Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
22. feb 2009

dik antoniab...
dasah, to o com srandujeme si k tebe asi nedovoli, asi je to velmi neslusne... a ma k tebe respekt

dasah
22. feb 2009

hahahahahaha tak to ma podrz hihihhihahahahaha no tak asi ano ale je to super ze sa tak smejete ja si zasa svojim sposobom posrandujem s tvojim

lenusska
22. feb 2009

Ahojte...

maryah
22. feb 2009

no ahoooj lenuss, kade ty chodis?

lenusska
22. feb 2009

maryah - ja sa nejak vyhybam PC ked som doma...posledne týzdne to uz vyzeralo tak ze ja v izbe s PC, muz pri telke v obyvke a stretli sme sa ked sme spali

antoniab
22. feb 2009

maryah poslala som ti mail tak kukni či to doslo a daj vediet 😉
ahoj lenusska ako sa mame ?

maryah
22. feb 2009

lenuss, u nas je to stale tak... manzel miluje PC a tak je tam a ja som si uz zvykla... ked ho to bavi a je to jeho konicek tak ho necham... a ja sedim tiez pri pc

maryah
22. feb 2009

idem na to antoniab...

lenusska
22. feb 2009

Antonia mam sa pracovne 🙂

dasah
22. feb 2009

u nas to je bezne ale aspon mam klud a to po 16 rokoch manzelstva zistite aj sami ze budete stastne ked mate cas len sami pre seba

antoniab
22. feb 2009

jej lenusska aj unas je to tak ja na pc manžel kuka telku ked odidem na zachod alebo do kuchyne rychlo ide na net 😀 😀 len to že mi to mame všetko v jednej izbe tak sme spolu tak či tak 😀 😝

maryah
22. feb 2009

u nas je to tak, ze ja som na pc a aj manxzel je na pc a vacsinou ho otravujem... stale sa ho na nieco pytam a aj kecame takze sme aj spolu...

maryah
22. feb 2009

lenuss, pracovala si aj dnes? o kolkej si skoncila?
jooooooooooj, zozrala som cely sacok popcornu... o takomto case... juuuuj, to bude velky zadok

antoniab
22. feb 2009

no pozeram že to mame všetky nejake podobne 😀 😀 ale keby som bola na svk tak by som isto nebola každy den na pc ale tu je to premna taky relax 😉

dasah
22. feb 2009

no t by som ani ja nebola veru kazdy den na pc ale tu clovek pomali hodi relax a na sk sama praca

maryah
22. feb 2009

presne antoniab, ja by som doma tiez nesedela tolko na pc ako tu a manzel tiez nie... doma je viac roboty a tam si oc budem vychutnavat... tu je to samozrejmost... pridem domov z prace, zapnem pc, pustim radio alebo pozeram nejaky program... doma mam radio, telku, casopisy a vela ludi okolo seba, ktorych dobre poznam...

antoniab
22. feb 2009

ved to doma je iny život a tu robota domov robota domov no a v byte čo pc alebo tv 😀 a tak na svk robota priatelia rodina a praca okolo domu 😝

aplless
22. feb 2009

ahojte tak hlasim ze mrcha prisla rano ziadne tehu sa nekona tento mesiac 😠

antoniab
22. feb 2009

aples to mi je luto tak buduci mesiac znova apon ta praca na tom je super 😀

lenusska
22. feb 2009

Mary teraz som dosla domkou

antoniab
22. feb 2009

dobru noc baby a prijemni pracovni pondelok 😉

lenusska
22. feb 2009

No ja som opana ja mam volnoo..Krasne snicky

mamartinka
23. feb 2009

no ahojte.hlasim ze mrska zatial neprisla.pekny dnik zelam vsetkym.

antoniab
23. feb 2009

ahoj tak už mam za sebou prví racovni den jupiiiiiii 😝 mame sa ?

maryah
23. feb 2009

caute, aj ja... este dva dni a mam dva dni volno...

antoniab
23. feb 2009

😲 😲 😲 😲 maryah tak skoro volno aj ja chcem 😠 😀 😀 😀

maryah
23. feb 2009

dnes som mala rannu, potom dva dni poobednu, potom dva dni volno a vikend pracovny... mame to take pomylene, ale uz som si na to zvykla...

antoniab
23. feb 2009

jaj tak no tak to je no ja možno budem makat tiež v nedelu no ale mne to neva to len 6 hodin to rychlo ubehne 🙂 a ty pracuješ s dashou spolu ?
jaj som nafuknuta jak pred mrchou neviem čo to je sa bojim že dostanem nejde oto že dostanem ale je nejak skoro žeby sami cyklus obratil naruby 😠 😠 a hrozne ma bolia rebra dnes jak keby mi niekto vrazil do chrbta čo sa ale nestalo ale na druhej strane som vysmiata jak lečo normalen nechapem asi mi tie lieky na hormony zabrali 😀 😀 😀 a mam ich nejake rozburacane 😅

lenusska
23. feb 2009

Ahojte je tu niektooooooo

maryah
23. feb 2009

hej,pracujem spolu s dashou...
no to brucho mas urcite s tych hormonov alebo sa blizi ovulka... kolky DC si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre