Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Valopron Maxx. Máte skúsenosti?Je lepší ako Profertil?

petra2505
29. apr 2008
Ake mate skusenosti?Je lepsi ako Profertil?
gerena
29. apr 2008
petra pre koho ako, valopron maxx sluzi skor na erektilnu dysfunkciu, profertil na zlepsenie kvality spermii

citam v profile, ze chcete otehotniet, skor by som povedala prefertil, ma lepsie zlozenie pre spermie,
petra2505
autor
29. apr 2008
Valopron Max sluzi tiez na zlepsenie kvality spermii - je to dokonca napisane velkym na krabicke.Mozno na erektilnu dysfunkciu je Valopron, ale Valopron Maxx ma pozitivny vplyv na kvalitu spermii - tak ako Profertil.
petra2505
autor
29. apr 2008
Charakteristika a použitie:
Nový Valopron® MaXx je zameraný na zlepšenie erekcie, sexuálnu vitalitu a intenzívne pôsobí na kvalitu sexuálneho prežívania u mužov. Jednotlivé aktívne zložky sa ďalej podieľajú na zvýšení sexuálnej túžby, pomáhajú pri neplodnosti a pri nervovej vyčerpanosti a slabosti. Pri pravidelnom užívaní Valopronu MaXx dochádza k trvalému povzbudeniu sexuálnej vitality muža.
gerena
29. apr 2008
petra povzbudenie sexualnej vitality, nie kvality a poctu spermii
mozete skusit aj valopron maxx-stale hovorime o maxxe, inac maca je vyborna bylinka pre spermie, ale skuste ktomu aj l- carnitin roztok
petra2505
autor
29. apr 2008
mas skusenosti s tym l-carnitinom?
gerena
29. apr 2008
ja osobne nie, ja robim v lekarni, zato som si dovolila odpisat ti, inac v ke ho aj lekari z caru radia
petra2505
autor
29. apr 2008
zajtra to teda kupim a uvidime...moze sa to uzivat spolu s tym Valopronom Max a Selezinom?
gerena
29. apr 2008
ano moze, skus si pytat od firmy nutrend, ten ma najvyssi pecento karnitinu
petra2505
autor
29. apr 2008
o.k.velmi pekne dakujem za rady, zajtra nabehnem do lekarne a uvidim co maju lebo ani ten Valopron nemali museli doobjednavat....lebo ja uz neviem co by mohlo pomoct tak vyskusam vsetko mozne 😢
saturin
8. dec 2015
Dobrý,
chcel by som sa poradiť, či môžem užívať denne, dlhodobejšie Valopron, keď beriem tbl.na tlak,konkrétne Lozap (Agen)
Ď.,

Tu začni písať odpoveď...

Odošli