V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

mamartinka
28. dec 2009

Ja si tiez bazalku nemeriam len sa sledujem tim ovu mikroskopom a aj tak nic.

lenkasop
28. dec 2009

Mamartinka - tak sa jedine musíte vrátiť na Slovensko 😉

Zuzankomt - prečo čakať na leto - aj teraz môžete ísť na dovolenku - Tatry prázdne, ale drahé ☹
Malá sa nám zadarila na Skalke pri Kremnici, možno nadmorská výška alebo bicykle???? 😉

lenkasop
28. dec 2009

Zadarí sa nám 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
28. dec 2009

lenkasop teraz som citala temu a aj tam prispievas.No ja by som aj isla uz rada na Sk ale manzel ztial ma dobru robotu tuna tak este do leta by sme tu chceli potiahnut a uvidime co bude dalej.Ja chcem hlavne rodinu uz. ☹

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Na Skalku sa chystáme v marci, snáď bude sneh ☹ Je to ťažké, keď nemá prácu a tie peniaze čo zarobíme v školstve, hahahaha ☹ ☹
Mamartinka - vydržte, človeku sa to ľahko píše ak sa ho to netýka, snaž sa nejako na to nemyslieť, upokoj sa s tým,že lekári pomôžu. Verím tomu.
Viem, teraz je hrozná doba - človek si váži robotu ktorú má. Len sa prepúšťa a firmy krachujú.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Nikdy som nebola v zahraničí dlhšie ako 12dní - dovolenka v grécku. Neviem, či by to bolo pre mňa, aj keď vidina pekne zarobiť láka, ale ja som skôr domáci typ.
Privyrábam si s parfémami a cvičením, človek robí čo môže.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
28. dec 2009

Určite treba väčší - mali sme garsónku a aj vtedy keď sa malá narodila a minulý rok sme sapresťahovali do dvojizbáku a malá mala 2roky a 3mes. je to super, večer vklude pozeráme TV, alebo robím prípravy do roboty a malá v pohode spinká v detsko - spálni 😉

lenkasop
28. dec 2009

Začala som s parfémami na konci októbra, len som v robote ukázala čo mám a už samé chodia za mnou, ale hlavne to beriem ako ušetrenie do domácnosti, pretože v ponuke mám aj prostriedky pre domácnosť, ktoré kupujem so zľavou 😉
A keď budem na materskej ( dúfam, že tento rok), budem to mať ako prilepšenie k príspevku.

lenkasop
28. dec 2009

Babenky, idem sa natiahnúť a zase zajtra by som si rada pokecala.

Zuzanockamt : uži si dovolenku

Dobrú noc

mamartinka
28. dec 2009

Majte sa baby a zelam tiez dobru noc.Snad tu niektora zajtra budete.Zuzanockamt a zelam aj ja prijemnu dovolenku.Uzite si to bez urazu hlavne. 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soni1
28. dec 2009

Ahojte, mňa to tiež nejak neťahá do spania

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
28. dec 2009

soni1 ty tiez tu?Ako pokracujete?

soni1
28. dec 2009

Boli sme na 1. IVF 23.11., ale žiaľ neúspešne.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
28. dec 2009

A co planujete dalej?my sa tam chystame k Valkimu v januari prvy krat.som zvedava.

soni1
28. dec 2009

Máme ešte troch mrazáčikov. Ohlásiť sa máme vo februári, takže čakáme.

mamartinka
28. dec 2009

Tak snad to vide.Drzim palce.A vam sa vlastne preco nedari?A aky je inak ten Valki.Prijemny aspon?

soni1
28. dec 2009

Uvidíš sama, na človeka nepôsobí možno dvakrát príjemne, je taký svojský, ale inak v pohode. Veď má 70 rokov.

mamartinka
29. dec 2009

Ahojte.Nikto tu este?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
29. dec 2009

Ako sa mas zuzanockamt?Co porabas?Tady desne leje a fuci cely den.

insolka
autor
29. dec 2009

Ahojte som rada že sa to tu rozhybalo ale to bude asi tym že sa bliži rok 2010 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre