• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
no tusim nieco v robote spominala ze pojdu si dat varene vinko a potom pojdu supity sup takze asi isli hahahahahaha
20. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem babulky, to pifko robi svoje.... :grinning:
20. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tie nase babulky keksikuju ako dive... :grinning:
20. feb 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru noc a hlavne moc :wink:
cmuk
20. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritulka krasni večer nech sa podari čo sa podarit ma :grinning: :grinning:
no a s doktormi maš pravdu v uk je starostlivost oničom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som obiednana k zubarke a na kontrolu na prsniky ,ale po doktoroch budem behat aj tak vecsinou so svokrovcami viete oni maju sice kopu deti,ale su nescopny auta ma pomali kazdy a to aby sa im doprosovali hlavne ze pridu vtedy ked nieco potrebuju otvoria kufre a uz sa s komory vsetko vlaci
20. feb 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moj manžel sa tu už chysta doperin tak dufam že nezachrape lebo ho zobudim :grinning:
20. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ritulka dobru noc a dobre so hoc
20. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to ked sa moj bude chystat budem musiet vypinat pocitac ale idem sa ja radsej rychlo osprsit aby sme mohli nieco poriesit
20. feb 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasha takych deti je viac ale ja nemam super svokrovcou takže ja moc nemusim :sweat_smile:
20. feb 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja nech nam neuteču :grinning: :grinning: :grinning: papap zajtra sem kuknem :wink:
20. feb 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak tak teda super nocku prajem vsetkym papapap
20. feb 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
21. feb 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
chystam sa na velke upratovanie a okna padnu tiež pretože neprši :confused: :grinning: tak ktasnu sobotu :slight_smile:
21. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab - dam Ti kluce aj od nas ?? :grinning:
21. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusska to račej nie ja som tajne dufala že bude pršat lebo včera pršalo no a dnes je pekne :angry: no šak umyjem a mam pokoj tak či tak umyvam len 3x do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty ako mrcha už odišla?
21. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...este trolilinku doznieva no uz je na odchode
21. feb 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ranko
21. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab, aj tu je krasne slnecno, konecne
21. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maryah tak to je super nam sa slniečko už schovalo pod mrak ale neprši a to je super jaj ja už mam poumyvane okna a vyluxovani celi byt perinky prezlečene tak je tu tak čistučko :stuck_out_tongue_closed_eyes: no sa chystame do mesta kamarat kupil synovi zlacnen botasky tak ideme pozriet nejake aj my synovcovi ked už idem v marci domov nech mam nejake darčeky ešte musim bratovi lebo bude miroslava a sesternici musim poslat balik lebo mala menini a dnes ma narodenini no ale som to nejak nestihla :sweat_smile: tak idem sa napapat a hajde do mesta a večer pridem pozriet čo ste popismenkovali a kííííííííííííííííííí velky den D mala dasha :grinning: :grinning: :grinning:
inak maryah kde si sa včera flakala ta segra bonzla si začala prva s tutumutu :grinning: :grinning:
21. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste čitali na nete aj v teleke chodi ako mimoriadne spravi 13 mrtvych havaria vlaku s autobusom bože to je hrozne a bola to mladež čo išla na lyžiarsky vycvik večer pozriem spravi očo ide :cry: :pensive: je to smutne
21. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Mata, sem-tam tu zazriem tvoj nick....ako sa dari??....vidim ze este stale snazilkujete.....no nic, musis dojst este pred mojim porodom, ze ta poriadne oplujem a nakazim, ja tych hormonov mam v poslednom mesiaci az-az....kedze citam, ze v marci sa stavite na svk.... :wink: ...len sa poponahlaj, bo male sa uz derie na svet vo velkom... :angry:

ostatnym snaziilkam prajem prijemne snazilkovanie a vela pozitivnych testikov.... :slight_smile:
21. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bibi aj ja občas kuknem do snv že či ešte 2v1 :grinning: musim medzi vas už napisat len vy tam same mamini a čakatelky :sweat_smile: no uvidime :wink:
jej baby kde ste ? ja som už doma z nakupou aj som nakupila dufam len že sa domov potom ponesiem :slight_smile:
21. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, ale mame tam uz snazilky...ved prid.....sa to tam rozrasta...aj z LE a PP sa k nam hrnu...no proste uzas... :sweat_smile: ....a este stale 2v1...no este vydrzat aspon tyzden dva a mozem tiskat :grinning:
21. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, antoniab, co si pekneho nakupila?
21. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maryah ja tu sliedim a nikoho nikde :slight_smile:
jaj som kupila bom bratom teplakove supravy v spord worde zlacnene s 49 na 19 libier tak sa vytešujem no a potom som im kupila par tričiek a bratovej čaji tiež nejake a sestrenke super mikinu tak už len zabalit a poslat ona pruje v chcestrefilde dole v anglicku nedaleko vas :wink:
a ty ako aku si mala sobotu :slight_smile:
21. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a ešte som si kupila krem na vrasky :grinning: :grinning: :grinning:
no a zas tu nik neni :rolling_eyes:
21. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milujem sport world... my sme boli s drahym v cinskej restauracii... neviem ci aj u vas, ale tu je par takych restauracii, ze zaplatis £6 a jes kolko len vladzes za tu cenu, ale drinky v tom nie su zaratane, tak sme tam boli a najedli sme sa dost a teraz sa len gulam.
21. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes kupila dva tiene a hnedu ceruzku na oci...
antoniab, my nepotrebujeme kremy na vrasky... joooooooooj, nejdu mi smejkovia, ale divala som sa na fore, ze s tym nieco urobia, ale tusim az v pondelok...
21. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ani tvojej sestre nešli včera smejkovia :unamused:
myslim že unas taka reštika nieje ale ale viem aku mysliš lebo sme v nej boli v hulle :wink: a ako sa maš snažilkuješ osto šest :grinning: :grinning: kedy ma prist mrcha ak by dosla iked predpokladame že nepride :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok