Túžime po drobčekovi

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😃
lenusska
25. jan 2009
preco ty haloo aj ja haloo 😃
figurka.m
25. jan 2009
lebo chceme vediet co sa stalo 😉
lenusska
25. jan 2009
jak co sa stalo ??..ja neviem
figurka.m
25. jan 2009
ani ja neviem, ja som tak malo inteligentna 😃 😃 😃
lenusska
25. jan 2009
intelige - cooo,???? 😃 😃 😃

Jak sa mi maas ??
figurka.m
25. jan 2009
na milu jarmilu, prisli sme od nasich, maminka mala narodky, a ja mrchu, aspon teda prvu kvapku, takze ziadne prekvapko sa nekona :-| no a co ty, moja?
figurka.m
25. jan 2009
a vobec, kde su vsetky? =-)
lenusska
25. jan 2009
Neviem kde su....Juj jedna kvapka este nic neznamena...ja tak asu dobre sa mam 😃
figurka.m
25. jan 2009
ako ti je dobre, ked sa mas dobre 😉
lenusska
25. jan 2009
Aj ty sa maaas dobreee.....hmm
figurka.m
25. jan 2009
keby bolo lepsie, nevydrzim 😃 😃 😃
lenusska
25. jan 2009
mas nejaký mail?hmm...som si spomenula na jeden taký mail co mi poslala kamoska ked si napisla tuto vetu..ked ta napis do IP..ked nemas rada take blbe mailu to nevaaa
figurka.m
25. jan 2009
Lenuss IP 😉
lenusska
25. jan 2009
uz som Ti poslala... 😃
figurka.m
25. jan 2009
a kde moja....?
lenusska
25. jan 2009
na mail....

idem domkov..padlaaaa....ozvem sa ...cmuk
figurka.m
25. jan 2009
pa pa cmuuuuuuuuk 😃
didusa.risulo
25. jan 2009
ahojte baby, prihodila som nejake foto nove riska a mna

my sme mali super popoludnie a vecer, boli u nas ti nasi kamoši,večer sme išli s detmi na hranolky,ja ditne šalát,ale mi nejako nechutilo, potom sme boli s deťmi v guličkách ,na šmýkalkách, na vláčiku,domov sme prišli o 20"00,malý už aj spinká,

čo je tu nové?inak baby , ja som už 2 dni poriadne nejedla, a už mam padnuté líca,akože ved to mi len vyhovuje, ale mohla by osm už chudnúť aj na tele,nielen v tváry
nyya
25. jan 2009
babenky moje..je len tak na skok chcela som vam popriat dobru nocku 😉
skybaby
26. jan 2009
ahojte 🙂 didus tak co, si tehu alebo nie? u mna to vyzera uz na mrchu, tak aspon ty to zachran 😉
lenusska
26. jan 2009
Kukuk 😎
didusa.risulo
26. jan 2009
ahojte

skybaby ahoj, super ze si sa ozvala, no co ti poviem,napisem,prsia ma dnes priserne bolia,hlavne bradavky, ale BT klesla uz vcera a riadne a dnes sa to drzi tam kde sa to vcera zacalo, baby si mysleli, ze moze ist o implantacny pokles, uhniezdovanie ci co, ale dnes to nestuplo, myslim, ze mrcha,ale takyto graf som este nemala,ani teploty nemam nad 37 😢 😢 😢 😢
skybaby
26. jan 2009
didus nebud smutna, podari sa nabuduce 🙂
figurka.m
26. jan 2009
caute, babky, tak ja dalsi mesiac v prdelke, mrsina si dneska nabehla ako keby sa nechumelilo :-p sa asi naserinkam a nakopnem ju, ze poleti ako s nasolenym zadkom ]-( kua kua kua, uz mam toho dost 8-(
dasah
26. jan 2009
no a ja ti pomozem..............som len odskocila ,lebo zasa odskocim pre maryah na letisko huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa us ide 😃 😃 😃 😃 😃
lul
26. jan 2009
ahojky 🙂 ako sa mate? ja mam depku a zmeny nalad....
nyya
26. jan 2009
aoojki 😉 😉
aplless
26. jan 2009
ahojte nejako je tu mrtvo
😢
nyya
26. jan 2009
aplless to mas pravdu vsetky su kdesi prec uz sem skoro nikto aninechodi 😞
aplless
26. jan 2009