Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

tlenka
11. jan 2010

tu je take mensie videjko s Alex, nie je velmi kvalitne, lebo to je natacane mobilom 😀

https://www.youtube.com/watch?v=2A82VDo0Jq4
antoniab
12. jan 2010

ahojte
vsetkym dakujem za blahozelania 😉

lulu19
12. jan 2010

ahoj antoniab ako sa mate aky bol porod este raz blahzela ku malej

lulu19
12. jan 2010

malicka timejka je krasna prekrasna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mamartinka
12. jan 2010

Inak lulu ip ti nehovori nic 🙂

antoniab
14. jan 2010

ahojte
tak moj porod a cela ta etapa zacala 2.1 ked mi zacalo pravidelne tvrdnut brusko pre planovanu sekciu kedze mala bola KP zadockom som isla do nemocky nech ma pozru kde si ma uz nechali v noci dosli bolesti ktore trvali len 2 hod. a presli tak sa lekar rozhodol pockat a naplanovali ma na utorok isla som ako prva rano o 8 na operacku mala som celkovu narkozu a malu mi doniesli ukazat asi tak 3hod po vsetkom bola som stastna ze je uz po prvy den strasna bolest ale pravdou je ze clovek rychlo zabudne 😉
a ten pocit ked vidite to mrna stoji zato 😵 😵
teraz si uz len zvikame doma a to je narocnejsie nez celi ten porod 😀 😀 😀 ale je super ze som unasich a ti mi strasne pomahaju 😉

vsetky z celeho srdca prajem zazit ten pocit 😵 😵 😵

nyya
14. jan 2010

antonie akurat som si kukla malinkej fotecky a je strasne zlatunka🙂))to ti verim ze je to tazke si zvyknut ale stoji to za to ked vidis to mrna ako sa na teba kuka🙂))ja dufam ze raz tiez zazijem ten pocit...

tlenka
22. jan 2010

ahojte... ako sa mate? ja som dnes zistila, ze nasej Alex sa prerezal pravy dolny zubok a lavy sa prerezava, cely tyzden bola mrzuta, nespala poobede, som myslela, ze to je z ockovania, na ktore sme boli v pondelok, ale islo o zubky :D

tlenka
25. jan 2010

hojte ... tak oddnes sa nam Alex pekne zacala prevracat z bruska na chrbatik

antoniab
26. jan 2010

tlenka blahozelam k zubku a k prevracaniu to je radosti s takych malickosti co 😵 😵
my sme dnes boli prvy krat vonku a mala potom pekne pospala 🙂 len tlacime celi den a nic sme este nevytlacili 😝

tlenka
31. jan 2010

dakujem antonia... a co tlacite? do plienky? inac neni pravidlo, ze musi furt kakat, ... prve dni sa ocistuje... potom nemusi kazdy den... ked sme mali tu koliku a tiez sme nemali stolicu, tak som prestudovala kadeco cez google a nakoniec som sa docitala, co pisali doktorky a aj ine .... ze je to normalne ked aj tyzden aj viac dieta nekaka... takze sa nedaj zmiest 🙂

ritulka
autor
3. feb 2010

Ahojte sojky, tak ako???

tlenka mala je sikovna...

oniab mala je krasne mimco...

ritulka
autor
3. feb 2010

antoniab prepac za to meno 😀

figurka.m
3. feb 2010

ahojte 😀

maminky tlenka, antoniab, tak vidim, ze si uzivate s babulkami, prajem hlavne zdravicko bambulkam 😀

ritulka a ty ako?

tak ja som po IVF, zajtra idem na krv a sono, vyzera to tak, ze sa to podarilo, ne teste su dve, tak zajtra drzte palceky 😉

tlenka
4. feb 2010

jeeee.. figurka.. tak drzim palce.... ako to dopadlo?

figurka.m
5. feb 2010

tak sa to potvrdilo, HCG 397, vyzera to na jednu fazulku, vkladali sme totiz dve embrijka 😀

nyya
5. feb 2010

figurka Gratulujem a silnucko drzkam palceky aby vsetko bolo ok🙂)))som mooooc rada ze sa vam to podarilo🙂))drzkam sa nam🙂))

tlenka
6. feb 2010

jeeeeeee... figurecka... gratulujeeeeeem... tak dalsia tehulka...
dufam, ze vas bude konecne len pribudat 😵 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

maryah
6. feb 2010

figurkaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a drzim palceee 😵 😵 😵 😵

figurka.m
6. feb 2010

babulky dakujem vam, dufam, ze bude vsetko v poriadku, teraz zase trpnut, aby bolo srdiecko 🙂

maryah, ty ako pokracujes?

antoniab
7. feb 2010

figurka gratulujem super sprava 😵 😵 drzim palce nech mas cele tuhulkovanie vporiadku 😉

ritulka dakujeme je to moj anielik iked nie vzdy sa tak chova 😀 😀 ale nedala by som ju zanic

tlenka ja viem ze nemusi kakat kazdy den ale ona tlaci kazdy den az ma zlatu zilu vydutu na ritke tak jej pomozeme to je az cela cervena v tvaricke no stredu poradna tak sa opytame co to znaci robi to poslednych 10dni 😖

dufam ze sa tu vsetky takto pomali vratite ako mamicky 😵 😵

tlenka
8. feb 2010

hmm.... a nepomahali ste jej tou rektalnou rurkou? bo nasa ked mala koliku a bolelo ju brusko, tak sme to tak robili... ale okolo 8. tyzdna, ako sme presli na nutrilon ar proti grcaniu sme s tym prestali... tiez strasne tiskala, az cervena jak rak bola a divne vypucala ritku.. nejak mi to vysvetlovala, ze ked neviem do kolko cm nevypuci, tak sa nemam vobec bat

antoniab
9. feb 2010

fakt tak zajtra mame poradnu budem sa pytat ale nasa negrca len to kakanie a dokrmujem nudtrionom komfort proti koleke a zapche troska polavilo ale zazrak to neni 😒
ja jej nepomahal ale mamina a teplomerom ma prax odomna 😀 😀

lulu19
1. mar 2010

ahojte baby kde ste vsetky ved sa to tu uz upne zastavilo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
toje veelka skoda tak mi je luto ze sa tu uz neda kecat ako predtym ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
drzte mi palce v stredu idem na gynek.stale sanedari tak idem nechsa kukne ci je vsetko ok aj ked sa teraz poslednu dobu sme mali toho vela vela stresu roboty tak sa to asi aj preto nedarilo ale teraz verim z sa o uz podaritak drzte palce prosim nech nampovieze je vsetko okk.tak paaaaaaaaaaa

happy8051
1. mar 2010

lulu19 ak chces poslem ti skvely navod na babo cez IP 🙂

nyya
5. mar 2010

happy prosim mohla by si mi poradit aky je ten navod na babatko prosim 😢

maryah
8. mar 2010

caute baby, mali by sme to tu opat rozbehnut...
lulu, ako si dopadla u svojho gynekologa?
nyya, ty sa mas ako? a ako si uzivas mladomanzelstvo?
figurka, to uz si 10 tt? a rasties?
antoniab a tlenka, ako sa maju vase slniecka?

figurka.m
8. mar 2010

ahoj, maryah 🙂

veru, mali by sme sa tu znova postretavat vsetky, tak sup sup dievcata, piste novinky zo zivota 😀

maryah, veru rastieme, brusko je uz riadne xi xi

a co ty, uz si po ET, ktory den to uz je, rucicky ta nesvrbia na test?

maryah
8. mar 2010

ahoj figurka, dnes som akurat 7. den po ET, ale zatial sa drzim a na test este nepomyslam... asi ani testovat nebudem lebo sa bojim 😀 . asi (ak to vydrzim) a nic sa nedajbozenestane tak sa ani testovat nebudem, no neslubujem 😀
odfot si brusko 😉 a hod do albumu

figurka.m
8. mar 2010

to som si aj ja hovorila, ze nebudem testovat, ale potom som nevydrzala, ked neprisa mrcha, tak ako mala tak som spravila a bola tam , sice slaba, ale bola 🙂

drzim palceky, aby ro vyslo, kedy mas krv a sono?
a fotit, no mam na nic fotak na mobile, ale poviem mm nech mi spravi, pomysli si, ze mi uz nacisto hrabe 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre