• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
moje kamaratki su vascinou vo veku tak ako ja a neviem sa s nimi o vsetkom porozpravat tak ako tu s vami...a oni nevedia co je to tuzit po babatko..
31. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa celkom ok, ale stale tie nevolnosti a rozpravanie sa s wc, teraz papkam hrozno, predtym chlebik s maslom, syrom tvrdym a cinskou kapustou... tak mi je fajn.. dufam, ze sa mi konecne bude dobre spat
31. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyya, moja nebus smutna... my uz na to ideme deviaty mesiac a zatial ma nechyta panika... neboj, zvladnes to, mysli hlavne pozitivne... a dufam, ze s tym priatelom to nemyslis vazne :frowning2:
31. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maryah :wink:
31. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sa potom s nimi neda veru bavit a babatku,ked este po nom netuzia ... ja sa snazim tiez moc nato nemysliet, lebo ozaj snazilkujeme len kratulinko,ale rada sa sem tam k vam pridam a pozriem ako sa mate :slight_smile: :wink:
tlenuska ti nam teda mixujes :wink: :wink: a co noevho ti povedala slecna wc??? :wink: :wink: a kdy ides na ultrazvuk??
nyya: no to teda ano... hruza s tym wc... najhorsie, ze nemam ju cim naplnit, lebo malo jem :sweat_smile:
na ultrazvuk idem v 11 tt.. teraz mi konci 9 tt
31. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary snazime sa dalej ale niekedy mam pocit sa s nim porozpravat a dat si pauzu ale neviem...pockam do zajtra...mi sa snazime o babatko 6 mesiacov...v nedelu bude zaciatok 7 mesiaca...

lilusiatkoto sa teda neda...oni maju este cas...ale mam kamaratku ktora ma babatko malinkeho davidka :wink:
31. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejko :wink: a potom nam ukazes fotecky :wink: :wink: prosim :wink: tak to ti verim na to jedine sa netesim ze budem obimat wc misku
31. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooojte baby huuuuuuuhuuuuuuuuuu kuk kukukukukuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk :dizzy_face: :dizzy_face: dasah
31. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyya: neboj... dam nejake fotecky... no napriklad moje dve sesternice vobec neobimali wc.. takze je to rozne

ahooj dasah
tlenka a saty uz mas vybrate?alebo este vahas ake.............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tlenka aj moja maminka tiez nevracala...zalezi od zeny...
31. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tlenka, ty sa ides vydavat??? no supeeeeer
31. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah: z netu sa mi pacia z ebay - chcela by som biele s cervenou ... tak uvidim, len neviem jak sa pomerat, ale asi zajdem aj do salonov nejakych pozriet
ano mary, koncom marca... :slight_smile:
31. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz mam vtom zmatok....neviem ci som spravila chybu,ale teraz som si nie ista ci sa ide tlenka alebo nyya vydavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: babenky usmernite ma aby sa ani jedna zvas neurazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa si to ty ...........vsak tie co si nam ukazovala tie cervene ,tie boli smrncove
31. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah aj ja a aj tlenka sa budeme vydavat tento rok len tlenka je marcy a ja mam svadbu v septembry :wink: :wink:
31. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som dobra nemam vtom potom zmetok.........a ja som sa zlakla ze uz fakt starnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebojkaj sa nestarnes :wink: este nemas 50 :grinning:
31. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj baby ja by som hned sla na nejaku svadbu :slight_smile: :grinning:
31. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu aj jaaa... joooj tak by som si rada zatancovala, najedla, vypila, no proste by som sa zabavila s rodinou alebo so znamymi...
31. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pojdem si uz lazkat.. nabuduce pridem na dlhsie.. prajem bru nocku

este posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT :wink:
31. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: babenky len viete co ma mrzi ze je to len jeden den...
31. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme vseptembri svadbovat.mozno
31. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah presne tak :slight_smile: :grinning: viem,ze moj bratranec ma tento rok svadbu,ale ktovie ci aj nas pozve :slight_smile:
dufam,ze ano :grinning: :dizzy_face:

tlenka dobru nocku a pekne snicky vam prajem :slight_smile: a chytaaaaaaam :sunglasses:
31. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyya veru ten jeden den je maaaaaaalo :slight_smile: treba si uzit kazdu jednu minutku naplno :slight_smile: ja kazdu chvilku hovorim,ze chcem este svadbu :grinning:
31. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu tlenka...
ako tak nad tym rozmyslam tak my asi nepojdeme tento rok na ziadnu svadbu :frowning2:
nyya a kde mas svadbu,tu alebo na slovensku?
mamartinka a kde idete na svadbu?
31. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok