• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
ja neriesim vobec priznaky... prvy mesiac som sledovala kazde pichnutie, bolenie, atd a teraz vobec... a mam pokoj...
8. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah, neviem ako tebe, ale mne ide strasne pomaly ta stranka :angry:
8. feb 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mas antoniab pravdu,ved zivot nie je len o tom aby sa clovek sresoval a cakal ci tento mesiac konecne,ale treba aj snivat a planovat,lebo ak si nebudeme robit plany do buducna tak naz zivot bude nudny a stale ten isty :wink: :wink: :wink: ....................maryah mas tam aj komentare perfektne tam sa musim zaregistrovat ked chcem prispiet ze?
8. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah, ano, musis sa zaregistrovat... nasla si vsetko alebo len tu kyticu?
8. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial len tu kiticu ale idem registrovat na obrazku je perfektna.ale v skutocnosti este krajsia si jednicka v aranzma najlepsi komentar ,ze svadobna to mozem byt pysna ako keby som sa isla znova vydavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah, co si sisi? su tam omnoho krajsie...
8. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa sledujem ked mrcha nedorazi kedy ma no a to bolo len dvakrat za dobu snaženia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dasha ja mam pre dievčatko antonia sarah sophia brook alessia liana
a pre chlapca sebastian :dizzy_face: thobias samuel nikolas christhoper knox predpokladam že tolko deti mat nebudem ale chcela by som aby narodenie a meno nebolo v jeden mesiac tak budem mat s čoho vyberat :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne antoniab, jedine co sledujem je mrcha, ale inac nic... neoplati sa to
8. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doparoma mas pravdu marzah akosi sa tej stranke moc nechce :angry: :angry: :angry: :angry: a nie su krajsie vies tu ktoru dostanes s laskz je naj................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj bola robena z lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teda pisem asi som yabudla pisat a gramatika mi asi uy moc nic nehovori :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah, tasi sme tu sami... pojdem asi do postele si pozriet z drahym nejaky film, teda ak ho dostanem od pocitaca :confounded:
8. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete ked si idete kupit auto prezerate si obrazky a vyberate a porovnavate no a s babom je to tak isto pozerate obrazky ktomu sa snažiet zdravo stravovat papat vitaminy už to by malo byt odveci tak prečo sa niekto divi ak sa tu bavime o kočikoch či menach no a ved to patri ktomu nie ked to bude realne tak sa budete bavit skor otom či je to oka či mate spravnu vahu a tak podstatne potom bude či sa plod vyvija tak ako ma tak teraz sa možem bez predsudkou bavit otom ako sa bude volat moje babatko :wink:
8. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeee som za :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si chcela pozriet tu stranku ale hrozne pomali to načitava :angry:
8. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa rada bavim o veciach co sa tykaju babatka a tesim sa ked to mozem rozoberat... stale sa pytam a podobne... minule som bola u kamaratky, ktora ma 2 mesacneho chlapca a tolko som mala na nu otazok a aj ja som jej porozpravala o svojich planoch...
8. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ta stranka pomali nacitava ale su tam krasne veci
8. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otrasne pomala je ta stranka... myslela som si, ze to len mne blbne...
8. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa rada otom bavim maryah račej než o priznakoch a tak lebo to ani neviem ake maju byt a každy ma ine no a to čo pre svoje babo chcem je jasne lasku a žiadne rozmaznovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne... vzdy ma to znervoznuje a pozorujem sa... a rozhovor o babatku mi dodava silu na to, ze sa mam tesit z toho, ze raz budem aj ja mat tak krasne babo (verim tomu) :slight_smile: . ja tiez chcem dat babatku len lasku a tu spravnu vychovu tak dufam, ze sa to podari... no ta laska k nemu sa urcito podari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak okrem toho že v uk maju super veci pre detičky tak tu maju aj super veci do domacnosti aj ich mam už kopu nakupenich len neviem ako budeme stavat lebo ja budem linku a podlahy proste zakladne veci vyberat podla doplnkou čo som pokupila :grinning: :grinning: a som uletena na postelne pradlo ja už mam tolko druhou :sweat_smile: že mam aj pre deti nakupene do vybavi :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taka ista... ja uz mam doplnky a aj predstavu ake doplnky budem mat, ale aku kuchynu tak to presne este nie... ale uz mam nejake plany... je tu strasne vela veci a keby som ich mala ako zobrat domov na svk kedze uz sa nastalo vraciame tak tu miniem celu vyplatu :sweat_smile: ... a aj dve :grinning:
8. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babenky.... :wink: ako sa mi mate???
8. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah mi v lete chodime autom tak vtedy sme po plafon naloženy už mam pomali celu kuchynu a nakupovala by som vovelkom len neviem ako to potom bude vyzerat no iste je že kuchynu musim už kombinovat s nerezom lebo mam kopu tychto doplnkou :sweat_smile:
maryah o tych vyplatach nehovor ja ked som kupovala kolegyni veci pre babatko tak moj manžel len krutil hlavou že majland utratim potom na svoje a to som nanu dala len 50libier to nieje tak vela nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to dost lebo na svk by som asi tolko kolegyny na veci nedala :sweat_smile:
ahoj nyya :wink:
8. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nyya... na to babo su tu veru neskutocne nadherne veci... a aj celkovo... to bude asi jedina vec, ktora mi z uk bude chybat
8. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som chcela povedat že som bola jak v tranze ked som nakupovala tak my to prišlo ok no ale v sobotu som krasne veci na babatko videla v M&S biele dupače no take krasne aj mojmu ocinovi a manželovy sa pačili no možno ich kupim mame poukazi tak aspon utratime
8. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojki antonia...vies aj moja sesternica ked mala maleho tiez som jej poslala vecicky na slovenko a minula som tak isto ako ti :wink: ja zboznujem kupovat vecicky pre babaatko...a teraz moja kadernicka caka dvojicky :wink: tak zas pojdeme na nakupi :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za 50 libier tu toho nakupis az az...
8. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoojki mary :wink: :wink:
8. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok