Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

aplless
21. jan 2009

no a este ked chces ist na nejake lepsie miesto musis mat znamosti inak nemas sancu netreba ti ani skolu hlavne aby ta mal kto podstrcit na dane miesto aj to som uz zazila

cukruska1920
21. jan 2009

tak tak...ked nemas znamosti mozes mat aj milion vysokych aj tak to je naprd....

ema1987
21. jan 2009

no to mate tead pravdu je to presne tak,..,x

aplless
21. jan 2009

no diduš ty nas nejako zanedbavas 😠
no a ja tiez musim hladat pracu len na rano kedze manzel chodi na tyzdnovky a malá pojde do skol&y no kdp by sa s nou ucil. bude to tazke ale volako musime bojovat 😉 jaj keby som aspon na tu matersku išla bolo by to lepsie bola by som doma a bolo by po starostiach
no baby idem ja do skolky vecer sa stavim papa

silvia1983
21. jan 2009

caute baby, je tu niekto??? 🙂

ema1987
21. jan 2009

ahojky si este tu????

figurka.m
21. jan 2009

Halooooooooooooooooooooooooooooooo, bambulatorky, de ste?

mirip
21. jan 2009

ahojte ja som tu.........

didusa.risulo
21. jan 2009

Prijemny vecer, vam prajem...

dnes vas ozaj zanedbavam,aplless, ale zavolala som svagrinej,nech mi pride pre maleho si, muz mi pride az v piatok ak nie neskor a my uz sme chodili po omrvinkach,no a pri nom sa uz upratovat neda, aspon toto obdobie, ked ho pustim z oci,tak mam napriklad pomalovanu kupelku pastou,to bolo naposeldy, takze si ho vzala o 16:00 a ja som odvtedy upratovala doteraz,padam na papulu, ale mam krasne cistunko, juj,aka som hrda na seba,okolo 19:00 mi ho prinesie, som kazala, nech sa okupeme,kakavko dame a spinkat a potom sa uz mozem venovat aj vam

didusa.risulo
21. jan 2009

ale vam musim nieco povedat, cely den ma priserne picha v lavom vajecniku,aj ovulku som pocitovala tento mesiac na tej strane tak neviem co to je, len dufam,ze nie nejaka cysta, ozaj mna takto nepichava a dnes je to dost neprijemne uz, dotoho tie usi s uzlinami,citim sa jak opuchnuta ☹

aplless
21. jan 2009

haloooo temu som nasla na druhej strane

aplless
21. jan 2009

didi mna pichalo ked som mala ovulku ale fakt straaaasne normalne aj pri milovani ma to bolelo a za par dni to preslo ale predtym ma to tak strasne tiez nebolelo. a inac mas fakt dobru svagrinu ked ti maleho takto zabavi ja som musela pri malej vsetko stihat ked spala tak som upratovala. kedze moja švagrina cize aj jej krsna uz pomaly ani na narodeniny jej nepride zavinšovat.

didusa.risulo
21. jan 2009

aples to je svagrina moja ee, tooooolko som mala naublizovane,ale ked je uz krstna mater, tak nech aj pomaha

aplless
21. jan 2009

aj mne furt muzova rodina ublizuje ale co uz radsej si ich nevsimam

aplless
21. jan 2009

didi veru a našej krastna teda vobec nepride a nikdy sa neponukla ved daj malu ti zabavim hu mozem kašlat teraz keby aj prišla tak jej ju nedam

aplless
21. jan 2009

bože na tom rodičku som bola cez dve hodiny skoro ma tam porazilo a este v dazdi sme sa trepali peso domov kedze auto mal muzik no idem dat malu spat potom sa stavim

ema1987
21. jan 2009

no to mate teda pravdu ja mam taku svagrinu ktora si newe radi z dvoma detmi a pritom nemusi nic ani pokrmit hydinu nic je proste netreba a ona je este taka pohodlna ze ked jej na niake tri -štyrri hodinky zobereme maleho tak si iba vyvyaluje a nic ziadni poriadok sa vyhovara ze aj tak ked pride maly to bude zase take iste ja to sice newem este tak dobre posudit ale ked decka spiat alebo su dade tak si nepouptatovat.... 😖 😖 😖

dasah
21. jan 2009

cafte baby...citam,citam,citam.....najde sa nejaka zena ktora dokaze pochvalit muzovu rodinu?....uf ale ani ja to nebudem 😒 😒 😒 😒 😅 😅 😅

cukruska1920
21. jan 2009

ja by som aj pochvalila ale ju nepoznam 😀

dasah
21. jan 2009

a to uz preco cukruska? 😕 😕 😕

ema1987
21. jan 2009

dasah no ja to mozem povedat sice nie na 100% ale snazia sa takze dufam ze ked budemem mat male to nebude hrozne . 😖

cukruska1920
21. jan 2009

dasi...moj muz je z decaku.....takze ziadne hadacky so svokrou nepoznam 😀

ema1987
21. jan 2009

cukruska1920 tak to mas teda pravdu ale ani mu to moc nezavidim 😒

dasah
21. jan 2009

no ja by som to nemohla povedat tak pred troma rokmi,ale ako som im synacka odvliekla do zahranicia,tak by sa mi teraz zprepacenim aj do riti napchali len aby sme sa vratili nemohol ten vstah byt aj predtym ?to napochopim , ked je clovek daleko tak je ten naj...na svete a predtym som bola za blbca...hnus 😠 😠 😠 😠

dasah
21. jan 2009

jej cukruska a to cely cas bol v decaku alebo si ho niekto adoptoval?

ema1987
21. jan 2009

dasah to mas tak ja som si tiez toho celkom vytrpela ale neni toho mozno tak ako vy ale svokrusa mi tiez niekedy dost leze krkom viete babenky byvat zo svokrov nieje bohvie co 😠 😖

didusa.risulo
21. jan 2009

ked mi maleho doniesla domov v plienke, som myslela ze ju zabijme, oni majjuu maleho vlemi radi, to ano, ale ja som zla matka, ako ho mam obliekat, co davat jest, ake lieky...vsetko, v piatok zas si ho pride vziat svagor, ved ja budem len rada, ale mne aj tak po cca 2 hodinach uz chyba, ale pride nas tatko ,t akzze bude uvitaci keksik

cukruska1920
21. jan 2009

dasa...od troch rokov....

dasah
21. jan 2009

no to teda nie je ...ja som byvala 4 roky a mala som dost...boze ako sa ona do nas miesala a ako sme sa zbytocne potom my dvaja vadili ked si na to spomeniem az mi je stoho zle,teraz byvame sice v jednom dvore ,ale kazdy mame svoj dom..a uz si do nazho sukromia veru zasahovat nedavame

dasah
21. jan 2009

cukrus takze tvoj muz musi byt velmi stastny ze ma novu rodinu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre