Utrogestan po ovulácii

nikola28275
19. feb 2022

Ahojte prosím o radu ❤️ 8 februára som bola u dr to som bola 8 dc kde videla 10 MM folikul a že na 15 DC bude ovulácia lebo bude mať folikul dakych 24 mm a že vtedy pukne a na 16 dc si mám začať vkladať utrogestan že po ovulacii. Lenže testy ovulacne negatívne 15 DC a bolesti len pichanie vo vaječníku dosť a to ja mávam riadne ovulacne bolestí podľa toho vždy viem že mám ovuláciu. Tak som si robyla ďalej testy a stále negatívne a dnes 19 DC ovulacni test riadne pozitívny a bolesti žiadne vôbec 😳. Teraz neviem či si to mám začať vkladať od zajtra a či mi to nepredĺži cyklus. Aj keby bola ovu dnes zajtra tak to by bol už moc veľký folikul na ovuláciu čo som čítala. Myslíte že si mám začať vkladať uteoget od zajtra alebo čo by ste robyli na mojom mieste prosim?

beie
7. mar 2022

@nikola28275 Ja sledujem svoj cyklus podľa hlienu (neviem načo niekto vyhadzuje peniaze na testy) posledný deň číreho elastickeho hlienu je deň vrcholu a utrogestan vkladám na tretí deň po vrchole.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre