Túžime po drobčekovi

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😃
lilusiatko
31. jan 2009
nyya tie satky su uplne neskutocne kraaasne 🙂
mamartinka
31. jan 2009
pc 8327 nyya?to su oni?su pekne.
ritulkaautor
31. jan 2009
lilusietko ja ked tiez zacnem, neviem sa zastavit ... to tie chute 😃
maryah
31. jan 2009
nyya no tak tie su vazne kraaasne... budes ako princezna... a vlasky budes mat ako? kyticku si budes robit sama?
nyya
31. jan 2009
lilusiatko dakujem moooc 😉

mamartinka ano presne tie 😉 😉

mary vlasky chcem mat rozpustene a volne iba nejaku trblietavu sponku a kyticku si budem robyt sama oba cele orchidey biele 😉 a dakujem mooc ma to potesilo 🙂
ritulkaautor
31. jan 2009
jeeeeejda pripravy na svadbu...to ja mozem....nyya budeme ti aspon takto na dialku pomahat...my tiez asi tento rok nejdeme na svadbu...teda, ved je este len januar.... 😃
nyya
31. jan 2009
😉 😉 ritulka tak to ja budem moooc rada 😉
ritulkaautor
31. jan 2009
orchidea to bude nadherna kyticka....uz teraz si ju viem predstavit....
ritulkaautor
31. jan 2009
nyya 😢 az mi slzicka vyhrkla....rada pomozem 😉
nyya
31. jan 2009
neplacka ritulka moja.....budes ako moja sestricka a vsetky 😉
ritulkaautor
31. jan 2009
jeeeeeejda to bolo pjekneeeeee ... priprava svadby je ta uplne uzasna vec...a ked vies, ze do toho ides s niekym, komu doverujes najviac...tak je to o to krajsie....drzim palce
nyya
31. jan 2009
dakujem 😉 si zlata 😃 mas pravdu je to krasa pripravovat vsetky drobnosti a tak... 😉
ritulkaautor
31. jan 2009
a hlavne vychutnavaj si to vsetko...lebo ono teda verim, ze to prezijes len raz.....aj pripravy, vsetko co len chces premyslaj, vymyslaj....aby to bol ten den D 😉
nyya
31. jan 2009
babenky poviem mam moju prihodu co sa mi stalo dneska 😉 😉 prisla mojej kolegyni do robotky kamaratka s malou dcerkou sa vola Sarah.jezis ta je krasna ja ju zboznujem ona je taky malinky certik...a zrazu zacala kricat na mna ze lenka lenka.... 😉 tak som isla za nou a ona ked ma uvidela tak sa zacala smiet a tancovat...a ptom ked uz isli domou nechcela ist do sedacky tak som si ju zobrala na rucky a isla sa s nou prejst 😉 a nakoniec si sadla a ani neplakala a jej mamina a moja kolegyna nechceli verit vlastnim ociam...o jej mamina povedal ze ked budem potrebovat oprtrovatelku tak viem kam sa mam ozvat a ja ze s velkom radostou... 😉
lilusiatko
31. jan 2009
nyya budes krasna nevesta, uz sa tesim na tvoje svadobne fotky 😉 x-) a v akej farbe budes mat vyzdobu?
Deticky vedia vycitit, kto je dobry clovek, preto si sa pacila Sarah 😉 x-)
nyya
31. jan 2009
lilusiatko moja vyzdoba bude cela biela a hnedazlata 😉 ona je moje zlaticko...a keby si videla jej ocka take krasne modre som este nikdy nevidela...uplne bielunko modrucke
ritulkaautor
31. jan 2009
jaj deticky su pokladiky x-)
nyya
31. jan 2009
to teda hej ritulka 😉
nyya
31. jan 2009
babenky citate si to na grafoch co tam baby pisu???mne je z toho zle 😞 a to myslim doslova
nyya
31. jan 2009
babenky idem ja off..dobru nocku vam prajem... 😉 papa
ritulkaautor
31. jan 2009
nyya dobru nocku....no ja som chcela prave vysvetlenie cez IP, tak som to riesila....lebo mam v tom hokej :-N
nyya
31. jan 2009
papa 😉 mam vas rada 😃
ritulkaautor
31. jan 2009
nyya aj ja tebaaaaaa a vsetky dobre babulky... 😃 😃 😃 😃 😃
cmuk, cmuk, cmuk, cmuk, cmuk, cmuk
nyya
31. jan 2009
cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk 😉
lilusiatko
31. jan 2009
babenky,ja radsej ani nejdem uz citat tu temu BT...nepaci sa mi ta nalada tam...
lilusiatko
31. jan 2009
Aj ja vam vsetkym prajem dobru nocku 🙂 😉
ritulkaautor
31. jan 2009
lulisiatko ja prave pisem do BT, lebo nechapem kto je kto...neviem potom comu tu mam verit a co je pravda..a ak je to pravda, tak je to pekne nechutna pravda a hlavne, niekto nas pekne tahal za nos...a to ja teda nemam rada...lebo som sa sem medzi vas pripojila preto, ze chcem sa odreagovat a aspon vidim, ze nie som v tom sama...takto sa posporujeme a vecer sa sem vzdy tesim...a teraz toto...mam dost
lilusiatko
31. jan 2009
ritulka urcite je to smutne,ked sa sem nejaka baba chodi takto zabavat...lebo ja sem tiez chodim preto aby som si popisala s normalnymi babami,trosku sa odreagovala a tiez neviem co si mam teraz mysliet o tej osobe...ale co uz,musime s tym rataz,kedze toto je verejne forum...a ludia su vseljaki ...
lilusiatko
31. jan 2009
Idem uz aj ja spinkat, tak este raz dobru noc babenky 🙂 x-)
ritulkaautor
31. jan 2009
lilusiatko dobru nocku

lenuss kde si 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli