Túžime po drobčekovi

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😃
ritulkaautor
3. mar 2009
dobruuuuuuu, cmuk 😉
lenusska
3. mar 2009
dobruuuu
maryah
4. mar 2009
kukuuuuuk baby, ako sa mi mate? ja dnes celkom v pohode... no, ale zajtra ma caka dlhy den v praci...
antoniab
4. mar 2009
ahoooooooooooj 😉
maryah
4. mar 2009
ahoj moja, si tu este? mala som povinnosti kedze mam ovu x-) x-) x-) x-)
antoniab
4. mar 2009
😃 😃 😃 tak dufam ze si si ju poctivo splnila ja ocakavam mrchu :-p
nyya
4. mar 2009
dobry vecer babenky moje...ako sa mi mate????a mame tu nejaku novu tehu???som tu dlho nebola...
maryah
5. mar 2009
zdravim vas babenky 🙂
ritulkaautor
5. mar 2009
bryyyy vecer 🙂
antoniab
5. mar 2009
ahoj zeby kazdy cumel na ordinaciu 😃 😃
nyya
5. mar 2009
aooojte...babenky ste tu niekto potrebujem poradit??? 😉
dasah
6. mar 2009
cavte baby nakukla som len na skok som u segri jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ta ma uz krasne bruzko 😃 😃 😃 😃 maryah zdravim ako sa inac mate vsetky? ja zatial super dostala som pod oko cestnu lysaj monokel no ja som vzdy bola a budem smatlava 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a je uz niekto tehulka?vysledky ako som uz predtzm pisala mam dobre a pola som aj na prsia a tie mam tiez dobre takze pani stastena stoji pri mne,ale teraz sa idem nakazit od segri co keby nahodou no majte sa mi pekne a ja sa este na vas pridem pozriet papapapapapappapappapapapapappapik cmuk
antoniab
6. mar 2009
ahoj dasha x-) :-x blahozelam k dobrim vysledkom a len sa pekne nakaz a tak ze potom nakazis nas 😃 😃 😃
baby kde ste :-o ja som to asi furt :-N
nyya co potrebujes alebo uz je dneska neskoro =-)
ritulkaautor
6. mar 2009
ahojte, dasah 😃 😃 😃 si ty cislo, preco si nieco pekne nedoniest z domova 😃
nyya co ta trapi alebo sa nieco deje, ked je tam 😉
antoniab si tu???
nyya
6. mar 2009
len som chcela vediet ci sa ovu moze prejevit ako bolest zaludka a mas pocit na zvracanie???lebo uz tri dni mi je tak a dneska ma neskotocne boli aj hlava...prosim poradte mi 😉 😉 😉
nyya
6. mar 2009
babenky moje kde ste mi 😞 😞 😞
antoniab
6. mar 2009
ahoj nyya no ja neviem ci to moze byt ale mozne to je u kazdeho sa to prejavuje inak kolky dc si ? 😉
maryah
6. mar 2009
ahojte babenky 🙂
u mna sa ovulka prejavuje dost silno... rano ma zacne boliet v podbrusku, az mi to pri chodzi prekaza, boli ma to no a neskor citim taku intenzivnu bolest, ktora trva celkom kratko a potom sa mi bolesti postupne uvolnuju... cele to trva asi tak pol dna a potom este aj na druhy den citim take nejake napatie v podbrusku... ked som to mala minuly mesiac tak zrovna vtedy som bola u svojho gyndosa a ten mi potvrdil, ze to bola ovulka, videl to aj na folikulometrii...
antoniab
6. mar 2009
ahoj maryah 😉
maryah
6. mar 2009
ahoj moja, ako sa mi mas? ja mam vikend volny tak som stastna... zajtra idem pozriet kamosku a jej drobceka maleho 🙂 x-) x-)
antoniab
6. mar 2009
ja sa mam fajn tiez mam vikend volny a zajtra som pozvana ku kamoske na kafco 😉 drobca sice nema ale to neva 😃 😃 😃
maryah
6. mar 2009
tak stravime rovnaky pekny vikend x-) x-) x-) uz sa tesim
kedy ides domov?
antoniab
6. mar 2009
21.marca 🙂 este dva tyzdne 😞 jaj ale sa tesim 😃 😃
antoniab
6. mar 2009
a dasha sa kedy vracia ? 🙂 aj vam sa to krati co 😉
maryah
6. mar 2009
no to je super, to je uz za chvilku... to ti verim, ze sa tesis, ja sa ti ani necudujem 😉
antoniab
6. mar 2009
a co inak porabas nenudis sa bez sestri ? alebo si zaneprazdnena snazilkovanim dufam ze sa zadari 😉
maryah
6. mar 2009
dasah sa vracia 17.3. no, nudit sa nenudim, stale mam co robit... snazilkovat sme sa snazilkovali tak dufam, ze sa zadari... a co ty?
antoniab
6. mar 2009
cakam .............
maryah
6. mar 2009
cakas??? na co? :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli