Vysadenie antikoncepcie a snažilkovanie

modroocka86
17. sep 2016

Ahojte, buduci mesiac sa vydavam a chcem sa Vás opýtať kedže beriem 2 roky antikoncepciu, chceme babetko takze ju planujem vysadit.Mali ste nejaku pauzu, myslim nejaké mesiace a potom ste sa pokusali alebo ihned?Je tam nejake riziko že bebude vsetko v poriadku keby sme chceli ihned?

fialka1989
17. sep 2016

@ebi88 brala som ladevita od začiatku ...krvacala som 2krat a lekárka nehladala pricinu...sranda je že my povedal moc prehanate ked som chcela vediet co je dvovod

natalka13
17. sep 2016

zenam co nemozu otehotniet sa nasadzuje antikoncepcia, aby hned po ejj vysadeni mohli otehotniet. Takze tolko k tomu "nutne u" cakaniu.
A Mirena je teliesko s minimom hormonov.

ebi88
17. sep 2016

@fialka1989 neviem co je ladevita

evittam
17. sep 2016

@ebi88 No veď ja som to nemyslela konkrétne na teba - to som len tak nahlas rozmýšľala, lebo keď tu niekedy čítam niektoré tie paranoické otázky tak mi až "rozum stojí".... 😀 A tebe držím prsty a želám nech je tvoje tehu aj naďalej v pohode a zdravé bábätko. 😉

evittam
17. sep 2016

@natalka13 Presne a teraz sa už predpisuje HAK s minimálnym množstvom estrogénu a ostatných hormónov. 😉 Ja viem, že je to chémia, ale našťastie to nie je už také zlé ako pred 20 rokmi a viac. A určite by som to nebrala ak by som mala nejaké zdravotné problémy a kontraindikácie.

ebi88
17. sep 2016

@evittam dakujem, zatial klop klop Ok 🙂

be1
13. nov 2016

Ahojte, prosim o radu. Vysadila som antikoncepciu novynette po cca 5-6 rokoch. Blister som minula do poslednej tabletky, potom mi prišla menštruacia ako obvykle. (ta skoncila 20.10).
27.10. sme mali s priatelom NPS. Len potom 29.10 som opat "dostala" ale 31.10 mi skončili. Myslela som že to koli vysadeniu až kým neprešli dva dni a zas som mala slabe od 2.11-4.11.Odvtedy chvalabohu nic.
Teraz vsak neviem ci to bol nasledok vysadenia aj keď som čítala že baby majú skor opačný problem že sa menštruacia skor nedostavi.
Neviete mi povedať či bola možnosť že som mohla otehotniet alebo znak toho ze ta menstruacia zas po NPS prišla tehotna nebudem. Uvidime, cakam ci bude meskat alebo nie len teraz ani sama neviem ktoru menstruaciu mam brat za "poslednu"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre