Včelia materská kašička na podporu otehotnenia

1. nov 2021

Ahojte, máte niektorá skúsenosti so včeliou materskou kašičkou na podporu otehotnenia? Objednala som si kapsule Bee Well Bee Fertile. Mávam anovulačné cykly.
Za všetky skúsenosti vám ďakujem ❤

svsvsv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
2. nov 2021

Mne pomohla a veľmi 👍👍

autor
2. nov 2021

@kulumulu123 naozaj? Otehotnela si vďaka nej? Ak môžem vedieť, aké si mala problémy?

kulumulu123
2. nov 2021

Žiadne iba problém otehotnieť a tiež vek okolo 40r. Po užívaní vysokých dávok sa mi to podarilo a naraz 👶👶. Takže niečo na tom bude. Vcelia kráľovná sa na rozdiel od robotníci živí iba materskou kasickou a to preto aby bola schopná klásť tie tisíce vajiciek. Robotníce jedia peľ.

autor
3. nov 2021

@kulumulu123 tak to je úžasné ,gratulujem ❤🍀 ja dúfam, že mi to nejak nakopne vaječníky a ovulaciu

kulumulu123
3. nov 2021

✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

butterfly333
4. nov 2021

@kulumulu123 akú včeliu materskú kašičku si užívala? Tu čistú či tabletky? Ďakujem

kulumulu123
4. nov 2021

@butterfly333 ja som ju kupovala v lekárni v takej bielej plastovej flaske bio materská klašička 200mg taky prášok v tobolkach.

butterfly333
4. nov 2021

@kulumulu123 ďakujem ja som brala aj čerstvu kedysi aj sa hneď zadarilo no v 6tt to skončilo potom som znova brala aj beriem no 4r a nič

kvecinka321
4. nov 2021

Ja som brala čerstvú materskú kasicku, druhý cyklus som zostala tehotná, snažili sme sa 3/4roka. to iste aj kamarátka, sestra užívala na imunitu a vedľajší účinok bol že otehotnela aj keď neplánovali.. ešte jednej známej som dala druhé balenie tej kašičky toez sa snažili rok a nasledujúci cyklus otehotnela.. ja by som odporučila jednoznačne. Ak sa aj nezadari hneď tak je to výborná vec na imunitu.. a absolútny základ je psychika a netlačiť..

butterfly333
4. nov 2021

@kvecinka321 to áno netlacit no snažíme sa 4r mam už 42r No brala som aj cistu niekoľko krát a už sa nezadarilo.

petkasaurus
4. nov 2021

@kvecinka321 ahoj, myslis, ze pomaha, aj ked ovulacia a menstruacia, spg su ok? Ďakujem.

kulumulu123
4. nov 2021

Tu je dôkaz že materská kasicka funguje robili mi amh vždy 3 deň cyklu v tom istom labaku s odstupom času 5mes.

kulumulu123
4. nov 2021
butterfly333
4. nov 2021

@kulumulu123 super čiže z 2,10 na 2,46 ak som to dobre pozerala? No kamoška ma super amh no bola na odber vajíčok a všetky prázdne čiže amh neučí kvalitu či bude aj vajíčko kvalitné alebo prázdne.

kulumulu123
4. nov 2021

@butterfly333 to je pravda ja iba poukazujem na to ze amh sa údajne nedá zvýšiť očividne sa dá žiaľ kvalitu ti nedokáže nikto zmerať. Na to užívam q10 tak snáď pomôže. Ale už nie som ochotná chodiť po Dr a centrách aj tak mi nepomohli...

butterfly333
4. nov 2021

@kulumulu123 tiež beriem q10 aj všetko možné plné hrste vitamínov a zatiaľ nič nepomohlo. Len po dr chodíme tiež ma to už nebaví a mam chuť všetky vitamíny vyhodiť a nič nebrať.

kulumulu123
5. nov 2021

@butterfly333 to ti verím. Držím veľmi palce aby vám to vyšlo čím skôr.

butterfly333
5. nov 2021

@kulumulu123 ďakujem veľmi pekne

kellysss
7. jan 2022

@kvecinka321 prosim vas čerstvú materskú kasicku ste kde zohnaly ja by zhanam priamo od vcelara ale neviem ju zohnať a z lekarni moc nechcem kupovat. Zevraj priamo od vcelara je lepšia

kvecinka321
7. jan 2022

Ja som mala túto. Užívali sme aj s manželom súčasne. http://vceliamaterskakasicka.sk/produkt/3-mesac...
Kupovala som trojmesačnú kúru ale keďže som otehotnela ani jednu celu som nestihla minút. Druhu som darovala a po 3rokoch snaženia kamarátka otehotnela..

autor
7. jan 2022

@kellysss ja som užívala presne tiež z tejto stránky ako píše kvecinka, ale ja som mala v tabletach

monicam1979
9. feb 2022

@butterfly333 ano ja tiež 42 mam 1 diera 10r. a 3 roky nič mesiac som brala m.kasicku teraz tiež. Aj predtým jednej značky všeličo. Keď sa nevytvárajú plodné vajíčka nič nebude. Niektorim to pomohlo lebo bola len nejaká menšia chyba. Ešte aj fajčím dosť.

monicam1979
9. feb 2022

@kvecinka321 daco na tom bude treba veriť klud mat a vitaminy.

cristinna
15. mar 2022

Zdravim, tiez vaham nad tou znackou Bee well, nakoniec vam pomohla? 🙏🏼🍀 dakujem

matusa_153
15. mar 2022

@cristinna ahoj ja ju užívam zatiaľ 2mesiace a nepomohla zatiaľ. Mám pcos takze dávam tomu čas či pomôže.

cristinna
17. mar 2022

@matusa_153 Ahoj, uz som objednala a je na ceste. Vyskusam a uvidim. Okrem toho beriem liek na znizenu stitnu zlatu plus moj 42 rokov.. nnecham sa prekvapit ci bude druhe dieta.. 🤷‍♀️

cristinna
17. mar 2022

@cristinna moj vek

monika185243
17. mar 2022

Určite by som skúsila, ale priamo od včelára...

butterfly333
18. mar 2022

Aj ja som dnes objednala tak dúfam že pomôže na tie moje vajíčka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre