Túžime po drobčekovi

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😃
maryah
7. feb 2009
ano, najlepsie je 3 v 1, ja si tiez taky zaobstaram lebo tak ci tak budem musiet kupovat este sportovy, hlboky, vajicko a takto to bude vsetko v jednom
lenusska
7. feb 2009
uz len to babatkooo,ze?....valentin baby inak ste nezabudli??????dohoda v novembri
mamartinka
7. feb 2009
baby tu je link www.topkocarky.cz dajte si kocarky a Jane Slalom Pro.a hned ten prvy modry je moj favorit.sice troska pri cene ale co uz.a je to myslim trojkombinacia
cukruska1920
7. feb 2009
ajojte bosorky
antoniab
7. feb 2009
aj ja mam maryah par vecičiek už kupenich mamina raz kupovala sesternici a že je to super a kvalitne tak som si čo to kupila prinajhoršom niekomu darujem alebo predam vždy su nejake možnosti 😉
ale pačia sa mi tu aj veci do postielky a veci na večšie babatka len to je priskoro ked neviem ani čoby to bolo keby bolo 😃 😃
lenusska
7. feb 2009
cukruuuuuuuussss....

baby budeee....nebojteee
mamartinka
7. feb 2009
lenusska ale kedy.ked mi uz vsetky chcemeeeeeeeeeeeee. 😞
lenusska
7. feb 2009
priiide caas....
antoniab
7. feb 2009
lenusska ja som dohodu porušila mrcha došla a aj som ju čakala inak by som bola druha panna maria 😃 😃 ale tento mesiac sa už posnažim ako sa patri 😉 slubujeeeeeeeeeeeeeeeem no len aky bude vysledok nerušim a vy ako očakavate či ako ja trpite mrchou :-N
cukruska1920
7. feb 2009
lenus co vykrikujes 😃
maryah
7. feb 2009
presne lenuss, kocik je to najmenej... dolesite je to co do neho patri...
caaau, cukrus... ako? tebe sa aky kocik paci?
lenusska
7. feb 2009
Ja som 6 PDO a dnes mi njak teplotka klesla...ale mrcha este ma cas este berem 6 dni duphaston
antoniab
7. feb 2009
tak baby lučim sa idem nakupvat zatial len pre seba 😃 😃 pridem večer ak tu niekto bude 😉
maryah
7. feb 2009
ja som po ovulke tak odpocivam 😃
antoniab, ja uz tiez mam par, ale nie vela a urcite si to este doplnim... bielou, bezovou nic nepokazim... mam dupacky v modrej a zltej farbe a myslim si, ze pasuju obom... hlavne sa mi tu paci ten material
maryah
7. feb 2009
pa antoniab, ja tu budem tak pokecame potom... kup si nieco pekne 😉
mamartinka
7. feb 2009
antoniab tak prijemne nakupovanie a stastnu cestu bez nehody 😉 cafko
lenusska
7. feb 2009
idem aj ja papapa
cukruska1920
7. feb 2009
ahoj mary...mne ? jane.... ale ako sa tak poznam este to styri razy zmenim
maryah
7. feb 2009
ja som si tiez neni ista ci si kupim taky aky sa mi paci... kupim si taky aky bude v ponuke a za rozumnu cenu
maryah
7. feb 2009
pa lenus
cukruska1920
7. feb 2009
mary... to ja zatial len tak snivam ale este to neni realne takze asi tak
maryah
7. feb 2009
ja som na tom rovnako... moja sestra caka babatko tak sa tesim z nej
cukruska1920
7. feb 2009
babatko...aj ja chcem babatko 😞 .. nevies co je dobre na kasel taky prieduskovy?
maryah
7. feb 2009
dobre su kvapky na prirodnej baze a pi prieduskovy caj a tak ho aj inhaluj pri piti...
cukruska1920
7. feb 2009
mam Stodal... a inhalovat prieduskovy caj? a to ako?
maryah
7. feb 2009
uvaris si caj a ked ho bude popijat tak sa ho zhlboka nadychni a potom si daj dusok... ked sa ho ides napit tak si k nemu privonaj... ja to tak robim...
a Stodal je dobry 😉
cukruska1920
7. feb 2009
mary... aha..tak to tak vyskusam... ten stodal beriem druhy den a mam pocit ze vykasliavam hlieny odkedy ho beriem...je to normalne...a od neho prestanem kaslat?
maryah
7. feb 2009
ono ked vykasliavas tak sa ti vsetko uvolnuje a prejde ti to, je dobre ked vylasliavas... uzvaj ho dalej a popijaj stale ten caj a ulavi sa ti uplne 😉
cukruska1920
7. feb 2009
mary...ok.dakujem
maryah
7. feb 2009
nemas za co cukrus... ja som to prekonala pred 2 mesiacmi a nie je to sranda. tak sa drz 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli