Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

dasah
21. feb 2009

no super ale pocitaj stim ze ti otvori Jano hehehehe a kedy budem spat?

maryah
21. feb 2009

jano mi otvori a ja ta jemne zobudim studenou vodou 😀

ritulka
autor
21. feb 2009

mary je to fakt hrozne, len ked to clóvek pocuva, este nie to zazit...hovoril chlapec, ze on to prezil aj s otcom, ale maminka uz nie ... to je sila 😔

ritulka
autor
21. feb 2009

jeda to mate super, ze ste tam spolu... 😀

antoniab
21. feb 2009

ritulka ja som to tiež pozerala je to hrozne .... 😔
no čo sa tiče doktorov v uk no coment ked som šla tu za gp aby my skontroloval stitku tak mi povedal ze to nieje podstatne na otehotnenie a to ked som povedala doma svojmu doktorovi tak myslel že ho trafi tak my povedal že si mam vybrat bud verim anglickym lekarom alebo našim tak som si vybrala no hadajte koho 😀 😀
dasha ja som dala na vyber manželovi bud opravi postel lebo začinala vrzgat alebo nebude tutumutu no hadaj čo si asi vybral 😝

ritulka
autor
21. feb 2009

antoniab o tom vobec nepochybujem...pocula som od segry, ze je to v UK des, co ta tyka zdravotnictva...a to som si ja vzdy myslela, ze su vyspelejsia krajina a vidim, ze u nas ta aspon pocuvaju...aj to zalezi na Mudr. ale aspon sa snazia pomoct....aj segra ked ide domov, uz viem, ze ju treba objednat tam a tam....lebo v UK nema sancu...

dasah
21. feb 2009

opravil postel?alebo isiel spat alebo nie urobil supi sup na zemi hahahahah

maryah opovas sa studenu vodu dostanes hahaha

dasah
21. feb 2009

no to teda ano radsej si zaplati na sk akoby som sa mala jedovat na blbcov tu

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah ze by velka noc 😀 😀 😀
a vidim, ze sem chodime len my, par jedincov - mary, nyya, antoniab, dasah a moja malickost 😔

dasah
21. feb 2009

no asi ano velka noc to je cosi a ked to povies anglicanom tak nechapu co to znamena oni si radsej budu nejake vajcia hladat kdesi v trave

ritulka
autor
21. feb 2009

tak to vam nezavidim...to ked mi segra hovorila, ze ked tam zostanes tehu, tak prve sono ti robia az v 12tt...tu behaju, ako nahle zistis ze si tehula...no des 😠

maryah
21. feb 2009

aj ja chodim k doktorom na slovensku... ja som si tiez myslela, ze UK je vyspela krajina, ale som sa zmylila a uvedomila si realitu... a som rada, ze sa vraciam domov, mam tu toho plne zuby 😠

dasah
21. feb 2009

no aj ja som si myslela ze by som sem isla na umele ale radsej som sa toho vzdala a pockam si az ked pojdeme domov to bude najlepsie

ritulka
autor
21. feb 2009

mary a my sa tesime, ze prides medzi nas...a vas tiez cakame...ako dlho tam este budete??? lebo by bolo fajn sa stretnut, kedze pozname kazda osudy toho druheho... 😉

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah doma je doma 😉

antoniab
21. feb 2009

ritulka nielen že to tu všetko dlho trva ale pokial nemaš vsebe vpichnuti nož /obrazne/tak to len rychlo rychlo 🙄 a my sme s MM chodili vždy k jednemu gp a ten sa nas stale pytal nato iste a boli sme uneho 3x poslal nas na spermiogram a ked sme prišli pre vysledky tak že čo chceme tak som myslela že ma rafne a ked nam povedal že ok len jedna hranična hodnota tak nas poslal na dalši a ja sa ho pytam že prečo ked je to ok a on my povie že len tak či je nejaky problem s tym no som to nepochopila tak nam dal dalši papier ale už sme sa neobjednali lebo som sa pytala mojho gynekologa na svk a ten mi povedal že ak boli vysledky ok tak to mame nechat tak a riešit mna kedže mam zle vysledky s endo. a anglicky gp mi povedal že to nieje doležite že to možme riešit inokedy že sa mam objdnat šak som tam bola tak sme to mohli riešit nie načo som bola na krv 3x zakaždym zle vysledky poslal mi domov dopis ja zostrašena bo si preložiš jak tak tak som pochopila ze len niečo zle a ked pridem tak nech pridem inokedy no proste sila 😠 srat nanho už ak by som tu šla tak k inemu gp

dasah
21. feb 2009

ja idem inac vo stvrtok na dovolenku ale na stalo sa vratime az v septembri

dasah
21. feb 2009

to by ma trafil slak hned tam

maryah
21. feb 2009

ritulka, nastalo ideme v polovici aprila, vlastne uz za 2 mesiace... no ti anglicki doktori ma stale viac prekvapuju... 😲

dasah
21. feb 2009

jaj asi blbo citam ja ze sa pytas na mna

antoniab
21. feb 2009

no ja neviem kedy sa mi vratime chceli sme tento rok ale kedže kriza čo sa prace tiče ešte asi rok počkame

antoniab
21. feb 2009

no teraz som mimo koho si sa pytala my si tu s dashou vylievame srdce šak aj my chceme na stretko 😀 😀 ja ked budem na svk neni problem pricestujem kamkolvek 😀 😀

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah aj na teba, jasne....a aj na antoniab, kolko este planuje byt mimo Sk 😵

dasah
21. feb 2009

ale ked to vsetko odplanujeme tak sa stretneme no nie?

ritulka
autor
21. feb 2009

babulky moje, jasne, ze som myslela kazdu jednu....kedze ja jedina som na SK 😀 vy popletky moje 😀

dasah
21. feb 2009

no ale aj tak srandou je ze pomali kazda sme v uk takze ritulka sup sup sem

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah 2x nehovor, uz som bola vcelku nalomena, ze pojdem do UK, ale prisiel do cesty moj MM a ostala som na SK...ale inak bola by som urcite niekde s vami v UK 😀

antoniab
21. feb 2009

no je to s doktormi odveci priatelka mojho brata tu potratila a starostlivost 😠 no ked sme prišli ku gp aby nam potvrdil tehu tak nam spravil len dalši tehu test a povedal jej že je v druhom mesiaci lebo už 2x nemala mrchu jaky mudry doktor a žiadne sono a to moj gynekolog že hned po teste aby som nezabudla prist lebo to može byt aj mimomaternicove a to musi zistit sonom hned no a potom začala bolestivo a hrozne krvacat tak mi na pohotovost kde sme čakali tak pol hodinu potom som už to nezvladla mima sa tam skrucala od bolesti poslala som brata za sestričkou nech jej laskavo vyslvetli že ma bolesti ptom 5 minutove vyšetrenie ak sa to tak da nazvat len kde ju boli či velmi krvaca a tak a potm nas poslali do porodnice tam zas čakali sme potm dosiel doktor urobil sono povedal bohužial opytal sa či chce vyčistit prišla sestrička vyčistila museli sme počkat ešte hodinu a hajde domu no proste otras 😔 😔 ja som plakala jak mala

ritulka
autor
21. feb 2009

ale teraz vas volame my v SK aby ste sa vratili medzi nas 😉

dasah
21. feb 2009

a najlepsie na tom je ze ides rodit a pomali po hodine ta vyzenu aj s malim domov no hruza

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre