• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
autor
dobruuuuuuu, cmuk :wink:
3. mar 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu
3. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuuuuuk baby, ako sa mi mate? ja dnes celkom v pohode... no, ale zajtra ma caka dlhy den v praci...
4. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooj :wink:
4. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja, si tu este? mala som povinnosti kedze mam ovu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak dufam ze si si ju poctivo splnila ja ocakavam mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babenky moje...ako sa mi mate????a mame tu nejaku novu tehu???som tu dlho nebola...
4. mar 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas babenky :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bryyyy vecer :slight_smile:
5. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zeby kazdy cumel na ordinaciu :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aooojte...babenky ste tu niekto potrebujem poradit??? :wink:
5. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte baby nakukla som len na skok som u segri jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ta ma uz krasne bruzko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maryah zdravim ako sa inac mate vsetky? ja zatial super dostala som pod oko cestnu lysaj monokel no ja som vzdy bola a budem smatlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je uz niekto tehulka?vysledky ako som uz predtzm pisala mam dobre a pola som aj na prsia a tie mam tiez dobre takze pani stastena stoji pri mne,ale teraz sa idem nakazit od segri co keby nahodou no majte sa mi pekne a ja sa este na vas pridem pozriet papapapapapappapappapapapapappapik cmuk
6. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dasha :dizzy_face: :zipper_mouth: blahozelam k dobrim vysledkom a len sa pekne nakaz a tak ze potom nakazis nas :grinning: :grinning: :grinning:
baby kde ste :astonished: ja som to asi furt :sweat_smile:
nyya co potrebujes alebo uz je dneska neskoro :confused:
6. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, dasah :grinning: :grinning: :grinning: si ty cislo, preco si nieco pekne nedoniest z domova :grinning:
nyya co ta trapi alebo sa nieco deje, ked je tam :wink:
antoniab si tu???
6. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som chcela vediet ci sa ovu moze prejevit ako bolest zaludka a mas pocit na zvracanie???lebo uz tri dni mi je tak a dneska ma neskotocne boli aj hlava...prosim poradte mi :wink: :wink: :wink:
6. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky moje kde ste mi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. mar 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nyya no ja neviem ci to moze byt ale mozne to je u kazdeho sa to prejavuje inak kolky dc si ? :wink:
6. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile:
u mna sa ovulka prejavuje dost silno... rano ma zacne boliet v podbrusku, az mi to pri chodzi prekaza, boli ma to no a neskor citim taku intenzivnu bolest, ktora trva celkom kratko a potom sa mi bolesti postupne uvolnuju... cele to trva asi tak pol dna a potom este aj na druhy den citim take nejake napatie v podbrusku... ked som to mala minuly mesiac tak zrovna vtedy som bola u svojho gyndosa a ten mi potvrdil, ze to bola ovulka, videl to aj na folikulometrii...
6. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maryah :wink:
6. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja, ako sa mi mas? ja mam vikend volny tak som stastna... zajtra idem pozriet kamosku a jej drobceka maleho :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam fajn tiez mam vikend volny a zajtra som pozvana ku kamoske na kafco :wink: drobca sice nema ale to neva :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stravime rovnaky pekny vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa tesim
kedy ides domov?
6. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21.marca :slight_smile: este dva tyzdne :frowning2: jaj ale sa tesim :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dasha sa kedy vracia ? :slight_smile: aj vam sa to krati co :wink:
6. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je super, to je uz za chvilku... to ti verim, ze sa tesis, ja sa ti ani necudujem :wink:
6. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co inak porabas nenudis sa bez sestri ? alebo si zaneprazdnena snazilkovanim dufam ze sa zadari :wink:
6. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah sa vracia 17.3. no, nudit sa nenudim, stale mam co robit... snazilkovat sme sa snazilkovali tak dufam, ze sa zadari... a co ty?
6. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam .............
6. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakas??? na co? :sweat_smile:
6. mar 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok