Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Včelia materská kašička - pozitívne a negatívne názory

kakatulik
10. máj 2016

Ahojte dievcata, snazilky,maminky 🙂
Viem,ze podobne temy sa tu uz nachadzaju,ale ,kedze sa v poslednej dobe vyskytlo dost nazorov a pozitívnych skusenosti,oprasujem akoby tuto temu.
Mohli by sme si tu vymienat pozitivne,ale aj negativne nazory,skusenosti ataaaak. 😀

zuzulikh
10. máj 2016

a ja vnimam vceliu matersku kasicku len ako skraslujuci prostriedok, pouzivam krém s vitamínom E, Q10 a materskou kašičkou určený protivráskam, ktore uz u mna zacinaju a tu citam, ze je to aj ako pomoc pri otehotneni - WAU! dievcata, vazne ste ma prekvapili - aj ma niekto skusenosti realne, ze to pomaha? kamaratka uz skusila asi vsetko, vratane bosoriek a uspech nulovy ☹((((( nerada by som ju naviedla na nieco, co odskusane nie je aby si nerobila zbytocne nadeje .... prosim, ak ma niekto realnu skusenost, napiste ze to funguje a ja letim za nou

kakatulik
autor
10. máj 2016

@zuzulikh su tu dievcata,ktore maju realne skusenosti.Inak ta tvoja kamoska by sa asi najskôr mala vykaslat na vsetko ostatne tak na mesiac-dva a uzivat iba mat.kasicku a k.listovu...ale vies...ak ma nejaky vazny zdravotny problem,tak ani toto nepomoze.Precitaj si hlavne na tom prvom linku aj budes mat cas.
Inak nielen na otehotnenie.Celkovo na imunitu atd.je uzitocna.Ved vcielky nou krmoa MATKU,ktora vdaka tomu prezije tusim 6rokov .

zuzulikh
10. máj 2016

@kakatulik dakujeeeem! idem na to!

kakatulik
autor
10. máj 2016

@zuzulikh ...vies,ono je asi najlepsie si spravit mensi prieskum a mozno kupit od vcelarov,co sa tomu venuju a mame istotu ze je to top kvalitka,lebo je to makacka.Celkove si myslim,ze praca s vcielkami nie je zamestnanie,ale povolanie a hlavne zaluba,ktora sa neda poriadne zaplatit.

kvetinka18
10. máj 2016

Ahojte. My sme s priateľom začali užívať MK tento mesiac, dávame si lyžičku denne. Máme ju zmiešanú s medom čiže chuť je fajn 🙂 Snažíme sa tretí mesiac, tak uvidíme či nám to nejak pomôže.

kakatulik
autor
10. máj 2016

@kvetinka18 jednu celu KL?...a nie je to vela?

kvetinka18
10. máj 2016

@kakatulik riadim sa podľa návodu, ktorý pri nej bol, tak asi to nebude veľa.

zuzankaa88
10. máj 2016

Ked je v kombinacii s medom atd vzdy ju jest s drevenou,plastovou lyzickou nie KOVOVU ! Ja som ju sica brala len mesiac aj pol ( z lekerne tabletky od medpharmy) a podla mna je urcite dobra. Posilnuje maternicu urcite.Ja som bola cca po mesacnom uzivany na laparoskopii kde ked kukli dnu a videli maternicu hned robili testy na hcg ci niesom tehotna ( co som nebola) lebo som mala krasnu maternicu ako v 1-2 mesiaci tehotenstva ! Podla mna som ju taku krasnu a pripravenu mala vdaka vceliej mater.kasicky. Takze pri snazeni urcite odporucam, ale treba si o nej nastudovat veci pretoze sa odporuca najviac 2x do roka taku mesacnu kuru.

kakatulik
autor
10. máj 2016

@zuzankaa88 jej,vdaja zuzka za osobnu skusenost🙂...ja som citala,ze bud dva krat do roka trojmesacnu kuru,alebo tri tyzdne od skoncenia menzesu do zaciatki brat a potom pocas ms pauza a takto sa moze pol roka,ale urcite treba robit pauzu.

kvetinka18
10. máj 2016

@zuzankaa88 mám aj drevenú lyžičku 🙂 kto sa o to zaujíma, tak vie.

zuzankaa88
10. máj 2016

ked sa berie prava cista kasicka tak 1 az dva krat do roka kuru, ked tabletkove tak moze sa viac krat do roka ale netreba to prehanat, ja som si okrem tabletiek kupila aj kasicku v mede od vcelara ale tu zacnem brat aspon po 3 mesacnej pauze.

kakatulik
autor
10. máj 2016

dievcata a viete ci sa moze brat aj v tehu?

kvetinka18
10. máj 2016

@kakatulik mne sa zdá, že som čítala, že by sa nemala.

kvetinka18
10. máj 2016
zuzankaa88
10. máj 2016

Tiez sa mi zda ze v tehu nie, ani male a dospievajuce deti by ju nemali brat

kakatulik
autor
18. máj 2016

Ahojte,
nezabudajte prosim pridavat podnety,nove poznatky a hlavne uspechy s VMK aj sem.
Bude to taka nasa mala studia,ako to vsetko skvele funguje.

butterfly333
18. máj 2016

No tak ja tu kašičku beriem od včera 14DC no uvidíme či a kedy pomože inak je hnusná ale čo žena nespraví pre vytúžené dieta 🙂

ajana1
18. máj 2016

@leticia22 inak toto forum som mala na mysli tiez co katulik prednedavnom zacala

holidayova
19. máj 2016

Dievcata prosim vas, kde ste si kupovali matersku kasicku?

eliska1986
19. máj 2016

@kakatulik ahoj ja som brala v tehu a vsetko bolo ok.No pocula som ze sa v tehu kasicka nesmie brat tak neviem.Ale mne pomohla🙂

zuzulikh
19. máj 2016

citala som a studovala, samozrejme aj odporucila, vdaka tomuto foru. ma byt skvela, len pozor, ak ma niekto precitlivelost!!!! - da sa to nejako testovat? u alergologa? ma niekto skusenosti?

kakatulik
autor
19. máj 2016

@zuzulikh ja si myslim,ale to je iba moja teoria,ze by si mal davat pozor kazdy,kto je precitlively na medik. Inak asi normalne priznaky alergie.

kakatulik
autor
19. máj 2016

@eliska1986 ja som niekde citala nieco o prvom trimestri,ale uz neviem ci ano,alebo nie.Pokusim sa to najst.

butterfly333
19. máj 2016

@kakatulik moj synko mi teraz priniesol od dedka medík pastovany so včeliou kašičkou. Som si hned dala mňaaam. Inak od kedy beriem tu kašičku tak mam hnačku bolo to mam pisane ža sa moze vyskitnut to sa čreva čistia detoxikuju. No snad to pomože k tehu.

kakatulik
autor
19. máj 2016

@butterfly333 tak mne by sa taka ocista zisla,ale na mna neposobi nic. Fakt.

ajana1
19. máj 2016

@butterfly333 Esteze dnes mozem zacat. Veru aj mojim crevam by sa zislo precistit.

butterfly333
19. máj 2016

@ajana1 no ja aj 3x za den idem

kukurica77
20. máj 2016

Ja som si včeliu materskú kasicku objednala cez net v takej striekackovej forme.mala by dôjsť buduci tyzden,som zvedava ci vôbec pomôže...skúšala som všeličo,tak vyskúšam kasicku ako poslednú možnosť ...dufam,ze pomôže.

kakatulik
autor
20. máj 2016

@kukurica77 a kolko si si objednala a za kolko ak sa smiem spytat.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli