventilovat???

ritulka
autor
18. feb 2009

nyyuska idem...rano vstavam k tomu mojmu dokimu, kde sa vobec netesim 😒 ...ale co uz, ked je treba ist na preventivnu 😀

nyya
18. feb 2009

jasne bezkaj ritulka 😉 😉 a drzkam palceky...papa.a dobru nocku

ritulka
autor
18. feb 2009

ventilovat - ist niekde von, odreagovat sa...len tak sa prejst, aj nieco trosku popit...ved preco nie, jeden poharik este nikomu neublizil...a aj si poplakat...najst si nejaky zmysel, a nie len sa namotavat na mimi...na to som prisla ja 😀

dasah
18. feb 2009

nyya nononono 😠 😠 😠 😠 dostanes po zadku prec zo stresmi viete co babenky ja som to uz tu par krat pisala mi sa snazime uz asi 14 rokov takze ked budete mat stresi a pochybovat o sebe tak si spomente na mna pretoze ja si myslim ze nadej zomiera posledna a ze aj u mna raz stastena zakopne a budem tehulka 😵 😵 😵 😵 😵

dasah
18. feb 2009

inac dobry vecer babenky nepozdravila som tak to napravam 😀 😀 😀 😀 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

nyyuska diky moc....a ty ked ti je na prd, tak si poplac, zakric a bude dobre, nebol 😉

ritulka
autor
18. feb 2009

dasah vidim, ze si nam sem vniesla novy vietor....no super 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre