V máji 2015 budeme tehu. Ideme na to

nicolettka2126
7. máj 2015

Ahojte kočky. Kedze tu este nie je snazilkovska tema konkrétne na MAJ tohto roku tak som ju teda zalozila.Budeme sa podporovat, drzat si palceky navzajom, pomahat a radiť si a spolocnymi silami to snad lahsie zvladneme k vysnivanej bunlinke v brusku 🙂
My sa s drahym snazime od marca tohto roku cize teraz to bude treti cyklus tak ako sa vravi do tretice vsetko dobreee 🙂 A este je aj máj lasky cas 🙂
Ja som dnes konkrétne 1.DC, cize snazenie bude asi az o cca 10dni, uvidime co ukazu ovu testiky.Objednavala som si ich tento mesiac aby som zistila kedy je ten den D kedze ani podla hlienu ani podla bolestí to neviem spozorovat 🙂
Tak sup sup pridajte sa ku mne, tesim sa na kazdu z vas 🙂

rula
21. dec 2018

@badimeria ahojky. No ale teda, je uz velka, ved jej daj cokoladku, kolaciky , klobasku.... nejake mlecko... mamaa, ved to nema ziadnu chut... ble...
No... srandujem... vidim, ze Ty sa fakt nenudis a stale nieco riesis... Mas moj obdiv, si mama roka, posielam pusinky.

mimikas
21. dec 2018

@badimeria dakujem mojko, no su to zlaticka aj ked Alanko je velmi narocny ale vyrastie z toho. On je taky medvedik nas pritulny, velmi kontaktny a stale sa potrebuje mijkat, dotkat a pod. Zas je to prijemne, aj Viktorko bol taky. No papanie ma aj alanko problem, proste aj je hladny ale necahpe ze sa ma najest, vidi jedlo a zacne plakat. Ale tak su lepsie a horsie dni, je mensi ale uz to neriesime, raz sa rozpapa. Problem je skor ze ani pit nechce. Chalani su velky fesaci a mala taka krasna usmiata princezna. U uzivaj si ich.

badimeria
22. dec 2018

@mimikas och ako keby si pisala o mojej ani pit ani jest vsak naco.@rula inak posledne dni viete co robi az nechapem primne muz a deri uplna pohoda ani nevieme ze ju mame smeje sa atd dnes dosiel moj ocino predvcerom kamoska len ju vezmu na ruky kukne na nich a taky rev pusti ze dnes som ju pol hodinu nemohla ukludnit to sa mi nestavalo pri chalanoch ze by to dako riesili ze neznama tvar alebo ja neviem co.....a dakujem snazim sa starat najlepsie ako viem no to kazda mamina ci uz o deticky o manzela ci rodicov

badimeria
2. mar 2019

Babule ahojte už dva mesiace ovas nič neviem ☹(Nikolka ako pokračujete rulka všetky piate hoďte foto 👶👧

kakatulik
2. mar 2019

@badimeria čauko. My zatiaľ nic. Už som na Vás myslela,že ako sa má moja malá spoluoslavenkyna.

evi789
2. mar 2019

@badimeria 👋 ahojte, aká náhoda, či telepatia 🙂 *dnes som si tak povedala, že napíšem ako sa máte a predbehla si ma 🙂.
Všetko po starom aj u nás. Vy sa mate ako? ❤️

nicolettka2126
autor
3. mar 2019

@badimeria ahojkyyyy, dakujeme krasne ze na nas myslite ❤️❤️ Mame sa skvele, akurat sme 13.tt podla ms a podla velkosti drobceka sme dnes zacali 14.tt 😊 12.marca mam zase poradnu tak sa tesim velmi 😊 Nevolnosti kooonecne ustupuju, lebo teda v tomto tehu ma riadne potrapili.. Aj pri Laurinke mi bolo zle prve 3mesiace ale teda ani zdaleka nie tak ako teraz 😅 Tak uz si to zacinam naplno uzivat a uz som aj napata ci sa nam v brusku skryva maly princ alebo malá princeznicka 😍
A zlatko vy sa ako maaaate? Urcite uz je bambulka velikaaaaa ❤️

badimeria
3. mar 2019

@kakatulik
@nicolettka2126
@evi789 jemine to je už aké krásne prekvapko že si trhu som nevedela ja že iba tak sa opýtam úprimne blahoželám užívaj Zlatko😘a babule moje ja som šťastná žena Lola robí neskutočnú radosť tak dobre a pokojne bábätko sa dá asi len vysnívať dám aj foto teraz bolo to chrípkové obdobie chalani zas navlacili bacile domov tak mala zápal priedušiek tak snáď je to už za nami.Ja konečne riešim chrbát a 12.3mam mám magnetickú rezonanciu aj sa bojím aj teším či sa už na niečo príde posledné dva mesiace som iba na liekoch a chodím po nociach po urgente co dostávam také silné bolesti a až do dýchania z toho chrbta to ide masaker.Som rada že všetky ste v poriadku konečne v lete by sme mali dať mega stretko niekde 😀😉

kakatulik
3. mar 2019

@badimeria to je ale jastericka krásna. Nech len robí radosť😘
Som za stretko všetkými desiatimi.
Aj @rula by sa isto pridala.

kakatulik
3. mar 2019

@nicolettka2126 no supeeer! Teším sa veľmi! Kedy máte termín! V októbri?

nicolettka2126
autor
3. mar 2019

@badimeria bozinkuuuuu aka je nadhernaaaaaa 😍😍 Tie anjelikovske ocka a tie vlasocky aaaach 😍😍 rozplyvam sa, ani pravda nie je ze aj nasa Lauri bola takato malinka, tak ryyychlo to letiii.. Az je neuveriteľné ze budeme mat doma zase take malinkate babatko, velmi sa tesime, aj Laurinka je uz netrpezliva, zlato moje male ❤️

nicolettka2126
autor
3. mar 2019

@kakatulik dakujem kraasne ❤️ terminy mame dva, jeden podla ms ten mame 11.9. a druhy podla velkosti babatka, ten mamem na 8.9. 😊

kakatulik
3. mar 2019

@nicolettka2126 takže t bude 9.9.2019
Hlavní nech ste zdraví 😘

nicolettka2126
autor
3. mar 2019

@kakatulik haha, presne to ma napadlo 😀 U Laurinky boli takto v hre datumy so sestkami, nakoniec sa narodila 21.6.2016 😊 A veru, je uplne jedno kedy sa narodi, hlavne nech je zdravucke bambuliatko 😍

agathachristie
3. mar 2019

Ahojte kočky. My sa máme celkom fajn. Mali sme od Vianoc zlé obdobie. Zomrela mi mamka a do toho sa nám pokazilo auto, ktoré sa nedá opraviť tri mesiace. Musíme kúpiť nové. Mala som veľmi bolestivý zápal čeľuste. Také smolne obdobie, ale verím, že už bude len lepšie. Malý rastie ako z vody. Neviem sa dockat leta z tej zimy nám depresiu už.
Nikolka blahoželám teším sa s tebou hlavne, že už máš po prvom trimestri!!! ❤️

kakatulik
3. mar 2019

@agathachristie jeejoo, suhajisko krásny🤩. Tie smutné veci,tak to mi je ľúto 😘patria bohužiaľ k životu.
Mamka bola chorá,alebo niečo náhle.

nicolettka2126
autor
3. mar 2019

@agathachristie aky je nadherny malyyyy, tie ocicka 😍 Vidis, ty mas prvu babulku a druheho princa, chcem sa spytat, bolo v niecom druhe tehu ine ako prve? 😊 Odchod maminky ma velmi mrzi,... A po tom vsetkom zlom uz idste vyjde slniecko a bude lepšie 🙏

agathachristie
3. mar 2019

@kakatulik bola chorá mala rakovinu ☹️

kakatulik
3. mar 2019

@agathachristie jaaaj,smutné🙁

agathachristie
3. mar 2019

@nicolettka2126 bolo iné čo sa týka chutí. Pri dievčati len ovocie ovocné džúsy litre. Stačilo mi vidieť mäso a bolo mi na vracanie. Pri chlapcovi tiež ovocie, ale hlavne maso. Sama len pre seba som robila rezne, stejky atď. Ako uderena 🤣🤣 cítiš sa teraz inak?

nicolettka2126
autor
3. mar 2019

@agathachristie ano ano, mam celkovo pocit ze toto tehu je ine😊 ja som sice maso nejedla ani pri malej a ani teraz ale ja som aj mimo tehu velmi zly jedak masa... Ja zjem take ako salamy, sunky, slaninku, klobasku atd ale varene maso malokedy.. Napriklad take dusene alebo ked je maso na stave to vobec nemozem v ustach ani citit.. Ale grilovane, vyprazane si sem tam dam. A zle ti bolo pri oboch tehu rovnako? Mne teraz pri druhom dlhsie a omnoho intenzivnejsie nevolnosti som mala.. A stale po akomkolvek jedle taka hnusna pachut v ustach ze ked by som si nedala hned nejaky mentolovy cukrik alebo zuvacku tak by som sa hned povracala.. A pri malej som toho naozaj zalostne malo dokazala zjest, na hocuco som sa pozrela, zo vsetkeho ma naplo, musela som sa doslova nutit.. A teraz papam od zaciatku vsetko pekne, len teda potom tie nevolnosti a pachute.. Ale uz sa to o dost zmiernilo chvalabohu, ako som zacala 13.tt bolo citelne zlepsenie a zda sa mi ze kazdym dnom je to o trosku lepsie 😊

badimeria
3. mar 2019

@kakatulik
@nicolettka2126
@agathachristie krásne bábätko a tie sibalske očká😍strata maminky má veľmi mrzí viem ze to počúvaš stále ale cítiš sa aj tak blbo no myslí na tie pekné chvíle keď tu bola a Nikolka mas termín tak ako aj moja Laura je septembri a inak baby vymyslite termín a miesto a uvidíme koľko z nás sa prihlási že môže

kakatulik
3. mar 2019

@badimeria len treba dať to miesto tak,aby to nemal nikto veľmi ďaleko.

eliska1986
5. mar 2019

@agathachristie krasny bobacik,neboj maminka ta Vaschrani z nebicka

badimeria
25. mar 2019

@rula ahoj žienka moja včera sme boli na turnaji s Matkom v Dubnici a vravím si musím ti to napísať stretla som tam tvoju dvojnicku dokonca aj stým pánom vyzerali presne ako ty s manželom až neskutočne aspoň podľa foto čo mám tvoje 🙂

rula
27. mar 2019

@badimeria ahoooj, ano,maaam vela ,,dvojiciek,, kto vie, kade tatino behal😁... srandujem... ale fakt sa podobam s vela babami cely zivot mi to hovoria ze ma videli aj v Prahe...ale ze aj s manzelom si nas objavila🤔. Boli sme v praci obaja cely den... neboli sme to my. skoooda. Inak sa mam veelmi pracovno a zapasim s casom ale to sa zasa upokoji. Prajem Ti vela zdravia v celej rodine a hlavne spanok. cmuk

badimeria
20. aug 2019

Ahoj dievčatka moje ako sa máte už mi chýbate prešiel skoro pol rok a nikto nič 🙂 Nikuska už len 22dni juj ci sa teším ❤️rulka a ty ako? Ostatné babule ako detičky rastu co nove. My sa mame dobre Laurinka v septembri už bude mať rôčik je to naša princezná posielam kúsok znej

kakatulik
20. aug 2019

@badimeria jeeemineee,az mi slza vybehla. Taka mala malinka krasna....😍😘
To je inak riadna intuicia. Posledne dni som aj ja na Vas myslela babeny😉

badimeria
20. aug 2019

@kakatulik ďakujem pochváľ sa co nove? To je ten ženský 6ty zmysel intuícia 🤗😘Z toho malého zrnká mi narástla táto kocka ja si ju strašne užívam ani to nedokážem opísať a je neskutočne dobre dievčatko spinka celu noc ona vôbec neplače asi by nám stačili prsty na rukách aj nohách co ona plakala za celý jej čas. Krásne papa učí sa všetko a chalani ju zbožňujú strážia si ju ako kvetinku. Dali by jej aj modré z neba nikdy som neverila že láska dokáže byť taká silná súrodenecka!

kakatulik
20. aug 2019

@badimeria to je nadhera....vidis,ona ta odmenuje za vsetky tie strasti,ktore si musela pocas tehotenstva prezivat. Bojovnicka to dobojovala a teraz vam vsetkym robi radst. Fakt nadhera. Aj vyzera ako anjelik spokojny a stastny.
Tak ja sa velmi nemam ci chvalit,ani stazovat. Zatial sa nam baby nepodarilo. Snazime sa dalej a nevzdavame sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre