Výpočet plodných dní podľa Jonáša

hokejka111
10. máj 2013

Vypočet plodnych dni podla Jonaša????mate skusenosti??,,,podarilo sa otehotniet??....znamej dosiel rozpis plodnych dni,,,,a ten mala dva dni pred menzesom,,,,uz dostala menzes,,,,myslite, ze moze otehotniet??vdaka

patesladko
10. máj 2013

možné je všetko.. poznám ženy, ktorým sa to podarilo, keď sa držali tých inštrukcií a poznám zase také, ktorým nie.. čo som ale počula, musia mať obaja partneri 100% zdravotný stav, inak to vraj nefunguje.. tiež som zvažovala, že to skúsime, ale nakoniec nám to vyšlo meraním bazálnej teploty a som rada 🙂

raa2
10. máj 2013

Tu ju mas zadarmo, ked tak skus, je to to iste co ti posle jonas 😉 http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas...

ikaa76
12. júl 2017

Ahojte, nájde sa tu ešte niekto v tejto skupine? potrebovala by som poradiť. Objednala som si výpočet a pri šiestich mesiacoch som nemala určené pohlavie iba súvislú čiaru, a ešte by mal zaujímalo nikde som sa nedočítala ako by bola vyznačená životaschopnosť plodu ak by teda nebola dobrá. Ďakujem

00bubka00
13. feb 2021

@raa2 bože to je strašná blbosť , mne vyšlo pre rok 2021 každý mesiac 9.8.9...... , to je presne 1dc každý mesiac mám 31 dňový čiže pochybujem že by som otehotnela 1 dc , ovulaciu mávam v strede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre