Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
23. jan 2009

ajoooooj lenuss 😀

nyya
23. jan 2009

😀 😀 😀 😀

figurka.m
23. jan 2009

no nazdaaaaaar 😀 ja uz mam tiez predmrchovske stavy, v nedelu ma prist tetka mrchava, tak sa velmo tesim 😝

ritulka
autor
23. jan 2009

figurka no ja to uz mam za sebou 😠

figurka.m
23. jan 2009

nyya,tak ako teplotka klesla a ci co?

nyya
23. jan 2009

teplotka dneska bola 36,8 ale vcera som merala lebo baby mi povedaly ze taketo teplotky a pred ovu mozem mat mimomaternicove tehu tak som radcej testla ale vyssiel negativny...tak sa snazilkujem dalej 😉 pokial este ovu trva 😉

ritulka
autor
23. jan 2009

nyya treba, treba 😀

mamartinka
23. jan 2009

mame sa?nieco nove?dnes som si kupila ovu test tak buduci mesiac to isti.mozno,dufam.este sme na slovensku.do pondelka.

figurka.m
23. jan 2009

no, ja by som uz ju mala tiez najradsej za sebou, a najlepsie keby uz bola aj ovulacia, taky zrychleny program 😉

ritulka
autor
23. jan 2009

mamartinka a ako je doma??? ze sa pytam, ze??? 😀

figurka.m
23. jan 2009

tiez som neodolala a zase objednala ovu testy 😅 to aby som aspon mala co robit 😀

ritulka
autor
23. jan 2009

figur, ako kazdy mesiac - dokolecka, dokola 😠

ritulka
autor
23. jan 2009

figur a ty nemerias BT??? ... lebo je vas tu viac, co meraju..ale ja ee

nyya
23. jan 2009

lenuska tak ten graf sa zacina pekne 😉 😉 bodaj by to bol ten vytazny 🙂

figurka.m
23. jan 2009

joj, Ritul ani nehovor 😒 ale to stastie sa uz musi raz tak unavit, ze sadne aj na nas vsetky 😉

nyya
23. jan 2009

babenky nemate chut s tim niekedy prestat????nemerat BT,ziadne testy,ziadne vitaminy...nic len tak ci nahodou???

figurka.m
23. jan 2009

Ritul ja nemeriam, ani by sa mi moc nedalo, maly ma hockedy rano vyduri z postele este v polosne 😒 a ani ma to nejak nelaka

figurka.m
23. jan 2009

nyya, kazdy mesiac 😉

tlenka
23. jan 2009

ahojteee... 🙂

ritulka
autor
23. jan 2009

nyya ja to tak praktizujem a sama som zvedava kedy ma konecne nieco okaka a sadne aj na mna stastena 😀 😀 😀 😀 😀
ja som testovala dva cykle s ovu testami a to je tak asi vsetko...hadzem za hlavu, som sa rozhodla 😅

ritulka
autor
23. jan 2009

ajoooj tlenus 😵

nyya
23. jan 2009

figurka tak apson niesom sama 😉 😉 teraz som mala ovu ale uz som povedala ze len par dni po nej ako bude teplotka a potom uz vobec...necham to na prirodu..

babenky je to ok ked pijem este kavu sem tam???

aoojki tlenka..gratulujem k svadbe 😀 😀

mamartinka
23. jan 2009

ritul no najradsej uz by som zajtra isla spet ireland.slovenska uz aj stacilo.

ritulka
autor
23. jan 2009

nyya kava je v pohode, to len niektory robia bubu buuuu, ale pritom ak ma zena nizky tlak, kava sa doporucuje...mozno mozes zvazit bezkofeinovu...ale mozno ani netreba

aplless
23. jan 2009

ahojte ja som bola dneska na jednom pohovore

nyya
23. jan 2009

ja som ovu testy testla len jeden cyklus a potom uz vobec...a teraz len meriam bt ale len na par dni ale potom uz vobec nieje...raz sa hadam stastie prilepi na nas.....

mamartinka
23. jan 2009

tlenus ako.babo poslucha?dnes akurat svagrova rozpravala ze ma 14.marca termin.vsetci jej hovoria ze budu mat dievca.aj ja si myslim.prveho maju chalana.po osmi rokoch budu mat druhe.

ritulka
autor
23. jan 2009

mamartinka to vazne??? 😕

tlenka
23. jan 2009

ahoj ritulka, nyya, mamartinka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre