Urobila som si tehotenský test namiesto ovulačného

25. jan 2021

Ahojte! Mala som vedla seba jednu krabicu ovulačnych a jednu tehotenskych testov. Teraz som začala s ovulačnými testami. A som nevšimla až potom, že som urobila tehotenský test. A ja tam vidím niečo. (pridám aj foto) Može to byť, že teraz niekedy by som mala mať ovuláciu?
Prepáčte, viem že to je blbá otázka, ale doteraz keď som skúšala niekedy tehotensky test, nikdy tam nič nebol.
Možno že to je len kanálik, tak presne sa nevyznam vtom.

hanka555
25. jan 2021

Mozno chybny test..skus urobit este jeden

autor
25. jan 2021

@hanka555 Bože ja som taká hlúpa🤦🏽‍♀️ Dostala som šok, ale na to som nemyslela🤦🏽‍♀️ Prepáčte, že som si dávala blbú otázku.

hanka555
25. jan 2021

Nerozumiem🤔

hanka555
25. jan 2021

nemyslela si nato ze to moze byt chybny test? Chapem spravne?

veronikalubko
25. jan 2021

Skus ešte jeden tehu a jeden ovu😁 pre istotu 🤔

autor
25. jan 2021

@hanka555 ano, len som hned robila fotku a uz som sem pisala 🤦🏽‍♀️

jaskolka
25. jan 2021

Skus nový tehotensky test. Keby si mala ovulaciu, tehotensky test sa ti nesfarbi, tak to nefunguje.(opačne môže byť 🙂) Kanalik je biely,alebo sivý, tu sa mi zdá doruzova. Bud je to nejaký chybny kus, alebo skutočne môžeš byť tehotná

autor
25. jan 2021

@jaskolka Mala som doma este jeden clearblue digi test. Urobila som to, ale je negat. Takze to bol asi chybny test.

autor
25. jan 2021

Ovulačny a tehotenský test.

ingrida1127
25. jan 2021

Skúste testnut ešte raz tehotensky 🙂

jaskolka
25. jan 2021

A bol ten prvý tehotensky dosť namoceny? Lebo mne skutočne to príde ako čiarka. Digitálny test je až od 25 hcg, tak nemusí zachytiť ešte. Urob normálne 10tkovy test, Pepino, či top test

autor
25. jan 2021

@jaskolka Ano urobila som vsetko tak ako treba. Zajtra kupim, nemam doma uz ziadny test.

matttulka3
25. jan 2021

Mne sa stalo, že 4 testy palickove mi ukázali negatívne a pritom som vedela ze som tehu. Keď som si spravila digitálny clearblue hneď mi ukázalo + a ešte aj týždeň.. 🙃 Čiže neviem ako to je u ostatných ale ja tým palickovym nejak neverím už 😁

altair
25. jan 2021

ja som taketo ciarky - duchov mala trikrat. a vzdy to bolo tehotenstvo. 😉

hanka555
25. jan 2021

Kup zajtra pepino test, ten je citlivy a lacny...mne sa to javi ako ciarka

babovka2321
25. jan 2021

@hanka555 kedy si naposledy robila pepino test? Lebo on sa v istom momente zmenil a robi prave naopak asi najslabsie ciarky.

hanka555
25. jan 2021

@babovka2321 2 pozitivne som mala pred 3,5rokmi , a teraz mam kupene no cakam este nez vyskusam

jaskolka
25. jan 2021

Ja som Pepino robila asi pred rokom, ale boli v pohode

babovka2321
25. jan 2021

@jaskolka ale testovala si velmi skoro, alebo uz v normalnom case? Lebo v pripade "duchov" a skoreho testovania su lepsie testy - ako mamatest, pepino je vraj spolahlivy (co sa tyka duchov - ked uz je raz pozitivny, tak je pozitivny), cize netvrdim, ze je zly, ale moze ukazat vysledok neskor ako ine 🙂

belindisita
25. jan 2021

@babovka2321 môžem sa spýtať takmer 2 týždne od ovulácie je už v normálnom čase, alebo veľmi skoro?

babovka2321
25. jan 2021

@belindisita to je podla mna taky zlaty priemer...velmi skoro som testovala ja - ja som mala "ducha" uz tyzden pred ocakavanou MS, myslim, ze 2 tyzdne od ovulacie drvivej vacsine zien ukaze aspon naznak akykolvek test, ak je tehotna.. samozrejme vzdy su vynimky

jaskolka
25. jan 2021

@babovka2321 nie, až niekoľko dní po meškani, ukázal normálne čiarky

emma2380
25. jan 2021

Mne to pripada ako ciarka, tiez som mala taku slabucku ked som bola tehu a postupne silnela. Testovala som sa eate pred menzes. Tak ako ti pisu baby skus kupot Pepino a uvidis

belindisita
26. jan 2021

@babovka2321 ja mam ale necely tyzden pred ms, mavam cyklus 24dnovy

babovka2321
26. jan 2021

@belindisita dva tyzdne od ovulacie, este tyzden do ms a 24dnovy cyklus, to na ktory den cyklu mas ovulaciu? Okolo 5? Taky mas divny cyklus alebo mi nieco uniklo?

autor
26. jan 2021

Urobila som teraz test, ale je negativny, takze to bol chybny test. Dakujem vám, za odpovede. 🙂 Pekny den vam prajem!

belindisita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slniecko87
12. feb 2021

Baby mne test z e-bay robi iba taku tenku sivu tu druhu ciarku. Bez ruzovej. Už testujem 5 dni a stale je rovnaka. Nemeni sa. Neviete čím to je? Je to duch? Alebo ten kanalik? Alebo su tie testy chybne?

hanka555
12. feb 2021

@slniecko87 mne tak 5 tychto testov ukazovalo ciarku..kupila som radsej z lekarne a tam bielo
Toto su najhorsie testy,

slniecko87
12. feb 2021

@hanka555 ďakujem. Asi to tiež tak urobím,lebo úprimne mne takúto čiarku ukázalo 4 dni po potenciálnom počatí čo je si myslím nemožné...od pôrodu sa mi ešte nevrátil cyklus takže ak prebehla ovulácia musela byť dobre skryta;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre