Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

figurka.m
20. jan 2009

ahoj ritul, co nove? unas teplo ako na jar 😕

ritulka
autor
20. jan 2009

no u nas tiez, len je aj priserny vietor...sneh sa nam potopil, takze ide jar??? 😀

ritulka
autor
20. jan 2009

a ako sa mas ty???

figurka.m
20. jan 2009

ale, ujde to, som zdrava, jest mi chuti, tak v pohode 😉 Aty ako, nieco nove?

ritulka
autor
20. jan 2009

nove nic, tiez sme zdravi, chuti nam az moc jest 😀 ... zisla by sa dietka, lebo je to des 😖

figurka.m
20. jan 2009

ani mi nevrav 😒 pred sviatkami som bola nastartovana, cvicila som o dusu a teraz sa mi nechce ani pohnut 😕 no asi budem musiet kilko pribrat, aby ma to hodilo do cvicenia 😖

ritulka
autor
20. jan 2009

ja sa nemozem donutit...cvicim tyzden, dva a potom sa na to vykaslem...cela ja 😠

didusa.risulo
20. jan 2009

ahojte

nyya ja sa chystam srpavit polievku sosovicovu sladku a do toho ked je uz hotova tak do taniera prihodit kocky tvrdeho syra karicka napriklad,fajnove no ale teraz neviem ci to ide do cesnakovej aelbo do tejto sosovicovej,vecer budem vediet viac, budem telefonovat,tieto polievky sa robia na zamkovskeho chate a ja ich neviem dozrat, a do tej sosovicovej sa navrch posypa aj take dlhe cibule ja to, nevime presny nazov,kurnik,dam vecer recepty,no neviem ci ten syr predsa nejde do tej cesnacky,sa mi vidi,

idem maleho kupat,lebo uz tu mravci,dnes som bola zas na nakupoch,zas som si nieco na seba kupila,manzel ma ani nespozna ked pride domov,

desmodka
20. jan 2009

didusa syr ide urcite do cesnacky!!! 🙂
ale aj ta sosovicova moze byt zaujimava so syrom 😝

nyya
20. jan 2009

halo je to niekto???

didusa.risulo
20. jan 2009

desmodka ahoj a odkila to vies?

akurat som volala s jednou osobou a ta mi teda povedala ze ide do sosovicovej ale ta sa robi na sladko,a ti co pracuju na chate si hodia aj do cesnacky syr takze dam aj tam,aj tam,ale origos do sosovice

aplless
20. jan 2009

ahojteeee 🙂

didusa.risulo
20. jan 2009

ahoj nyya,

baby ale ja vam musi priznat,mozno ste aj citali niekde ze som fajciarka,teda som bola, obmedzila som cigy na 1 az 2 denne a uz niekolko malo dni som uplne bez cigarety,vsetko to robim kvoli tomu nasmu drobcekovi nech pride do cisteho organizmu,no a samorejme risko uz vnima az moc a nechcem aby vedel ze jeho mam fajci 😝

aplless
20. jan 2009

ja asi sprafim fazulovu a palacinky 😝

didusa.risulo
20. jan 2009

apless aj ja by som si dala palacinky a take s arasidovou nugetou a so slahackou a pokvapkane cokoladou alebo s vajecnym likerom,u nas robia vseliake,gastanove,ovocne,vseliake by ste sa zblaznili,no proste ja ked otehotniem tak ich budem prasit do seba len taky lupot,to mi nemoze nikto nic povedat, ale teraz mi normalne az tecu sliny, ja jem len to co mozem druhy den,vcera som mala otvorenu spajzu a tam plno sladkosti, a ozaj ja som 4 krat otovrila a zatvorila spajzu com som si povedal ze jedna mi neuskodi potom ma to rychlo preslo a zas som zavrela a to sa opakovala 4 krat,vobec som si neuvedomovala co robim az poto mi to zaplo, som bola presvedcena ze ja som chora z tych sladkosti

ritulka
autor
20. jan 2009

didusa 😝 😝 😝 palacinku by som aj ja spraskala

aplless
20. jan 2009

no ja robim len s dzemikom a slahačkou alebo ovocim a šlahackou 😀

ritulka
autor
20. jan 2009

babulky co mi to robite.....ja by som si dalaaaaa...mnam 😝

didusa.risulo
20. jan 2009

nyya ja som aj zabudla reagovat na tu tvoju teplotu,poslala som ti link na tie plodne dni, az v BT si mi to pripomenula, ale kazdopadne je moc divne ze mas taku vysoku teplotu,lenze si chora a to moze byt preto takze zmeraj vecer teplotu pod pazuchou aj rano zmeraj pod pazuchou a potom aj dole a ked budes mat teplotu pod paz.a aj dole bude okolo 37 zas tak je to asi ale asi sposobene tym,

didusa.risulo
20. jan 2009

ritulka ahoj,no ja nie palacinku ale palacinkyyyyyyyy

aples ja robim aj doma s nugetou ale original su tie s arasidovym maslom,booooze,ja rozmyslam,ze ci si neobiednam,aples toto mi hadam nespravis ze si pokazim dietku za tvoje palacinky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ritulka
autor
20. jan 2009

didusa 😀 ved aj ja, pri jednej by to neskoncil...to sa az moc dobre poznam 😀

aplless
20. jan 2009

no dobre didi ja som dneska nakupila aj zeleninku tak idem asi spravit taky dobry šalatik mnam to bude lepsie na veceru ako tie palacinky 😝 ale palacinky dame zajtra naobed

ritulka
autor
20. jan 2009

aplless....veru, tie si dame radsej zajtra...lebo teraz by to bola kaloricka bomba jak svina 😀

desmodka
20. jan 2009

didus 6 rokov som brigadovala v kuchyni a do cesnacky sme vzdy davali syr a opekany chlebik do toho... juuuj ake chute si robim
sosovicovu sme nikdy so syrom nerobili, ale vsade sa inak vari

aplless
20. jan 2009

juj šalatik uz mam spraveny idem este malej prečitat rozpravku a pak sa stavim a pomaly budem papkat vitaminky zo zeleninky 😀
no aj mne sa zda ze do sosovice ide opekany chlebik aj do cesnacky by som dala ten chlebik syr davam len do rajcinovej taky nastruhany mnam

ritulka
autor
20. jan 2009

no kde ste sojky???

ema1987
20. jan 2009

mozem sa pripojit????
🙂 🙂 🙂

ema1987
20. jan 2009

je tu vlastne nieko ,??????alebo ani nie ??? ☹ ☹ ☹ 🙂 ☹

ritulka
autor
20. jan 2009

ahoj ema, jasne, ze mozes...ze sa pytas 🙂

cukruska1920
20. jan 2009

Ahojte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre