Užívanie lieku Flector v čase oplodnenia

25. aug 2021

Ahojte baby, stalo sa vám, že keď ste zistili, že ste tehot
né tak ste si uvedomili, že v čase kedy došlo k oplodnení, ste brali lieky, ktoré tehotné nemôžu? Dopadlo všetko ok? Jedna sa konkrétne o liek Flector. Brala som ho asi 3 dni. Akurát v obdobi, keď pravdepodobne došlo k oplodneníu 😳

luci_ba
25. aug 2021

ja sice nie som lekár, ale veľa žien v čase ked doslo k oplodneniu alebo už boli tehotne a nevedeli o tom brali rôzne lieky, pili alkohol, fajčili... a neviem o tom, že by to nejako uškodilo. Neboj sa, hlavne je že už teraz si ten flector nedáš. Tot môj názor

petamich
25. aug 2021

v case ktory popisujes sa niekde stretla spermia s vajickom, doslo k oplodneniu a vajicko putuje do maternice - nie nic sa nemohlo stat

michaela789
25. aug 2021

Ja som si dala flector na silné menštruačné kŕče, ktoré sa neskôr ukázali byť skôr asi zahniezdenim. iný liek na bolesť som v tej dobe nemala. Absolútne nič sa nestalo, v takom skorom štádiu ešte malé ani nie je prepojené s matkou pupočníkom. Môj lekár to nazýva "obdobím amnestie", plod ti naozaj je schopný čo - to odpustiť keď je taký malinký.

nevenka
25. aug 2021

Ja som takto brala antibiotika, ibalgin atd na zapal priedusiek, test pred branim liekov biely ako sneh a uz som bola v tom case tehotna. Dcerka je krasne, zdrave dieta, bude mat 6 rokov. A pri tretom som tiez takto, bolela ma.hlava ako vzdy pred menzesom, bezne boli aj 38 dnove cykly, tak som si dala ibalginy, ze migrena z hormonov. A ta migrena ma uz 8 mesiavov. Uplne zdrave babo. Podla mna sa nic nestane, diclofenak je sice tazsi liek ako ibalgin, ale stale nemas placentu, to je ok. Ja sa testujem preventivne teraz lebo beriem lieky na tlak.

livka283
26. aug 2021

Pri prvom tehu v skorých začiatkoch na silné bolesti v krížoch mi pichali analgetiká a na uvoľnenie.... gynekologička len kývla rukou že ok a tak aj bolo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre