• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
autor
a ja pozeram Deuce Bigalow - muzska slapka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a antoniab narobila si aj mne chute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala policajnu akademiu, mam tie casti velmi rada, tolko sa nasmejem :grinning:
2. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tu oproti taky obchodik s jedlom - take away, no a tam je veeeeeeeeeeelka porcia hranoliek za 1 libru a to nieeee je dobreeeeee lebo som tam skoro stale... este len otvorim dvere a uz tam vedia co mi maju dat a to ani usta neotvorim :grinning:
2. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tv maniacky :grinning:
2. mar 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee
2. mar 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenusssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss :grinning:
2. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuss ahoooj :wink:
2. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no otec je super kuchar keby tak naucil mojho muza varit :confused: :grinning:
my ma svk tv ale vecer nam ide len joj a joj plus na markizu mame zly signal tak raz ide raz nie :angry:
joj som si dala na vlaszy tu vodicku a pomohlo uz ma vlasy bolia menej :grinning: :grinning: zeby sa my mozok tlacil von :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska ahoj no a jetu zachranna 4 tejto temy :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna bolia vlasy ked ich mam cely den pevne v cope alebo v drdole a ked si ich rozpustim tak to je ulava :dizzy_face:
2. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mi mate ?..som tu bola malo lebo sa mi nechcelo vysedavat pri pc ale uz mam notebook
2. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co riesite ??
2. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa musim priznat ja tak neznasam umyvanie riadu ja pomaly vzdy necham v umyvadle este ze otec alebo manzel umyje :sweat_smile: vo svojom musim kupit mycku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj mna maryah ale praveze som nemala :unamused: no asi chceli tej vodicky :grinning: :grinning: chceli pohnojit :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus, len tak klebetime o tom aky sme mali den... a co ty, aky si mala? kupila si si notebook? je to ta njuzasnejsia vec na svete :grinning: . ani mne by sa nechcelo vysedavat pri pc... takto ked idem varit tak ho beriem zo sebou, mam ho stale zo sebou... minule som bola vo vani a sledovala som modre z neba :grinning:
2. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoniab :grinning: byvat s 2 muzmi ma svoje vyhody...a umyvacka je dobra vec :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo..je to super..pri pc som sa nudila kým niekto odpisal a tak kukam tv a pisem.
ja mam problemy s lupinami tak mam taky hnusny sampon, ale je dobry, no ale smrdiiiiiii... drahy povedal, ze smrdi ako nafta a dasah povedala, ze ako petrolej... :sweat_smile: smrdi iba vo flaske, ale ked si umyjem tak to nie je take hrozne :unamused:
maryah ty si maniak :astonished: :astonished: :astonished: tak to musim povedat mojmu manzelovi a ocinovi bo oni namna ze ja maniak sak na teba nemam :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neznasam tiez riad..blee
2. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moje vlasy sa citia dobre, az na to, ze ich musim umyvat kazdy druhy den :angry:
2. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ritul aj ja tak..prvý mam rozpustene potom cop a potom umyt
2. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab, na mojho draheho nema nikto :confused: ...
ja musim mat na riad naladu, ale ked sa mi nechce tak ma to musi prejst pretoze ho musim aj tak umyt... nerada umyvam hrnce a najradsej hrnceky...
2. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary nas prekonala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasna diagnoza :grinning:
2. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tam kde pracem kancle je mycka to super vec naukladam zapnem a idem domu :grinning: :grinning:
maryah a ako sa vola ten sampon ja lupini nemam ale mne dost padaju vlasy :unamused:
lenuss notebook je supeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning:
2. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne je zase az vzacne umyvanie riadu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to jeeee.....sa tesim na webmaster a budem aj piiisat....juj to je ale radost..a mam cajik fajnýý
2. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
notebook a umyvacka su uzasne vecicky a moc pomozu :grinning:
2. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab, sampon je neutrogena...
baby nieeee, ja som skromna, ja nie som maniak, na zachode som ho este nemala, alebo zeby ano? :unamused:
2. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok