Umelé oplodnenie v Žiline alebo v Martine

ivusinecka026
26. máj 2020

Dobrý večer prosím Vás kde by ste mi odporučili podstúpiť umelé oplodnie Gyn fiv Žilina alebo sanatórium Helios v Martine Ďakujem za odpovede Prajem pekný večer

wejuska7910
26. máj 2020

@ivusinecka026 ja by som do gf uz nesla aj ked neviem porovnat s martinom

majinka81
26. máj 2020

@wejuska7910 a preco?

wejuska7910
26. máj 2020

@majinka81 mala som pocit ze ich to vob ec nezaujima,skor ze len peniaze nahanaju.druhykrat by som sla do mt

majinka81
26. máj 2020

@wejuska7910 To je skoro vsade.Ja som prave na nich pocula iba dobre.Ale tazko sa rozhodnut.

joannita
26. máj 2020

Ja som presla vela klinik, pocas tych 11 rokov. Skoncila som v gynfive v Ba a za mna super. Aj som tam 3x otehotnela (predtym inde ani raz). Bohuzial to vzdy zle dopadlo ale to uz je ina tema. Poznam 8 parov co otehotneli v GF (a maju deti)
Ja som teda chodila k dr. Harbulakovi, ten bol super.

rachel36a
26. máj 2020

@wejuska7910 to mas vsade take...my sme boli v Iscare MT, Helios MT a Reptofit Brno...za mna top Iscare MT...Hrlios ottras, a RF uplne hrozne centrum, an ked paradoxne z Brna mame maleho

e1i
27. máj 2020

@rachel36a prečo RF hrozne?

nona123
27. máj 2020

@ivusinecka026 my sme boli v Martine v heliose a môžem len odporučiť, profesionálny prístup

teressa30
27. máj 2020

ahoj, ja som odišla z helios mt do Ginfive žilina. Rozdiel vidím hlavne v prístupe, skrátke v helios mi nesadli doktori... ja doporučujem žilinu 🙂 v heliose som mala pocit, že ma ani nepustili k slovu, len si išli svoje, tu naopak.

rachel36a
27. máj 2020

@e1i zly pristup, nic neriesili, ziadne vysetrenia, vsetko som si riesila sama, lieky naordinovali bez toho aby zustovali moje dg a ked som ich upozornila ze mam od hematologa odporucanie na fraxiparin tak len ze tak si ho dajte ...vsetko tam ide ako na beziacom pase, len peniaze tahat...ked som mala problem tak sa lekar ozval az po par dnoch...nebyt Iscare v MT tak ani nemam dieta, oni tu v MT riesili vsetky problemy

e1i
27. máj 2020

@rachel36a ja mam zasa len pozitívnu skúsenost a dieťa odtiaľ. Mne poriešili všetko a hneď et potom vyšiel. Nebol problém diskutovať s nimi a dohodnúť sa na všetkom

rachel36a
27. máj 2020

@e1i zial asi som narazila na zleho lekara...velmi som bola sklamana...

e1i
27. máj 2020

@rachel36a ja som mala Dr. Strakovu

rachel36a
27. máj 2020

@e1i ja Kozumplika

jaama
27. máj 2020

My sme boli v Heliose MT. Najprv sme boli pri dr Culbovej ale nejak mi nesadla. Potom raz na kontrole som bola pri dr Krajkovicovi a bol velmi zlaty, vsetko vysvetlil po lopate. Od vtedy som chodila na kontrolu len k nemu. Ked som sla z vkladu tak ma stretol na chodbe a bol taky zlaty ze uz to mame za sebou a velmi nam drzi palce. My sme tam boli spoko

e1i
28. máj 2020

@rachel36a toho som mala na kontrole ked som mala MA v 12/18 a tiez mi nesadol,odvtedy ak robil on pytala som si ineho dr

rachel36a
28. máj 2020

@e1i mne sa tam nepacil celkovy pristup..uz by som fam viac krat nesla.. nastastie uz nemusime.. narodil sa nam syncek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre