V októbri 2017 budeme tehu

sandy152
18. sep 2017

Ahojte baby, určite je Vás tu viac s podobným osudom ako ja, teda, že sa snažíte o bábo a ani tento cyklus to nevyšlo. Založila som túto diskusiu aby sme sa podporovali a vymieňali si skúsenosti, nakoľko v témach snažilky a pod. je toho už strašne veľa a ja osobne sa v tom dosť strácam 🙂 Takže všetky čo idete na to od tohto cyklu pridajte sa, ak budete chcieť 🙂

zuzikboc
3. nov 2017

@veriiik106 Ja sa asi pripojím k tebe, zatiaľ to tak vyzerá. 😢 Sú založené Snažilky 2017 a Snažilky do úspešného konca 2017 (tuším tak sa volajú) ale Novembrovky je dobrý nápad. Tiež som mala lepší prehľad v tejto skupinke 😉

veriiik106
3. nov 2017

@zuzikboc supeer

sandy152
autor
3. nov 2017

@veriiik106 tak mozte baby ak sa Vam chce zalozit nejaku skupinku a presunieme sa tam 🙂

veriiik106
3. nov 2017

@sandy152 ja to neviem ale.mozem vyskúšať.

veriiik106
3. nov 2017

Nech sa páči baby tak šup sem ;) https://www.modrykonik.sk/group/9982/

sandy152
autor
3. nov 2017

@veriiik106 super, dakujeme 👍

wilinkaa
3. nov 2017

a nie je to zbytočné zakladať každý mesiac novú skupinu? To sa potom bude ešte ťažšie orientovať...to je môj názor

veriiik106
3. nov 2017

@wilinkaa to nieje na každý mesiac je to skupina do konca tohto roka ale môžeme ju samozrejme používať až dokým posledná nebude tehu :D hihi v skupine sa lepšie orientuje takto keď si chcem.precitat musím stále klikať na novu stranu,takto je to lepšie ( aspoň pre niektoré z nás )

wilinkaa
3. nov 2017

@veriiik106 no hej ja skôr z toho pohľadu, že pre mňa október napr. úspešný bol, ale rada by som sledovala ako baby pokračujú a tešila sa keď nájdu // no ďalšiu skupinu už sledovať nemienim chápeš...to už by som pol koňa o chvíľu mohla čítať :D ;)

veriiik106
3. nov 2017

@wilinkaa v pohode 🙂 mne sa v diskusiách zle.orientuje

wilinkaa
3. nov 2017

@veriiik106 jáááj ja som to až teraz pochopila že skupinu zakladáš nie fórum...to asi už začína tehotenská demencia :D

veriiik106
3. nov 2017

@wilinkaa áno moja.lebo ja napr keď tu prídem večer a vidím že už je tu ďalších 6 strán naozaj sa mi to nechce listovať naspäť a tá skupinka je úplne fajn

alenka1609
3. nov 2017

tak teda ako? prechádzame inde alebo zostávame? 😵

sandy152
autor
3. nov 2017
sivypegas
5. nov 2017

@sandy152 na nete je jeden dobry lekar kt radi zenam hned,vola sa dr Jan Sulc. On po 44 uz odporuca umele,kvoli zhorsenej kvalite vajicok.

sandy152
autor
5. nov 2017

@sivypegas to asi nebolo pre mna, ci?

sivypegas
5. nov 2017

@sandy152 aha,a si nie, ale ten dr je vseobecne dobry,teda dobre radi na nete>~

sivypegas
5. nov 2017

@danyb skus napisat na online stranu Online poradna Dr, jana Sulce, on uz po 44 odporuca umele kvoli zlej kvalite vajicok,pretoze po 35 kvalita vajicok klesa a nie kazde je schopne oplodnenia...al ten dr jan sulc, fakt suepr poradi a aj celkom rychlo,ze ked napises rano,tak dovecera mas zvatsa odpoved ak nie je na dovolenke.

smejulinko
5. nov 2017

@ajka32 ahoj
Aj my sa snažíme od januára 10 mesiacov a stále nič. Od augusta sme si nasadili Inofolic a Florandol zatiaľ sa nám nedarí a už sme si povedali že do konca roka vydržíme s tým balíčkom a pôjdeme doktori keďže sa nám nedarí. Ako dúfam že sa nám zadarí do konca roka ale už nedúfam..ale treba veriť 😉

danyb
6. nov 2017

@sivypegas ďakujem za radu 🙂 ale toto na mňa nie je.. online poradne 😉
ja mám super gynekológa a sme sa rozhodli, že ak to nevyjde, ideme v marci do centra 🙂 ale stále verím, že sa dovtedy podarí 🙂

danyb
6. nov 2017

@evi38 nemám teraz veľmi čas na koníka a aj sa mu tak trošku vyhýbam.. 🙂 aby ma nenapadali depresívne myšlienky.. v piatok mám dostať mrchu, dnes som 27 DC a ty ako?

ajka32
6. nov 2017

@smejulinko ja som to uplne prestala riesit, zbytocne ma to stresovalo, tiez to budeme po novom roku riesit,😉

evi38
6. nov 2017

@danyb ahoj som na teba myslela, lebo viem, ze sme tu tak najstarsie, babulky su tu mladsie 🙂, neskusala si robit test? po 23 dnoch dnoch od kyretu som dostala ms, ovu som mavala na 8-10DC, teraz bola az na 14DC a som 2 DPO, teraz sme si 1 x prestali davat pozor, my sme si aj pocas tehulkovania davali :D, tak uvidim...veeelmi ti drzim palce 🙂

sophinka17
6. nov 2017

1 Dc :( v oktobri nam to nevyslo

danyb
6. nov 2017

@evi38 ja radšej netestujem kým nemešká, potom som zbytočne sklamaná 😢
tak počkám čo bude v piatok, zajtra idem na služobku a budem mimo môjho drahého až do piatku (mojej psychickej opory), takže ak dorazí mrcha budem na ten stres sama, lebo ani kolegyňa nevie, že sa snažíme o bábätko.. ale snažím sa na to radšej vôbec nemyslieť 🙂
už sme sa dohodli, že ak sa nepodarí, tak v marci pôjdeme do CAR, ale priznám sa, že ja nie som celkom za takýto zásah do organizmu, a tajne dúfam, že sa podarí a nebudem to musieť absolvovať 🙂
aj ja ti držím palčeky aby to vyšlo na tento pokus 😉 bolo by to super, daj vedieť ako si dopadla 🙂

evi38
6. nov 2017

@danyb moc dakujem 🙂 urcite napisem a verim, ze sa Vam podari a nebudete musiet absolvovat CAR 🙂

alenka1609
10. nov 2017

@evi38 ahoj mám pocit že naše písanie, čo sme všetky boli, už zaniklo... ☹ tam to bolo lepšie, nie?

evi38
10. nov 2017

@alenka1609 Ahoj ty ako? kludne, ak chces napis na tu stranku vyssie, tam sme sa teraz presunuli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre