• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
nyya tie satky su uplne neskutocne kraaasne :slight_smile:
31. jan 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pc 8327 nyya?to su oni?su pekne.
31. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilusietko ja ked tiez zacnem, neviem sa zastavit ... to tie chute :grinning:
31. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyya no tak tie su vazne kraaasne... budes ako princezna... a vlasky budes mat ako? kyticku si budes robit sama?
31. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusiatko dakujem moooc :wink:

mamartinka ano presne tie :wink: :wink:

mary vlasky chcem mat rozpustene a volne iba nejaku trblietavu sponku a kyticku si budem robyt sama oba cele orchidey biele :wink: a dakujem mooc ma to potesilo :slight_smile:
31. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeejda pripravy na svadbu...to ja mozem....nyya budeme ti aspon takto na dialku pomahat...my tiez asi tento rok nejdeme na svadbu...teda, ved je este len januar.... :grinning:
31. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: ritulka tak to ja budem moooc rada :wink:
31. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
orchidea to bude nadherna kyticka....uz teraz si ju viem predstavit....
31. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nyya :cry: az mi slzicka vyhrkla....rada pomozem :wink:
31. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neplacka ritulka moja.....budes ako moja sestricka a vsetky :wink:
31. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeejda to bolo pjekneeeeee ... priprava svadby je ta uplne uzasna vec...a ked vies, ze do toho ides s niekym, komu doverujes najviac...tak je to o to krajsie....drzim palce
31. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink: si zlata :grinning: mas pravdu je to krasa pripravovat vsetky drobnosti a tak... :wink:
31. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a hlavne vychutnavaj si to vsetko...lebo ono teda verim, ze to prezijes len raz.....aj pripravy, vsetko co len chces premyslaj, vymyslaj....aby to bol ten den D :wink:
31. jan 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky poviem mam moju prihodu co sa mi stalo dneska :wink: :wink: prisla mojej kolegyni do robotky kamaratka s malou dcerkou sa vola Sarah.jezis ta je krasna ja ju zboznujem ona je taky malinky certik...a zrazu zacala kricat na mna ze lenka lenka.... :wink: tak som isla za nou a ona ked ma uvidela tak sa zacala smiet a tancovat...a ptom ked uz isli domou nechcela ist do sedacky tak som si ju zobrala na rucky a isla sa s nou prejst :wink: a nakoniec si sadla a ani neplakala a jej mamina a moja kolegyna nechceli verit vlastnim ociam...o jej mamina povedal ze ked budem potrebovat oprtrovatelku tak viem kam sa mam ozvat a ja ze s velkom radostou... :wink:
31. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyya budes krasna nevesta, uz sa tesim na tvoje svadobne fotky :wink: :dizzy_face: a v akej farbe budes mat vyzdobu?
Deticky vedia vycitit, kto je dobry clovek, preto si sa pacila Sarah :wink: :dizzy_face:
31. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusiatko moja vyzdoba bude cela biela a hnedazlata :wink: ona je moje zlaticko...a keby si videla jej ocka take krasne modre som este nikdy nevidela...uplne bielunko modrucke
31. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj deticky su pokladiky :dizzy_face:
31. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda hej ritulka :wink:
31. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky citate si to na grafoch co tam baby pisu???mne je z toho zle :frowning2: a to myslim doslova
31. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem ja off..dobru nocku vam prajem... :wink: papa
31. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nyya dobru nocku....no ja som chcela prave vysvetlenie cez IP, tak som to riesila....lebo mam v tom hokej :sweat_smile:
31. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :wink: mam vas rada :grinning:
31. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nyya aj ja tebaaaaaa a vsetky dobre babulky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cmuk, cmuk, cmuk, cmuk, cmuk, cmuk
31. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk :wink:
31. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,ja radsej ani nejdem uz citat tu temu BT...nepaci sa mi ta nalada tam...
31. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja vam vsetkym prajem dobru nocku :slight_smile: :wink:
31. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lulisiatko ja prave pisem do BT, lebo nechapem kto je kto...neviem potom comu tu mam verit a co je pravda..a ak je to pravda, tak je to pekne nechutna pravda a hlavne, niekto nas pekne tahal za nos...a to ja teda nemam rada...lebo som sa sem medzi vas pripojila preto, ze chcem sa odreagovat a aspon vidim, ze nie som v tom sama...takto sa posporujeme a vecer sa sem vzdy tesim...a teraz toto...mam dost
31. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritulka urcite je to smutne,ked sa sem nejaka baba chodi takto zabavat...lebo ja sem tiez chodim preto aby som si popisala s normalnymi babami,trosku sa odreagovala a tiez neviem co si mam teraz mysliet o tej osobe...ale co uz,musime s tym rataz,kedze toto je verejne forum...a ludia su vseljaki ...
31. jan 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem uz aj ja spinkat, tak este raz dobru noc babenky :slight_smile: :dizzy_face:
31. jan 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilusiatko dobru nocku

lenuss kde si :grinning:
1. feb 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok