Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vitamíny pre chlapa pri snahe o bábätko

VitamínySnažíme sa
kkvetinka80
3. nov 2019

Dobry vecer. Chcela by som vas poprosit o radu ohl.vitaminov pre mojho manzela. Zacali sme sa pokusat o babatko, tak nieco na podporu pri otehotneni. Ja uzivam Femibion1 1x denne. S cim mate dobre skusenosti?
Dakujem

snehulienka8
3. nov 2019

@kkvetinka80 ..zinkosel, folandrol, kotvičnik..

kahh
4. nov 2019

@kkvetinka80 skus sa opytat v lekarni, ale kotvicnik je vraj skvela bylinka 🙂

gabu_lienka
4. nov 2019

@kkvetinka80 macca, bluefertil, zinkorot, kotvicnik, omega 3. Ak nema diagnostikovany ziadny problem, skusila by som iba maccu mozno plus kotvicnik.

kkvetinka80
autor
4. nov 2019

@gabu_lienka @kahh nema diagnostikovany ziaden problem, skor je to taka moja iniciativa 🙈 stacil by len Folandrol? 🤔 Viac do nho uz asi nedostanem..

gabu_lienka
4. nov 2019

@kkvetinka80 ak nemam problem, pre dobry pocit by som skusila iba jedno z toho. Drzim palce aby vam to rychlo vyslo

lucusik11
4. nov 2019

Pozdravujem,chcem sa opýtať, mám na predaj zvyšnú krabičku injekcií Meriofertu pred plánovaním tehotenstvom, zakúpená dnes ráno a nedá sa vrátiť a ja ju po výsledkoch nepotrebujem...ak by niekto potreboval, kľudne napíšte

kkvetinka80
autor
4. nov 2019

@gabu_lienka dakujem ti za nazor 🙂

mirellka
4. nov 2019

Narosan tropic pre oboch partnerov, budúca maminka zvýšiť príjem kyseliny listovej , budúci tatinko by mohol nasadiť tekvicový sirup...touto kombináciou produktov sa podarilo priviesť na svet už niekoľko detičiek sú to produkty firmy Just & Nahrin

kahh
5. nov 2019

@kkvetinka80 ako mozno stacil, ale zase ak to moc nepotrebuje tak to neries a nechaj ho, lebo sa na teba bude este hnevat, ak je muz zdravy nepotrebuje vitaminy 🙂

aviska
6. nov 2019

Pokial je muz v poriadku staci mu vitamin E a C

teuflerin
6. nov 2019

@aviska a ake cecko a ecko odporucate? ktore je naj?

evittam
6. nov 2019

@kkvetinka80 A ty mas problém ci muz ze sa "ladujes" umelinami a chces aj jeho? Mas nejaky lekármi podložený dôvod?

evittam
6. nov 2019

@mirellka Ano a najlepšie kupit od teba...👍😁😁😁

kkvetinka80
autor
6. nov 2019

Niekto tu pojedol vsetku mudrost sveta a ma podryvacnu naladu, vsak @evittam ? 😉
Ved sa normalne bavime o vitaminoch, nikto sa tu nechce ladovat umelinami... Ale su veci, ktore telo pripravia na tehotenstvo lepsie, co vedia pomoct..

evittam
6. nov 2019

@kkvetinka80 Ja nemám podryvacnu náladu ani nie som najmúdrejšia. Ale umelé doplnky a vitamíny su len umele vitaminy a doplnky ktoré nevie telo spracovat a vylúči ich ako odpad.
Ake máte problémy? Ako dlho? Potvrdené lekármi? Odporúčali konkrétnu liečbu?

evittam
6. nov 2019

@kkvetinka80 Umelé vitaminy su len umele vitaminy. Nic viac nic menej...

aviska
6. nov 2019

@teuflerin jamieson jednoznačne. Mne gynekologička povedala ze pokial je chlap v poriadku nema dovod brat umelo vitaminy, pestrá strava pripadne doplniť C a E.

teuflerin
6. nov 2019

@aviska oki tak dame len cecko a ecko... prva nam sla na prvy sup a teraz po 6r sa snazime o druhe.... obaja mame 31 tak zatial aj gynekolog povedal ze riesit nejdeme tak hadam to bude ok

system
Dnes o 11:28

@kkvetinka80 ak chceš pomôcť s otehotnením ozvy sa mi na FB Juliana Portelekyová

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre