Vykrikuje a rýpe váš muž?

nada351
24. júl 2017

Ma niekto doma muza ktory stale so vas rype vykrikuje?

hettinka
24. júl 2017

nie, u nás rýpem a vykrikujem ja 😅

admet
24. júl 2017

takeho ani za svet. Ak mas takeho, mala by si si rozmysliet, ci sa ti oplati pri takom zostavat.

obsadenemeno
24. júl 2017

@nada351 urcite niektore maju. ci sa ti s tym ale priznaju, to neviem. aj ked tu uz zopar podobnych tem bolo..... 😒

lilyianka
24. júl 2017

@nada351 by skusil 🤣🤣 potom by videl co je krik a rypanie

tenerifka
24. júl 2017

@nada351 No nemam...moj ma pud sebazachovy

cylka
24. júl 2017

Ten moj asi besny, lebo pud sebazachovy tiez stratil... 😁😁

majkuska
24. júl 2017

Ja mam. Ale robi v AT, ked sme spolu, cista katastrofa.

majkuska
24. júl 2017

Ale na druhej strane mame 3 deti a ked som na nich sama, tiez cista katastrofa. Tak si vyber 🙂

jankalukasova
24. júl 2017

Moj mal taky napad... ohladne usporiadania a poriadku v obyvacke... na druhy den ho to v ikea stalo cca 900€. Druhy krat to neurobil...

dominika6
25. júl 2017

@nada351 a čo ked rýpe a vykrikuje..sa nevieš brániť,argumentovať,odpovedať?

henikav
25. júl 2017

Moj len hovori, "ty mas pravdu a ja mam klud". 😀

mtsl
25. júl 2017

@henikav môj sa to ešte celkom nenaučil 😀

surriana
25. júl 2017

A preco do teba rýpe a vykrikuje?

l3yla
25. júl 2017

presne ako píše @admet

katkakovac
25. júl 2017

My ked mame z muzom naladu, tak zo srandy do seba rypeme a vykrikujeme po sebe vselijake somariny. Celkom nas to po tych rokoch bavi robit si zo seba takto srandu.
Obcas, ked mame rozdielny nazor, tak jeden alebo druhy nieco odvrkne alebo zafrfle, a ideme dalej. Inak sa moc nehadame. Ak mame rozdielny nazor, tak si to vydebatujeme.
Poznam ale take pary, kde do seba naozaj neustale rypu a vykrikuju, hadaju sa o jednu cigaretu a pod. Tam uz ale nie je laska. Ak by moj muz bol taky, tak by sme isli od seba.
Je pravda, ze prichodom deti je viac situacii, ked mame rozdielny nazor a zvysujeme hlas. Ale stale si dokazujeme lasku.
Neuviedla si ziadne podrobnosti. Vadi ti, ze mas takeho muza? Bol taky vzdy, alebo sa nieco zmenilo a potom zostal taky? Treba sa spytat samej seba, ci to ma vyznam riesit alebo nie. Lebo prezit cely zivot z takym clovekom je utrpenie. Zahodeny zivot, ked mozes mat niekoho lepsieho. Ci?

mimac
25. júl 2017

@nada351 prečo je doma?ako to myslíš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre