Tmavnutie tehotenského testu

29. aug 2023

Ahojte.
Ukážte prosim pre porovnanie vaše tehotenské testy a napíšte koľko dní ste mali po ovulácii vtedy.
Tento môj je 14 dni od pozitívneho ovulacneho testu.
A druhá foto je postupnosť každé ráno...začala som testovať 10 dní od pozitívneho ovulacneho testu.
Trošku nám pocit že oproti iným tehotenstvam tmavne pomaly...a však dúfam že je to v poriadku.
Ďakujem 😊

maminkadeticiek
29. aug 2023

Nehnevaj ale harasi ti?Si tehotna,to je hadam nad slnko jasnejsie.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. aug 2023

@maminkadeticiek Neharasi. Ale po niekoľkých stratách aj vo vysokom štádiu tehotenstva a falošných pozitívnych testoch už neverím ničomu...všade hľadám nejaký háčik...a bojím sa že šťastný koniec nepríde. Áno asi ma to trošku poznacilo a testujem ako blázon. No verím že to nikoho z vás neobťažuje.

autor
29. aug 2023

@jj298 Ale to mozno pochopia len maminky, ktoré si prešli ťažkou cestou kým došli k vytuzenemu bábätku... neviem.🤷🏼

darling111
29. aug 2023

Testy ti tmavnu úplne v poriadku, tak ako maju. Nevidím na tom nič zle. Objednaj sa k Dr. A užívaj si , a zbytočne sa nestresuj nad testami. Je to tam a to je hlavne 👍

autor
29. aug 2023

@darling111 ďakujem 🙏 snažím sa, no po Tom všetkom je to ťažké

valeriakadarova
29. aug 2023

Nám sa malá podarila po dvoch rokoch, spravila som si jeden test keď mi meškala MS 7 dní, nevnímala som, že mi mešká, vyšiel pozitívne a tým to haslo, nerobila som si milión testov😀 držím ti palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂

autor
29. aug 2023

@valeriakadarova ďakujem 😊 ja mám po predch.potrate cyklus tak rozhadzany že ani neviem kedy mi má prísť MS

luciah187
29. aug 2023

Je to v pohode, netestuj uz, akurat si privolas nestastie. Zvysok nechaj na prirodu a lekara.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dracik07
29. aug 2023

V prvom rade ti potišku gratulujem 🍀👍🥰
Krásne ti tmavne a to je dôležité 🙂😉. Veď od začiatku až po teraz ti krásne ztmavol. Každý test má iné množstvo farbivá. Už netestuj jedine budeš zbytočne v strese

vandica
29. aug 2023

Presne ako píšeš, tolko testov pochopia len ženy, ktoré sú po niekolkých stratách, preto ti úplne rozumiem. Ale ten posledný máš pekne tmavý, to máš kolko DPO?

vevesh
29. aug 2023

@vandica prepac a v com ti tie testy pomozu? Tiez som po niekolkych stratach a v zivote ma nenapadlo robit viac testov ako jeden-maximalne dva, ak ten prvy bol nejasny- este castejsie navstevy u lekara a sono by som pochopila, ale testy...???😳😳😳

vandica
29. aug 2023

@vevesh no napríklad v tom aby mi bola čo najskôr nasadená liečba. Nehovorím, že som robila testy každý deň, ale začala som pomerne skoro testovať a ked som o pár dni videla, že je to na dobrej ceste, volala som do centra a hneď mi dali liečbu.
Preto píšem, že ju chápem, aj keď áno, každodenné testovanie zmysel nemá. Ale chce sa potichu tešiť, aj ked isté nie je nikdy nič....Ale netreba hneď mať poznámky, že načo je to dobré, radšej si pomysli svoje, a nepíš nič. A autorka určite vie, že testami nič neovplyvní, ale každá sme iná...

autor
29. aug 2023

@jj298 to je v poriadku že by si sa zbláznila keby si toto robila, mne to však pomáha a ukludnuje má to, stačí len respektovat že každý to má inak 😊

autor
29. aug 2023

@luciah187 ďakujem🙏

@vandica ďakujem ti za podporu ♥️dnes je 18dpo

autor
29. aug 2023

@vevesh to je v poriadku že to tebe nenapadlo. Každý to máme inak... 😊

marhulka13
29. aug 2023

Ja som tiež po potrate vo vyššom týždni a teraz som znovu chvíľku tehotná a veru tiež mam oveľa väčší strach po tej strate. U lekára som este nebola, idem až o týždeň ale už teraz mam strach , či to dobre dopadne

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. aug 2023

@marhulka13 úplne ti rozumiem...a držím ti palce

autor
29. aug 2023

@jj298 vieš, snáď je postačujúce že je to pre mňa ukludnujuce keď vidím že čiarka tmavne 😊 nemusíme sa v tom zbytočne vŕtať....jednoducho mi to pomáha...ak to pre teba alebo iných nie je pochopiteľné vôbec nevadí...naozaj viem ako sa môže všetko otočiť v zlomku sekundy....no veľa krát nastane aj biochemické a vtedy čiarka tmavnut prestane, ba naopak zmizne..preto je pre mňa fajn si to sledovať...obzvlášť keď si môj cyklus robí čo chce a neviem kedy má prísť menštruácia

svokrinjazykmonika
29. aug 2023

Gratulujem

bm_
29. aug 2023

Ja to uplne chapem, aj tu potrebu to porovnavat. a kazdy nech si robi ako uzna za vhodne. Ked tebe vyhovuje viac testovat tak testuj, ked to niekoho mega stresuje nech to nerobi. Ak chces napis mi spravu a poslem ti moje testy, alebo si skus dat do googlu pregnancy line progression a vyhodi ti snad milion obrazkov…nie si jedina kto ma obavy a pomaha mu spravit ten test kazdy den. Ja ked som mala biochemicke tak som to z testov vedela, ked zdrave tehotenstvo tak tiez..kazdopadne mozno si mala len trosku neskor tu ovulaciu, o dva dni po pozitivnom ovu teste. Kazdopadne tie testy tmavnu co je hlavne

autor
29. aug 2023

@svokrinjazykmonika ďakujem🙏

@bm_ ďakujem ti za komentár plný pochopenia 😊

floki1994
29. aug 2023

Ja mam po potrate v 19tt a aj napriek tomu som si pri dalsom tehu urobila jeden test ktory vysiel pozitivne a tam to haslo...nerob si zle a nestresuj sa..dopadne to tak ako ma...neovolyvnis to..tehotna si tak sa hod do kludu..viem ze to je tazke ale nic ine ti neostava 🙂

marhulka13
29. aug 2023

Aj ja ti veľmi držím palce nech to dotiahnes do úspešného konca. V ktorom tt by si mala byť? Nechce sa mi to počítať podľa ovulácie

autor
29. aug 2023

@floki1994 ja viem...aspoň som sa chcela uistit že nejde o biochemické a že to tmavne..

autor
29. aug 2023

@marhulka13 ďakujem😊 v 7tt podľa MS a však ovulácia prišla oveľa neskôr tak to bude určite menej..uvidíme na kontrole pri dr

ankare
29. aug 2023

Krásne to tmavne, krásne testy. Držím palce!

autor
29. aug 2023

@ankare ďakujem ♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre