• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
ahoj baby
dasha vitaj naspat ako v krasne slnecnom anglicku my sme mali krasne pocasie :dizzy_face: az ma stve ze idem domov a tam sneh :angry: no ale doma doma
baby ja este niesom pobalena a rano letim :astonished: :astonished:
jaj ja som mala vcera taku radost konecne klesli ceny pozemkou a ja mozem doma coto povybavovat troska sa nam skomplikoval projekt budeme si musiet nechat urobit namieru no ale co uz ja sa tak tesim ze mi nevadi ze niesom tehu a jedine co mi beha porozume je moj domcek a nahrabat nan prasulky a hajde domu :grinning: :grinning:
telny tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne a vytaj v klube vydatich a opatrujte sa :wink:
20. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
antoniab a na kolko ides domov, lebo mam hlavu deravu :grinning: tak sup sup, treba sa pobalit a hlavne teple veci doporucujem, lebo je tu otrasne pocasie...total kosa
20. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tlenka rataj s tym, ze budes nervozna az do svadby..lebo to inak ani nejde...ale o to to bude vsetko krajsie, sama uviids....a tesime sa na fotocky :grinning:
20. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukuk babenky... ako vikendujete?
21. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aooojte babenky ja som ti tak trosku dlhsie nebola ale mali sme toho vela v robotke...a ako sa mi mate vy???a co je tu noveho??? :wink:
21. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau nyya, mate vela roboty?
21. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nove tu nic nie je... tlenka ma svadbu v sobotu... ty mas kedy? v septembri? tesis sa, ze?
21. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mojenka,
Ja nic new a tiez nejak nestiham nic
21. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
avojte, posuvam nas na prvu stranu... :grinning: ja tiez nic noveho :frowning2:
22. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mary no mali sme ale teraz az do vianoc bude chvilku pokoj len svadby a tak.. :wink: to uz v sobotu...no ja mam o 5 mesiacov a 5 septembra co uz sa pomalinky blizi :wink: :wink: :wink: hej teskam sa a moooc....

babenky prajem vam aj ked niesme este mamicky krasny den matiek :wink: :wink: :wink:
22. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky ste tu niekto????dneska mi je tak trosku smutno....lebo tuto v zahraniciy maju dneska den matiek...a moj priatel mi povedal rano je ma jedno zelanie aby o rok v tento den som aj ja oslavovala a bolo mamickou a aby sme boli rodicmi...
22. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ake je na slovensku pocasie??? tu je krasne a slnecno... uplne nezvyk na anglicko a myslim si, ze to je zaciatok a aj koniec leta :grinning:
22. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi tu v irsku mame tiez pekne celkom dneska neni tu slnieckko ale mame tu teplucko...ako sa mi mas dneska mary???
22. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja v pohode... dovarila som a teraz len lenosim pri pc a cakam navstevu :slight_smile:
22. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a koho ze nam takeho cakas :wink: :wink: :wink: ???
22. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj baby tak ja som uz na slovensku no co napisat ja ked dojdem domov tak unas sa stale nieco deje babka mala vcera vysoky tlak a problem zo srdcom tak bola zachranka a je v nemocnici tak dufam ze ostane len pritom lebo ked idem domov sama tak sa unas pise cierna kronika a to by som uz nezvladla
zajtra sa chystam k doktorke na krv vysledky budu piatok tak drzte palce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pocasie je ok dnes bolo pekne slnecno tak to bolo fajn :slight_smile:
22. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
antoniab, super, ze si dobre dosla a budem ti drzat palce aby bolo vsetko v uplnom poriadku.
a co sa tyka baby tak to ma mrzi... drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo.
22. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aooojte babenky moje...ako sa mi mate dneska :wink: :wink: ?????
23. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj nyyus, akurat som sem dorazila... no, mam sa celkom fajn, bola som v praci a teraz som prijemne unavena vysla z vane... a ty?
23. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aoojki mary...aj ja som dneska unavena....mali sme toho trosku dost ale zajtra mam volno tak sa tesim a uz coskoro idem domou na slovensko...
23. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mary pocula si nieco o piti aloe vera gel???zevraj to pomaha na otehotenie...ale ja neviem nejak sa bojim to vyskusat...
23. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja idem teda vidim ze tu nikto nieje....
23. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nyya, nieco som pocula ohladne toho aloe vera, ale neviem o co tam ide a ani to nejdem skusit... minule som brala nejake kvapky na cinnost vajecnikov a prestali mi ovu bolesti a asi som nemala ovulku... neviem, ale radsej uz nic neskusam. okrem alchcemilky a baby planu neberiem a ani neskusam nic...
23. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mary no aj ja sa bojim viskusat lebo ani neviem o com to je a ci to moze ublizit...radcej budem dalej pokracovat vo vitaminkoch a to staci :wink: a co mi dneska robkas???ja mam dneska volno konecne....
24. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky ste tu niekto....
24. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mojenka.. :slight_smile:

Hlasim sa po dlhej dobe.Nove nemam nic akurat moju naladu.Nejak ma to cele prestalo zaujimat.Asi nieje vhodný cas a uz nemam silu to riesit.Necham to tak a ono to pride samo.

Inak ako Lulu a Mimka ????
24. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.je tu niekto?co porabate?
24. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj moja?
Ako sa mas? co nove?
24. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aoojki lenuska a martinka :wink: :wink:
24. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute.tak nechcem kricat pst ale som pred mrskou.uz kazdym dnom ocakavam.nyy tebe uz asi konci ze?aspon budete zasa snazilkovat.
24. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok