V júni 2014 nám to musí výjsť

nair
28. máj 2014

Ahojte, my sa snažíme už trištvrte roka, v júni nám to už musí vyjsť! Poďme spolu myslieť pozitívne 🙂

zelka13
30. máj 2014

@nair no ja som dnes išla na môjho drahého tvrdo, povedala som mu, že v stredu musím ísť k doktorke a musia byť tie výsledky od neho, taky išiel skormútený do práce, aj mi ho prišlo ľúto, ale čo nech sa obetuje trošku aj on. je to hrozné, keď sa tak dlho snažíme, a stále nič, všade na okolo same tehuľky, a každý sa len pýta a kedy bude druhé, ved syna máte už veľkého, no hrôza, navyše aj malý už vyše roka si pýta súrodenca, už našiel aj bociana,a j cukor nasypal na okno, a stále nič :o) Vyskúšala som tiež všeličo, infolik, gynex, alchemilku, rôzne iné čaje, grepofit, grep.... ale akosi nič nezaberá, tiež sme stále čákali, a doktorka dala poslednú šancu do apríla teraz, a potom nasadí liečbu, len kvôli mojej predošlej chorobe, to bude musieť ešte konzultovať, ale aj tak verím, že ,,marcovčiatko 2015,, budeme mať doma 🙂 🙂 🙂

nair
autor
30. máj 2014

@zelka13 Ono chlapi majú s lekármi veľký problém a toto je aj dosť chúlostivá záležitosť a oni na to nie sú zvyknutí, my ku gynekológovi proste musíme a nič s tým neurobíme. Ale ja si myslím, že pôjde, tak ako aj môj pôjde, keď bude treba.. Však sa to dá riešiť aj tak, že prinesie vzorku z domu.. Mňa tiež pichá pri srdci, keď vidím hlavne teraz na jar všade mamičky s kočíkmi, tehu baby.. Sestra má dvoch malých chlapcov.. 🙂 Ale ono to príde aj na nás, na všetky tu.. Verím, že čoskoro.. !! 😉

zivile
30. máj 2014

Ahojte snazilky. My sme sa snazili s manzelom dva roky. Nie intenzivne, ze by som ocakavala kazdy mesiac pozitivny test..prvyrok tak pozvolna a potom ked sa nedarilo ,tak uz sme to zacali riesit. Brala som mesiac a pol INFOLIC a otehotnela som. Nevravim, ze je to len vdaka nemu. obaja sme boli aj zdravi, ale tak pisem vam, svoju skusenost. Posledne mesiace som uz bola velmi smutna ze sa nam nedarilo, ale primar na gynde mi poradil Inofolic a po mesiaci a pol krasny pozitivny test.

zelka13
30. máj 2014

@nair jasné ved ja ho tiež chápem, ale veď sám vidi, že to nejde, viem že 85% je problem na mojej strane, ale ten zvyšok treba dohľadať, a keďže nemáme nato veľa času, tak si to musí uvedomiť sám. Ja som aj hľadala na internete, či sa dá priniesť ta vzorka z domu,ale nikde som nenašla či áno. Ale sľúbil že sa spýta dnes kamaráta, že kde bol on, on pôjde radšej aj do 100km vzdialeného mesta, ja som mu to vybavila tu u nás, ale nech už robí ako vie, len nech príde s výsledkom 😉

lina129
30. máj 2014

@tixx zeby sme sa aj tu stretli 😀 no aj mna zaujal tento nazov temy... tento mesiac to dame aj keby co bolo!!!... ja mam asi dnes ovu, aspon podla testov... tak poobede snazilkujeme o 106 😉

tixx
30. máj 2014

@lina129 jeeeej no jasneee super 🙂 ze, super nazov temy... preto som sem dosla, vyzera to,ze su tu zlate baby 😉 a je to strasne pozitivne tato diskusia,tak preto som tuuuuu

tixx
30. máj 2014

@zivile jeej tak to je super, gratulujem 🙂 ja uz beriem tri mesiace, a zatial nepomohol,ale tak kazdy na to reaguje inak a je super, ze tebe pomohol... 🙂

tixx
30. máj 2014

@nyky23 no tak budem drzat palce, nech sa ti uz cyklus upravi. my od septembra, ja som mavala cyklus pravidelny, ale aj tak sa zatial nepodarilo. tak uz skusame mozne aj nemozne, aby to vyslo konecne 😉

tixx
30. máj 2014

@zelka13 ja som na zaciatku tiez chodila na kona len pozerat, co baby pisu, a na koniec som sa zapojila, teraz sme saj s @lina129 v jednej fajn skupinke, a mozem ti povedat,ze neni nad to, mat s kym tieto veci zdielat, pisat si o nich, vymienat si rady a skusenosti. ja uz mam pocit, ze sme tam normalne kamosky, vieme o sebe vela, a kazdy den sa tesim, co ma zas ktora nove 😉 takze dobre, ze si sa zapojila, sme tu vsetky na jednej lodi a je lepsie mat sa s kym o tom poradit, "pokecat" 😉
no mrcha, nemusela prist veru, ale tak vidim,ze to alchemilka isti 😉

nair
autor
30. máj 2014

@zelka13 Niekde sa dá priniesť, niekde nie.. Nevýhoda keď berieš z domu, je dlhší transport a môže to potom zhoršiť výsledok.. :- 😒 Dúfam teda, že Tvoj sa odhodlá a hlavne že bude mať výsledky ok.

tixx
30. máj 2014

@nair v tej nasej skupinke druhej sme tiez vsetky okolo 30... zeby to fakt bolo vekom? 😕 ale zas ako tak pozeram,tak aj mladsie baby maju obcas problem otehotniet, neviem co je to za dobu... som si myslela,ze ked sa konecne rozhodneme, ze to pojde rychlejsie, no ale tahaaa sa to zatial ☹ my sme uz na spermiograme boli, priniesli sme to z domu (podmienka bola do hodiny aby sme to priniesli) ,a do pol hodky boli aj vysledky. mm to nebral nijak tragicky, proste vedel,ze to treba absolvovat, ved aj ja musim absolvovat xy vysetreni, takze bez reptania isiel 🙂 nie je to naozaj nic hrozne, neviem,preco to tak chlapi beru... podla mna nase vysetrenia u gyndosa su horsie... vyliezt na kozu, rozkrocit nohy, by som bola zvedava,ako by toto chlapi niesli 😀

nair
autor
30. máj 2014

@tixx Ja neviem, asi sme prvá prechémiovaná generácia alebo čo.. My sme sa brali v lete, najprv som bola presvedčená, že ešte máme s bábom čas, ale mm už celkom chcel.. A potom otehotnela moja segra (čakala tretie) a začala ma nakecávať, že budeme spolu na materskej.. Tak sme vlastne od októbra začali.. Segra potom potratila 😒 Ale asi to tak malo byť, aspoň ma trochu nakopla.. A teraz vidím, že sme sa mohli začať snažiť hneď, že to nie je len tak, že si poviem a do mesiaca som v tom 🙂 Teraz zasa ja nahováram mladšiu sestru, nech s tým dlho neotáľajú.. 😉
Možno skúsim zájsť za Dr. aj skôr ako po roku a mm ten spg bude nejak musieť prežiť.. 🙂

nair
autor
30. máj 2014

@tixx Aha, * prechemizovaná generácia, nejak som nevedela nájsť to správne slovo 😀

tixx
30. máj 2014

@nair ja som u lekara uz bola, po 4. mesiaci, co sa nedarilo, som aj tak mala na plane preventivku, som si povedala,ze nebudem cakat rok, tahalo mi uz na 31 a tak som si povedala,ze ak to nejde, tak asi treba zistit, kde je pes zakopany. bola som na hormonalnom profile (to si kludne daj spravit hocikedy, aj teraz) - a ked lekar zistil,ze som uplne OK, poslal mm na spermiogram. Teraz chodim na folikulometriu kazdy mesiac, tento mesiac mi prvy krat pichol aj Pregnyl. Podla mna nema zmysel skusat a cakat,ze sa nieco zmeni, ja som to zobrala do vlastnych ruk, nechcela som rok cakat, prislo mi to strasne dlho. U nas to bolo zase tak,ze ja by som chcela uz aj ovela ovela skor, ale mm chcel az po svadbe, tu sme mali v septembri. Ten spg tvoj mm uplne v pohode prezije, fakt to nie je nic strasne, a dokonca to neni ani neprijemne 😅

lura37
30. máj 2014

Ahojte snazilky 😉 😉 My sa snazime od minuleho tyzdna takze som novacik medzi Vami 🙂 🙂 Snad sa nam vsetkym splnia tie najkrajsie sny 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

tixx
30. máj 2014

@lura37 ahooj, tak drzime palce, nech sa vam to podari cim skor 😉

viwy
30. máj 2014

@nyky23 Presne ako píše nair, mal by pomôc na plodný hlien (množstvo) 😕 Skúšam to prvý mesiac, tak uvidím, ale mám pocit, že to nepomôze a Inofolic som pila do 11DC 1x denne, ale došla mi alchemilka tak teraz začnem piť 2x denne 😉

nyky23
30. máj 2014

@tixx nie je to veru o rokoch.... Ja mám 23. Antiku som brala rok aj čosi A aj tak mam problém otehotnieť... Čo potom kocka čo mala antiku od 15 A má 30? Nikdy by som neverila že budem mať taký problém.. Pred antikou som mala.všetko poriadku...myslím cyklus A ovulku

nyky23
30. máj 2014

@viwy ja som začala od 1 dc dva sáčky. Ale rozmýšľam že ich budem do ovulky A potom zas 1. A Kebyze to dostanem tak zas dva až do ovulky.. Ale neviem či to budem riskovať či mi to ešte viac nerozhaze ... Len to ide do peňazí hlavne keď.neviem koľko mesiacov to bude trvať:(

tixx
30. máj 2014

@nyky23 no ja som antiku brala vela rokov, asi 10 ☹ nie je to asi o tom veku, i ked jasne,ze s vyssim vekom to asi ide o nieco tazsie... uvidis, mozno ti ten inofolic pomoze a pojde to rychlo 🙂 ale mas pravdu, ide to dost do penazi...

zelka13
30. máj 2014

@tixx no to máš pravdu, je to super, ale neviem prečo ale toto sa mi tu zdá také výnimočné, hneď ma tu niečo úputalo, no asi niečo na tom bude 🙂 Spolieham sa teraz už len na tu alchemilku, ja som taká ,,babka bylinkárka,, že vždy miesto liekov využívam len bylinky, raz ma doktor skoro vyhodil cez dvere, keď som odmietla liečbu a operácie a som mu povedala že sa vyliečim s bylinkami, takže verím tomu, že zaberie. doteraz som ju neskúšala, nakoľko lekárka na mne asi testovala všetky možne produkty: inofolic... a to sa nemalo kombinovať, tak uvidím, ale ešte chce vyskúšať ten duphaston no neviem..

zelka13
30. máj 2014

@lura37 ahojky, vitaj, 🙂 držím palčeky, nech sa čím skôr zadarí

lina129
30. máj 2014

@nyky23 @tixx no ja som citala, aj na tej stranke Inofolicu radi nejaka lekarka, ze na otehotnenie sa maju pit 2 sacky denne cely cyklus... inak to vraj neposobi na otehotnenie, len na upravu cyklu... ak sa uzivaju 2 sacky ma to efekt ako clostil...

amonda
30. máj 2014

Ahoj kočky, zostali mi 3 balenia inofolilcu, predam za 11,50 a ovtorene balenie so 14 sackami, predam za 7,50 najlepsie Zilina a Povazska Bystrica

viwy
30. máj 2014

@nyky23 Rozmýšľam či mám začať piť 2x denne lebo doporučená dávka je 1 sáčok a gyndárka mi tiež pripomenula len 1x denne 😀 Minulí mesiac mi vôbec nezabral, ms prišla na 34DC ale počas brania som cítila šteklenie v podbrušku, takže sa tam asi niečo upravovalo... Verím, že to tento mesiac vyjde aj ovu testy začínajú krásne siliť a kým som nebrala Inofolic, tak som nemala pozitívny ovu test. Och jej, neviem čo mám robiť 😕 1x alebo 2x 😀

viwy
30. máj 2014

@lina129 Takže 2x denne? Už som z toho úplne vedľa 😀 ale je pravda, že skoro všetky baby čo sú tehotné a pili Inofolic, tak ho brali 2x 😕 A ako celý cyklus, od 1DC? Ja som ho vždy začala piť až po ms 😕

bar12
30. máj 2014

ahojte zienky, predam dve balenia inofolicu po 13e plus posta, ak by ste mali zaujem, piste ip 🙂

zelka13
30. máj 2014

@viwy moja doktorka povedala, že sa má bráť 2x denne, lebo že keď sa berie len 1 sáčok, že to nemá taký účinok. Ja som ho užívala cca 2 mesiace po 2 sáčky denne, ale pomohol len v tom že mávam pravidelne cyklus,akurát tento mesiac zahaproval, ale inak nič

viwy
30. máj 2014

@zelka13 Aha, super, ďakujem za info 😉 Začnem piť 2x denne. Mám nepravidelný cyklus, tak ak mi ho aspoň upraví bude len dobre 🙂

tixx
30. máj 2014

@zelka13 no ja uz beriem kadeco, mam pocit, ze s tym vsetkym prastim niekedy 😀 alchemilku som asi 2 cykly skusala, vzdy od 1DC po ovulku... a potom mi segra kupila taky iny cajik, tak teraz pijem ten 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre