Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
24. aug 2009

foogy Adamkovi nic nie je, je zdravy ako buk a dokonca uz tyzden davame kravske mliecko a nic mu nie je

foogy
24. aug 2009

evit - to je fajn.
Jé, vy dáváte kravské mléko? Na tom jsem já vyrostla. Kvůli nám - vnoučatům děda pěstoval 2 krávy 😉

danka24
autor
24. aug 2009

fogynka neslubujem ze to hned vyfotim lebo postielka sa musi objednat lebo chceme s vytahovacim bokom a kociar mozno budu mat hned k odobrati ale aky neviem .. pozerala som ale ja si tak neviem vybrat..musim vidiet a vyskusat.. .. a to si pys ze vam porozpravam co Klarka vystrajala.. sa smejeme aby to nebol nakoniec chlapec 😀 😀
fogy neodopieraj si nic.. ja napr. som do 5 mesiaca ziadny alkohol nepila ale na pivo som mala raz nehoraznu chut tak svokrovci povedali ze tehotnej sa nema co odopierat.. 😀

danka24
autor
24. aug 2009

idem jeeesttt haaam 😀 😀

foogy
24. aug 2009

dani - tak nám aspoň napíšeš, jaký kočár jsi vybrala.
Moje mamka mi taky tipuje holčičku, tak jsem zvědavá. Stejně je to docela legrace, jak se kolem všichni sází, co to bude 😀
dani - no, minulý týden jsem šla po městě a viděla nabídku na burčák, už se těším na září, až sem přiveze známá ten pravý moravský. Mám na něj hroznou chuť, ještě jsem ale zvědavá, jestli mi vůbec bude chutnat 😉

megn
24. aug 2009

ahojte kozlízi. Jen vás zdravím a hlásím že žijeme.. Jen mám Honzíčka nemocného, tak nestíhám na deset stran

megn
24. aug 2009

možná za chvíli ná vás udělám kuk co řešíte atak.. ale nevím nevím, páč se mi teď Honzík vzbudil a on by teď furt jen na rukou nebo u prsa

evitkamalicka
24. aug 2009

chudak Honzicek, tak skore uzdravenie prajeme

nechynka
24. aug 2009

ahojte babule 😵

megn,to je mi líto,že Honzík marůdkuje 😔

megn
24. aug 2009

jů evi děkuji. Jak u vás, všichni zdravoučcí? Ten můj bobínek má 39-40 horečky ☹

evitkamalicka
24. aug 2009

nechy servus

megn u nas vsetko OK

megn
24. aug 2009

jéé ahoj nechynko! jak se máš mamčo a co prdílek?
no škoda, že nejní tolika času. tebe jsem neviděla tady ani nepamatuji.. nevo viděla, ale nějak jsme se nechytly online..

zrovna to tady žije a já musím isť

megn
24. aug 2009

nechynko nějakou novou fotečku by to chtělo Ondráška. fijůů už bude mít pomalu měsíc.. toto letí že?
evi to je moc dobře že u vás vše vpořádku, tka to má být

foogy
24. aug 2009

ahoj megn a nechy

megn - a co malému prdískovi je?
nechy - tak jak to zvládáš, matko a jaké to je? A manža pomáhá?

evitkamalicka
24. aug 2009

inac baby nam zomrel pred tyzdnovm havinko, veterinar ho predavkoval odcervovackou

danka24
autor
24. aug 2009

megi posielame s klarkou janickovi malemu velkuuu cmuk a nech sa cim skor vyzdraviii 😵 😵
ahoj nechyyy ako sa mate?

nechynka
24. aug 2009

megn...je to naprd,že už není času jak dřív 😅 a letí to hrozně...Ondrášek už není takovy to malinky miminko-už má 5400g a prostě je to to takovej náš obřík 😵

foogy,je to hrozny...ale nechci tě děsit....porodem to začalo a teďka to pokračuje...v porodce to jakštakš šlo-Ondra skoro celou dobu prospal...ale teďka je to hrůza...vůbec nic nestíhám-telku jsem neviděla od porodu, Ondra pořád pláče-trápí ho prdíky, manža pomáhá...ale myslela jsem,že bude pomáhat trošku víc 😔 nebo nevím asi jsem moc náročná 😔

evitkamalicka
24. aug 2009

nechynka ono sa to casom urcite zlepsi, este je malinky

nechynka
24. aug 2009

evit,já vím...ale připadá mi,že jsem neschopná....dneska jsem umývala nádobí a řvala u toho jak želva 🙄

evitkamalicka
24. aug 2009

nechy treba si zvyknut aj na plac no

foogy
24. aug 2009

evit - vám umřel pejsek? To není možný!!!!!!! Dyk byl tak malinkatej!

nechy - je to děs, co? A kor do toho ty hormony... Hele, já teď taky pořád brečím a furt si něco namlouvám, je to mazec, co s ženskými ty hormony udělají!
nechy - ale ničeho se neboj, ono se to zlepší, to vidíš tady u holek. Jste ještě v šestinedělí

evitkamalicka
24. aug 2009

foogynka ano umrel, som povedala ze uz nikdy ziadne zvieratko nechcem 😢

danka24
autor
24. aug 2009

nechy neboj ono to prejde a maly z toho vyrastie.. a mm naznac ze by ti mohol troska viac pomoct 😉

foogy
24. aug 2009

Taky jsem na sebe zvědavá - já hysterka, do toho hormony, to se má miluna na co těšit.-.

evit - to je mi moc líto!!! Nám umřel pejsek před 3mi roky a taky to bylo hrozně smutný!!! Ach jo...
Evit - ale to je na zažalování toho veterináře. Tohle není normální! Nám jí zase původní majitel Annie špatně odčervil a taky nám málem umřela. Děs!

evitkamalicka
24. aug 2009

foogynka nad tym som nejako ani nerozmyslala

megn
24. aug 2009

já vás holky ale vůbec nestíhám, sotva jsem tady chvilku nebyla a hned tolika nekecáno 😅
evi cože? jak předávkoval? ježiši to snad nejní ani možné! takže ten maličký yorkšírek už není? 😕 achjo, to mi je ho líto mišáčka ušáčka majinkého 😔
nic musím vás poctivě dočíst ať vím o co jde 😉

foogy
24. aug 2009

evit - si to vůbec nedokážu představit, je to moc smutný!

megn
24. aug 2009

jojo foogynka má pravdu, já byla v 6N taky na mašli 😀 😀 taky jsem brečela, bylo toho hodně, hormony, bolava frnda, bolavé prsa, do toho jsem kojila 45 minut, od kojení do kojení malej kolikrát vzrhůru, páč třeba se pokajdil a furt dokola.. teď je to fajn, si vystačí sám a je to celkově jiné, ale taky mi chybí to malinkaté miminečko!
nechynko joo to máte obříčka, ale krásného 😵
a v čem ti TM třeba jakože málo pomáhá? Ono je toho možná moc a taky nestíhá.. nebo dej příklad, vykecej se

megn
24. aug 2009

jsem se sotva začetla a už se mi tu něco čertí na zemi 😅
foogynko gratuluji k 9tt a danušce k 29 tt!

megn
24. aug 2009

foogynko no co mu je.. byli jsme na pohotovosti o víkendu, tak mu brali i krev a museli jsme vést i moč, páč on má tu diletaci pánvičky a nesmí se nic zanedbat.. naštěstí v moči nic, jinak by to znamenalo hospitalizaci.. v krčku má zarudlé, prý viróza, ale spíš zánět nosohltanu a já čekám, že z toho vyleze ještě 6 nemoc 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre