Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

didusa.risulo
18. jan 2009

dobru nocku, sladke snicky,

aples si tu?kde bludis?inak kedy ti odchadza muz?a ako sa citis?ziadne priznaky?

aplless
18. jan 2009

muz je tento tyzden doma on asi uz bude tak robit ze tazden doma a tyzden v rakusku ale ked bude doma tak tu chodi tiez do roboty od 7do 15 to je ta ista firma

aplless
18. jan 2009

a aspon nemusim s malou v tej zime rano ist on ju zobere a vybere zo skolky. ale v asi v stredu maju rodisko ohladom zapisu tak budem muset ist a dneska som pozerala na nete školske tašky no tie ceny hruza len taška cez 1000sk a viac a to neratam este vsetky mozne doplnky vrecuska zosity a nieviemco este ubor a tak

aplless
18. jan 2009

didi co je dnes dobreho v telke?

didusa.risulo
18. jan 2009

aples ja neviem, ja cakam, kedy ta nasa ''antikoncepcia''zaspi ale pojdme sa osprchovat a tak ale este sa mi nechce

somsi pridala do albumu grafiky,tak uz len ten tehulkovsky nech tam pribudne

cukruska1920
18. jan 2009

tu sa este nespi? no toto..... 😉

didusa.risulo
18. jan 2009

cukrus a ty co este nespis? 😀

cukruska1920
18. jan 2009

akosi sa mi nechce...... 😖 muz tu uz chrni ....

dasah
18. jan 2009

cavte baby nuda co?ja akurat rozmyslam ako mam napisat list pre priatela v anglictine...to mame totisto za domacu ulohu zo skoly a to budeme mat aj na skuskach...kolko krat si poviem na co som sa ja to vlastne dala ta moja hlava derava 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
18. jan 2009

dasah... napis mu Hi...have a nice day...goodbay a mas to 😀

didusa.risulo
18. jan 2009

tak ja som odmlcim na nejaku tu chvilu, idem sa osprsit a dorobit usi 😀

aplless
18. jan 2009

cavte baby idem aj ja do sprchy lebo muzik tu uz dupka chce ist na pc majte sa pekne ale este neskor nakuknem papa

didusa.risulo
18. jan 2009

aples tak sa pockame a napiseme si

dasah
18. jan 2009

no to uz mam napisane ,ale co dalej 😀 😀 😀 😝 😝 😝 poze ja sa asi prcnem 😝 😝 😝

aplless
19. jan 2009

ahojte didi v noci som uz neprisla išla som spat s manzelikom aj tutumutu ved vies ako 😀

didusa.risulo
19. jan 2009

ahoj aples aj uz nas bolo tutumutu ale ja osm tu seela esrte do 1:00

didusa.risulo
19. jan 2009

tuto dnes nejako viazne 😝

mamartinka
19. jan 2009

baby a coze tato tema robi na 2 strane?to tu nik nieje dnes?aj u nas bolo vcera vinko a tutumutu.no v stredu idem ku gyn na prehliadku tak pocitam ze v stvrtok dorazi mrsulda ako na konikovi. 😖 zajtra letime na slovensko. 🙂

aplless
19. jan 2009

ahojte nooo myslim si je pondelok všetky sú asi v práci a majú povinnosti ale hadam večer sa to troska rozhybe

didusa.risulo
19. jan 2009

mamartinka aj sa budes chodit na nas kuk?a na kolko ides?

aples no ale ty sem tiez nejako extra nechodis pocas dna, ja som bola s malym vonku, nakupila som nam handry nejake sebe top,malemu teplakov,rukavice,nejaku kozmetiku, ja som len nakukla, idem melamu dat kakavko a uspat ho a potom pridem inak vonku sme pekne vymrzli, taky fukal vetrisko a akurat aj hlasia na juhozapade narazove....

nyya
19. jan 2009

aooojkajte babenky...ako sa mate dneska????a co noveho????

aplless
19. jan 2009

didi ved ani nemam kedy sem ist sak keby sedim cely den pri pc ved by ma muz dorazil musim aj doma nieco porobit navarit a bola som v skolke poobede a potom na navsteve u kamaratky teraz sme prisli a idem dat malu spat

aplless
19. jan 2009

didi ale si ma nvnadila s tym testom no neviem mozno sa odvazim a pojdem ho kupit moznp zajtra alebo štvrtok ak nedojte mrcha tak kupim a testnem ale velke nadeje tomu nedavam
ajoj nyya ale celkom fajn a ty ako?

didusa.risulo
19. jan 2009

ahoj nyya,

aples preco si nedavas nadeje?

baby preco vy vsetky sa tak vldmi opustate, ja si verim kazdy mesiac, mozno aj napisem ze neverim ze som tehu,ale podvedome myslim pozitivne, aj si zarty z toho robim, stale su tu len nareky a neviem co, ved zime zeny, mame len jeden zivot, viem,ze kazda chceme babatko svoje,a pol roka snazenia nie je nic,ako napr,lulu,dokonca este aj rok sa dat,ja som toho prikladom, a potom by som isal za lekarom a dala sa nadopovat liekmi len closti...nevim co, duphaston, injekcie na vytvorenie viacero vajok a nie len doma sediet a cakat a lutovat sa

ja som dnes aj testla, som len 3 DPO a samo,.ze je negativny, ale vysla mi ciarka ktora je pre tehu, akoze nechapem, ale nevadi, moze to byt sposobene tym, ze som pila, proste som mala dnes potrebu nieco vparatit a citim sa lepsie

nyya
19. jan 2009

aoooj diduska 😉 tak si nam nasa nova tehulka alebo nieje????

nyya
19. jan 2009

hallo je tu niekto????

aplless
19. jan 2009

noo didi ja uz po dva a pol roku snazenia uz tomu radsej neverim pretoze ked si robim nadeje a dostanem mrchu tak som strasne sklamaná a tak radsej si nerobim nadeje a keby to nahodou vyslo tak by som sa tesila aspon viac. a myslis si že ja len doma sedím nie nesedím neboj sa u ženskej sedim aj tri krat za mesiac a to nehovorim o sone ked mam obdobie ovulacie tak som tam aj 5krát. uz som vyskusala vselijake vitaminy vselico a vidis tehu stale nic, aj som minuly mesiac bola pytat nech mi da nejake hormonalne lieky ale povedala ze mi z nich bude zle ze este pockme aqle ak tento mesiac pride mrcha tak si tie lieky vydobijem ,

aplless
19. jan 2009

a testy tiez nerobim skor az kym nemeska mrcha a ta vzdy pride nacas je to škoda penazí radsej kupim malej nieco pekné pre radost ved ked budem tehu tak budem a hotovo a ziadny test to nezmeni ci ho spravim skor alebo neskor

aplless
19. jan 2009

nyya ja som tu stale len odbehujem malu davam spat tak ju nahanam nech sa prezlece a napapa

nyya
19. jan 2009

aplless tak to mas dobru nahanacku 😉 😉 co sa jej nechce spinkat???a kolko ma rokov??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre