Vidíte niečo na mojom tehotenskom teste?
Teoreticky niečo vidim na tej druhej, ale to je ozaj taký duch, že ozaj duch 😅 skôr nie. Koľko máš do MS?
@thoughtfulweirdo ja mám skôr taký problem že ja som už ms mala . 27.6 mi skončila ale bola taká nijaká . Tento test je robený cca 2.7 na další som sa ešte neodhodlala . Ale od kedy mi skončila ms mám bolesti v podbrušku v krízach stále keď sa najem je mi zle . Páli má záha . Len sa bojím že si to celé len nahováram pretože bábätko veľmi chceme .
@bambula00001 Tak to potom asi nič. Ale držím palce, aby sa čo najskôr podarilo
Vsak ked mas po ruke test tak sprav my sa tiez snazime a ked viem ze mam test a ze mam tusaka tak spravim.aj ked zatial nic u nas
@dada0902 mám ale čítala som že tento pepino nieje veľmi dobrý čo sa skorého tehotenstva týka neviem máš s ním nejaké skusenosti ?
@bambula00001 fu neviem co to mas za znacku ja kupujem take vo fialovej krabicke tam su hned 2
@jeanne14 ďakujem veľmi pekne tak my sa zatiaľ snažíme len pol roka . Ale potešilo by 😉
@dada0902 Ty myslíš asi tie s dmka nie ? Ja som kúpila v Kauflande a prvý test sa mi dokonca odlepila fólia s vrchu 😂
@bambula00001 ano z dm a tento som.este skusila z tej znacky toto je taky ze nakvapkas cize neni palickovy
@bambula00001 vyskusaj si kupit inu znacku testu ani mne pepino neukazal.Najlepsie su tie plastove.Vela stastia 🙂
@bambula00001 ahoj, ja len na margo pepino testu, mne ukazal hned dve ciarky a to mi menstruacia meskala jeden den...uz som sa nevedela dockat...
@ivinkapink ja nehovorím že je zlý čítala som na neho viac recenzií a keď ms mešká tak ukáže výsledok hneď ale mne nemešká . Písala som vyššie ako to je preto chcem skúsiť nejaký iný






Nevidím, fotka je dosť rozmazana