Ake ad ste uzivali v tehotenstve?Kolko mg vam lekar povolil?
@lucia851 jedine co poznam je trittico, skus sa na to opytat lekara, neviem presne ako sa to ma uzivat pocas tehu
@lucia851 Seroxat 20 mg , ale sú to roky možno sú teraz "lepšie"lieky vhodnejšie...nie, že koľko povolil zbytočne Ti povolí 10 mg, keď Ti nezaberú....každý potrebuje inú davku, aby bol v poriadku.Co máš úzkosti, depresiu, panicke ataky?
Ja mam depresie
@lucia851 netrúfam si radiť, ale nepodáva sa dnes tehotným na depky Sertralin? Pozrite na nete.😉😉
Ja som ho mala ale mne bolo z neho zle,ja mam duloxetin
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@lucia851 jedine co poznam je trittico, skus sa na to opytat lekara, neviem presne ako sa to ma uzivat pocas tehu