Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
2. mar 2009

a ja pozeram Deuce Bigalow - muzska slapka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a antoniab narobila si aj mne chute 😝

maryah
2. mar 2009

ja som pozerala policajnu akademiu, mam tie casti velmi rada, tolko sa nasmejem 😀

maryah
2. mar 2009

my mame tu oproti taky obchodik s jedlom - take away, no a tam je veeeeeeeeeeelka porcia hranoliek za 1 libru a to nieeee je dobreeeeee lebo som tam skoro stale... este len otvorim dvere a uz tam vedia co mi maju dat a to ani usta neotvorim 😀

ritulka
autor
2. mar 2009

tv maniacky 😀

lenusska
2. mar 2009

ahojtee

ritulka
autor
2. mar 2009

lenusssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss 😀

maryah
2. mar 2009

lenuss ahoooj 😉

antoniab
2. mar 2009

no otec je super kuchar keby tak naucil mojho muza varit 😕 😀
my ma svk tv ale vecer nam ide len joj a joj plus na markizu mame zly signal tak raz ide raz nie 😠
joj som si dala na vlaszy tu vodicku a pomohlo uz ma vlasy bolia menej 😀 😀 zeby sa my mozok tlacil von 😀 😀

antoniab
2. mar 2009

lenuska ahoj no a jetu zachranna 4 tejto temy 😀 😀 😀

maryah
2. mar 2009

antoniab 😀 😀 😀

maryah
2. mar 2009

mna bolia vlasy ked ich mam cely den pevne v cope alebo v drdole a ked si ich rozpustim tak to je ulava 😵

lenusska
2. mar 2009

ako sa mi mate ?..som tu bola malo lebo sa mi nechcelo vysedavat pri pc ale uz mam notebook

lenusska
2. mar 2009

co riesite ??

antoniab
2. mar 2009

baby ja sa musim priznat ja tak neznasam umyvanie riadu ja pomaly vzdy necham v umyvadle este ze otec alebo manzel umyje 😅 vo svojom musim kupit mycku 😝

antoniab
2. mar 2009

to aj mna maryah ale praveze som nemala 😒 no asi chceli tej vodicky 😀 😀 chceli pohnojit 😀 😀 😀

maryah
2. mar 2009

lenus, len tak klebetime o tom aky sme mali den... a co ty, aky si mala? kupila si si notebook? je to ta njuzasnejsia vec na svete 😀 . ani mne by sa nechcelo vysedavat pri pc... takto ked idem varit tak ho beriem zo sebou, mam ho stale zo sebou... minule som bola vo vani a sledovala som modre z neba 😀

ritulka
autor
2. mar 2009

antoniab 😀 byvat s 2 muzmi ma svoje vyhody...a umyvacka je dobra vec 😀 😀 😀

lenusska
2. mar 2009

noo..je to super..pri pc som sa nudila kým niekto odpisal a tak kukam tv a pisem.

maryah
2. mar 2009

ja mam problemy s lupinami tak mam taky hnusny sampon, ale je dobry, no ale smrdiiiiiii... drahy povedal, ze smrdi ako nafta a dasah povedala, ze ako petrolej... 😅 smrdi iba vo flaske, ale ked si umyjem tak to nie je take hrozne 😒

antoniab
2. mar 2009

maryah ty si maniak 😲 😲 😲 tak to musim povedat mojmu manzelovi a ocinovi bo oni namna ze ja maniak sak na teba nemam 😀 😀 😀

lenusska
2. mar 2009

ja neznasam tiez riad..blee

ritulka
autor
2. mar 2009

moje vlasy sa citia dobre, az na to, ze ich musim umyvat kazdy druhy den 😠

lenusska
2. mar 2009

Ritul aj ja tak..prvý mam rozpustene potom cop a potom umyt

maryah
2. mar 2009

antoniab, na mojho draheho nema nikto 😕 ...
ja musim mat na riad naladu, ale ked sa mi nechce tak ma to musi prejst pretoze ho musim aj tak umyt... nerada umyvam hrnce a najradsej hrnceky...

ritulka
autor
2. mar 2009

mary nas prekonala... 😀 😀 😀 😀 😀 jasna diagnoza 😀

antoniab
2. mar 2009

jaj tam kde pracem kancle je mycka to super vec naukladam zapnem a idem domu 😀 😀
maryah a ako sa vola ten sampon ja lupini nemam ale mne dost padaju vlasy 😒
lenuss notebook je supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

ritulka
autor
2. mar 2009

mne je zase az vzacne umyvanie riadu... 😀 😀 😀 😀

lenusska
2. mar 2009

no to jeeee.....sa tesim na webmaster a budem aj piiisat....juj to je ale radost..a mam cajik fajnýý

ritulka
autor
2. mar 2009

notebook a umyvacka su uzasne vecicky a moc pomozu 😀

maryah
2. mar 2009

antoniab, sampon je neutrogena...
baby nieeee, ja som skromna, ja nie som maniak, na zachode som ho este nemala, alebo zeby ano? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre