Vidíte tam dve čiarky?
Ahojte dievčatá,snažíme sa o bábo cca 8,9 mesiac každý mesiac si robím testy, a dnes mi vyšlo toto, ale robila som si 2 testy a len na jednom sa ukázalo toto.. co si myslíte? Za odpovede ďakujem
Na tej hornej fotke čosi vidno ale na tej dolnej nie nech na to pozerám z ktoréhokoľvek uhla
@kristinakus bohužiaľ nič tam nie je a nerob si testy každý mesiac, samú seba trápiš
Ono na živo to vidno lepšie, neviem prečo mi telefón to tak nechce odfotit
tak načo to sem dávaš, ked to aj tak naživo vidno lepšie a ty tam tú čiarku vidíš? ... sprav za dva dni.. a to chytáš rukami za tú časť, kde sa namáčal?
@s_a nie nechytam, bola k tomu nadobka ktorou potom kvapkáš... a ako ja viem fórum je na to aby ľudia písali a komentovali ... a ja som chcela vedieť či to aj niekto iný vidí... takže tak...
@kristinakus no možno niekto vidí niečo a dá ti nádej, no sprav si každopádne test tak za dva dni a uvidíš..držím palce 😊
Ďakujem babenky, nádej veľkú tomu nedávam, nechám sa prekvapiť, ale krcok mam uzatvoreny že ani špičku prsta nevopcham no uvidím, pôjdem k doktorke ak nepríde ms
@kristinakus ahoj ja som v Tom úplne rovnako ako tu dnes 8 deň po KET a presne taks druhá čiarka ako na tvojej foto .... Ty si kolky deň pred menštruáciou? Ja som tri dni pred menštruáciou....
@dagmara51 ahoj, no ja som bola vtedy 14 dni pred menstruaciou teraz mám 4 dní a keď som si urobila test tak nič tam nebolo .. takže asi nič z toho
Mne ešte nikdy nevyšiel pozitívny test predtým ako mi začala meškať menštruácia... Až keď mi tak 2-3dni meskala tak na teste sa objavila takmer neviditeľná druhá čiarka. Lekári dokonca odporúčajú test robiť, až keď ti mešká 2 týždne
@kristinakus ahoj, dnes ti kolky den meska menzes? ked si si robila a test a nic sinevidela alebo vidis aspon ducha?
@kristinakus a vies, ze 14 dni pred MS zbytocne kupujes test a testujes?
V tom obdobi mas teprv ovulaciu, ked sa oplodni vajicko, tak plus cca 5-10 dni, nez sa uhniezdi... uplna blbost testovat tak skoro
@veronikaszabova ano to je nerealne ako hovori veronika len okolo 12-14 dna mas len ovulaciu + par dni cca asi 6 trva ten cely proces a potom sa uhniezduje. aspon tak mi vraveli v centre , mne vkladali 24.06. -6 dnove embryo a pozitivny digitalny test mi vysiel den pred menzesom. niekomu vide aj skor pozitivny a niekomu zasa az par dni po meskajucom menzese..
a inak vcera som bola na gyne (dva dni po meskajucom menzese) a videl na ultrazvuku gestacny vak takze teraz uz len dufat ze to najrizikovejsie obdobie do 3 mesiaca zvladneme
Ja akože nechápem tieto ocikané testy na MK, to čo akože čakáte, že nejaká žena/muž z fotky vám povie či ste tehotná? Veď to je choré... Baby radšej sa uvoľnite, oddýchnite a netlačte na pílu... Tešte sa zo života, z maličkostí a čo má prísť príde, veľa šťastia 🍀
nemyslim ze je to chore,ale mas pravdu v nejakych veciach no nie vo vsetkom...testovat prilis skoro je blbost to mas pravdu....ale ja napriklad uz skoro dva roky beriem ku koncu cyklu progesteron hormon, takze si robievam testy aby som vedela ci ho mozem/nemozem vysadit... a ten pocit ked po dvoch rokoch snazenia dvoch neuspesnych cykloch IVF som uvidela dve ciarky bol neuveritelny ......




Prepáč ale ja tam nič nevidím len 1 /