Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

tlenka
23. okt 2009

ahojte ahojte... ako sa mate? ziadna nova tehulka?
ja sa mam fajn, bambulka nam rastie, bolesti bruska mame uz len sem-tam... teraz nas trapi, ze uz vobec odo mna nechce pit, lebo sa naucila na flasku, mozem skusat co chcem na nu, proste nechce... tak musim odsavat a dokrmovat zaroven... a vy ako inac? mam nejake fotky v albume, tak mozte pozriet ;)
antonia.. mas uz krasne brusko

tlenka
24. okt 2009

halooooooooooo.... co nikomu nefunguje net? ako sa mate?

nyya
24. okt 2009

aooojki tlenka🙂)))tak to som rada ze uz brusko je ok...ale zober si ze na nieco je to aj dobre ked sa naucila na flasku nieketore babatka maju aj tri a stale potrebuju citit prsnik mamini....no teda aspon teda ja neviem ze by tu bola nejaka tehulka....

maryah
24. okt 2009

ahojte baby, je skoda, ze nam tato tema zanika ☹ . ako sa mate???
tleni, mala je zatucka, take slniecko. hlavne je, ze mala papa tvoje mliecko, i ked z flasky, ale aspon nieco.
a ty nyyus, ako sa mas po svadbe? ako sa citis ako manzelka?

nyya
24. okt 2009

aooojki maryah.... 😉 no ja sa mam dobre a po svadbe si manzelstvo len uzivame a som rada ze som sa vydala za mojho manzela je uzastny.....no uz nam len chyba pre stastie len jedna malickost...a to malinky drobcek co by pobehoval po byte....ale tak dufame a verime....a ti sa mas ako?a co noveho??a ako pokracujete so snazilkovanim????

maryah
24. okt 2009

tak to je super, ze ste stastni. my sme este aj po 8-rocnom manzelstve stastni (tuk-tuk na drevo) a dufam, ze aj zostaneme 😵 😵 😵 .
no a co sa tyka babatka tak sme sa rozhodli, ze rok a pol je celkom dlha doba ba snazenie sa o babatko bez uspechu a tak sme navstivili CAR v Martine a pevne dufame, ze nam tam pomozu... a vy? este sa vam nedari? ako dlho uz?

nyya
24. okt 2009

mi sa tiez snazime ale tak mam pocit ze uz to pride...my sa snazime rok aj 2 mesiace...ale pred svadbou sme boli spolu u doktora a ten nam povedal ze vsetko je ok ze sa nemame nicoho bat len ja sa mam uvolnit...tak sa aj uvolnujem a ked zasne mysliet na babatko tak si poviem ze aj tak to nepomoze ono samo si najde svoj cas kedy ma prist....tak moooc drzkam palceky aby vsetko dopadlo dobre....

maryah
24. okt 2009

dakujem moja a aj ja vam drzim palceky... ono sa, ale na to neda nemysliet. ja som cez cely cyklus v pohode, ale ako sa blizi cas kramov tak zacnem byt nervozn, pozorovat sa a mysliet na to... ked dojdu tak sa postazujem drahemu, on ma utesi a som zase v pohode az do tych nestastnych kramov...
my mame trosku horsi spermiogram, nieco z hormonami ako zistil dr tak tam je problem, inac je vsetko ok, ale uz sa nam nechce cakat a chceme byt uz rodicmi... tak si navzajom budeme drzat palce.

nyya
24. okt 2009

tak ja bude vekmi celnuka drzkat palce aby sa nam to obydom splnilo a boli sme uz mamickami 😉 ja som si aj minule poplakala uz som mala taku nadej ze som mrksa mi meskala 24 dni a nakoniec prisla ale bolo to preto lebo bola zmena pocasi vies ked si raz v bulharsku a potom tu v irsku....no moj drahy sa uz nevie dockat a teraz sme si povedali ze sa budem snazit kazdy druhy den ale aj si to uzivat....

maryah
24. okt 2009

jasne, treba si to hlavne uzivat. mojho draheho urolog povedal, ze netreba na to mysliet, ze sa nam to podari. drahy povedal, ze on az tak na to nemysli, ale ze manzelka ano, tak mu dr povedal, ze aby ma opil... 😀

nyya
24. okt 2009

to iste aj nam povedal....a vies co pomaha to minule som si dala par poharkou vinka a vobec som na to nemyslela....ale bola to sranda 😉 😉 😉

nyya
24. okt 2009

maryah nevies nejaku netovu adresu na vypocet plodnych dni???

maryah
24. okt 2009

no, nieco som tu nasla a zda sa to byt celkom dobre. pozri si to

http://primar.sme.sk/kalkulacky/plodne-dni.php?...

nyya
24. okt 2009

dakujem mooooc tak idem kuknut🙂))))a co si robyla dneska?????

maryah
24. okt 2009

som uz skoro 4 tyzdne chora, nevylezala som to a do teraz to bolo horsie... musela som ostat doma aby som sa z toho dostala no a tak marodujem... dnes som troska upratovala a potom som len lezala a divala sa na nete na nejake inspiracie na vianoce. chcela som sa ta este spytat, ze kolko mate rokov s manzelom? ja mam 27 a manzel ma 36 rokov...

nyya
24. okt 2009

ja mam 22 a manzel ma 41 ...je to velky rozdiel ale na veku nezalezi no nie???no aj ja som dneska rozmyslala aku vyzdobu spravym tento rok ale nejvie...celkom je v trende taky domacy stil ako cervena,hneda,cremova a take...

maryah
24. okt 2009

jasne, ze na veku nazalezi, hlavne, ze si dvaja rozumeju 😵 😵 😵
mne sa najviac na vianoce pacia klasicke farby ako cervena, zelena a zlata... to su farby typicke pre vianoce, taka najaka modra alebo strieborna je pre mna taka chladnejsia... takze ostanem v klasickych farbach a uz sa tesim na dekoracie 😵 😵 😵

nyya
24. okt 2009

tak to mas pravdu aj mne sa najviac pacie take farby...ale niekedy je stromcek pekny aj strieborny...no aj ja sa tesim bude sranda...ale najviac sa tesim teraz v utorok mam volno tak si idem vimalovat izbu pre babatko ked raz bude...na hnedo capucinovo...tak sa aspon zabavym...

maryah
24. okt 2009

tak si to uzi 🙂. moja svagrina ma modro-strieborny, je pekny, fakt vyzera dobre, ale zda sa mi taky moderny a ja mam radsej take tradicnejsie vianoce... najradsej by som na stromcek zavesila susene jablcka, nejake slamenne ozdobky 😀 😀 😀

nyya
24. okt 2009

ved preco nieje 😉 maryah ja uz idem lebo akurat zacina x factor tak idem kukat 😉 papa a dobru nocku

maryah
24. okt 2009

ok moja, tak dobru noc... aj x factor mi doma chyba, ale nastastie tu mame cesko-slovensku superstar. tak pa.

maryah
25. okt 2009

dobre dopoludnie 😵 😵 😵 . ako sa mame? mne je uz lepsie tak som rada a aj drahy uz ozil, ze konecne som spat lebo som bola o nicom a aj zamrmlana 😀 😀 😀

figurka.m
25. okt 2009

ahojte kocky, som tu 500 rokov nebola 😎 ako sa mate, co robkate? maryah aj ja chodim do Martina,su tam super ludkovia, urcite pomozu aj vam, ja som tam objednana na 27.11. idem si po lieky na IVF, takze ma to neminie,len ma stve, ze to uz tento rok nestihneme 😒 no co uz narobim 😅

maryah
25. okt 2009

figurka no ahoooooooooooooooooooooooooooj, aj my sme objednani na 27.11. nestihnete to??? ja som tak tajne dufala, ze to stihneme do konca roka, ale co uz... ako dlho tam chodite???

nyya
25. okt 2009

dobry vecer babenky 😉 ako ste sa mi dneska mali???ja sa mam dobre dneska som si odychla s pekne sa vybuvala o hodinku dlhsie....a co ste mi dneska robkali????

figurka.m
26. okt 2009

ahoj Maryah, no urcite to nestihneme, ono sa zacina stimulovat nejaky 16. DC a cele to trva aspon mesiac, no a v Heliku sa caz sviatky nerobi takze asi nic, no ale myslim ze zacneme hned v januari 😎 a vy idete tiez uz ku koordinatorke?

figurka.m
26. okt 2009

a este chodime tam uz zo 2 roky 😖

maryah
26. okt 2009

ahoj nyya, figurka... to uz 2 roky??? my sme mali 16.10. iba prvy vstupny pohovor, minuly tyzden sme boli z manzelom na krv a on ide 18.11. na spg no a potom toho 27.11. ideme zase na pohovor alebo ako to nazvat a tam nam doktor podla vsetkych tych vysledkov povie ako budeme postupovat dalej, cize sme este len na zaciatku... inac chodime k dr Krajkovicovi a zda sa nam velmi mily... a mali ste uz nejaky zakrok?

figurka.m
26. okt 2009

ahoj, no ja som mala 5krat IUI, 3 pokus sa minuly rok podaril, ale zle to dopadlo no a tento rok sme mali 2 pokusy ale nic z toho, tak nam Krajko odporucil IVF, ja mam totiz diagnostikovanu endometriozu, mam za sebou aj dva krat liecbu, no ale hlavne mam 37 rokov a to uz fakt nieje na co cakat 😒 ak budete mat dobry spermiogram mozno aj vam odporucia najprv IUI, je to menej narocne ako IVF, drzim palceky 😉 😉 😉

maryah
26. okt 2009

spermiogram mame horsi... je tam zvyseny nejaky FSH hormon, ktory brani mozgu aby dobre pracovali semenniky... z krvi mu zistia ci ho este ma zvyseny a v akom stave ma spermie... neviem co urobime, nie je IVF lepsie? myslim tym istejsie? mozem povedat dr, ze chcem skusit hned IVF aj ked mi povie, ze najskor by sme skusili IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre