Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
12. jan 2010

foogy a ty to budeš mít jak?postýlka v ložnici a něco v obýváku?a co přebalovák atd.?

evitkamalicka
12. jan 2010

my bukovu

foogy
12. jan 2010

evit - a přála by sis holčičku?

Holky, tak dík! My chceme bílou a když už se nám nějaká líbí, tak je z borovice a někdo mi říkal, že je to měkké dřevo, ať koupím z buku, tak nevím...
A postýlka bude v ložnici, ale nepovím ti, kde budu v noci přebalovat, vůbec si to nedokážu představit, jak to bude probíhat. Naproti ložnici máme děts. pokojíček, tak zatím tam teď dáme komodu a přebalovací podloužkou, křeslo na kojení a postýlku a uvidím. Třeba nakonec komodu s přebalovací podložkou prdnu do koupelny a bude. Uvidíme.
A dole v obýváku bude koš a pak časem nějaká ohrádka nebo tak. A dole máme jednu místnost (tam spí teď návštěvy a mám tam žehlící prkno, žehličku a tak, tak tam budu mít další komodu s přebalo. podložkou, pač nebudu s čmeldou pořád běhat nahoru a dolu.
Koupili jsme komodu v Ikei a ona je super, že se pak dá využít na normální oblečení.

evitkamalicka
12. jan 2010

foogy manzelik by chcel velmi dievcatko a mne je to v podstate jedno, ale dievcatko by bolo fajn

foogy
12. jan 2010

evit - hlavně, aby to bylo zdravé, viď?
Mně je to taky jedno, proto jsem vydržela a vydržím až do 1. dubna 😉
A nakonec to fakt asi bude Stella, to jméno se mi začíná líbit čím dál tím víc.

evitkamalicka
12. jan 2010

my sme povodne mali vybrate mena Laura a Peter, ale tak uvidime co nakoniec dame

foogy
12. jan 2010

evit - uvidíme! To bude překvápko!
evit - jak chodíš na téma Začínáme v roce 2010 nebo tak nějak, tak tam chodí azeretka - není to rezetka?

evitkamalicka
12. jan 2010

foogy neviem, ja tam uz nechodim

prcekkk
12. jan 2010

čauky 🙂

foogy
12. jan 2010

Holky, jsme se bavily s mamkou a ona má představu, že ten den, co my přijedeme z porodky, tak oni s taťkou hned přijedou na celé odpolko a na koupání. Jsem na ní koukala a nevěřila vlastním uším. Já mám naše strašně ráda a máme bezvadný vztahy, fakt jo! Jsem jí říkala, ať se nezlobí, ale že to fakt ne. Že určo do porodky může a každej den, ale ten den, co přijdeme, tak že bych byla radši sama s manžou a mimi. Tak byla jako smutná. A začala vzpomínat, jak ona, před 30ti lety, přijela domů z porodky (bydleli a bydlí dohromady se svojí matkou a otcem ve 2.generačním baráčku) a jak byla šťastná, že tam mamku má, že jí poradila a pomohla. Tak jsem se jí snažila vysvětlit, že jsem jiná povaha. Mně když někdo hodně poučuje, tak mě akorát nasere. A už vidím, že mimi chytnu a mamka: Špatně ho držíš, takhle se musí držet. Špatně ho koupeš. Špatně ho kojíš. Všechno bude špatně. A hlavně si myslím, že člověku strašně lítají hormony a do toho takovéhle poučování...
Nebo co si o tom myslíte vy?

evitkamalicka
12. jan 2010

foogy ja ti to schvalujem, ja som tiez chcela byt prve dni doma len s manzelom a malym a mamka prisla az tyzden potom

prcekkk
12. jan 2010

foogy schvaluju 🙂

kdyby jste bydleli ve 2 generač.baráku jako my,tak by to šlo těžko,ale takhle se nedivim,že chcete mít klid

prcekkk
12. jan 2010

.foogy schvaluju 🙂

kdyby jste bydleli ve 2 generač.baráku jako my,tak by to šlo těžko,ale takhle se nedivim,že chcete mít klid

foogy
12. jan 2010

Holky, tak dík! Jste mě uklidnili.
Jsem říkala, ať si do porodnice chodí každej den a mimi si mazlí tam, ale doma... A manža taky říkal, že jí doma moc nechce. Že nic proti, ale že prostě si na sebe všichni tři musíme zvyknout.

prcku - a tchýně ti s malým na začátku pomáhala a radila ti?

prcekkk
13. jan 2010

dobré dopoledne 🙂

foogy,jj pomáhala a byla jsem moc ráda,když Kuba jen řval,jsem si trochu opočinula

prcekkk
13. jan 2010

nikdo? 😨

nechynka
13. jan 2010

kuk jsem tu 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

halooooooooo 😀

sluninka
13. jan 2010

ahojte

foogy...mě když pouštěli z porodky, tak přijela hned mamka..byla jsem šťastná,že dorazila, ale oni bydlí 260km daleko,takže koncem těhu jsem naše vůbec neviděla..
zůstala týden, dorazil mezi tim i taťka... já se s tchýní nesnesu a kdyby mi chtěla poradit ona,tak bych ji poslala někam..ale to že tu byla moje mamka je k nezaplacení, napřijela proto že by chtěla radit jak se starat o dítě, ale naopak nám poklidila, a hlavně vařila...když jsem chtěla spát,tak se o malou starala, chovala ji a tak..MM musel být v práci.. jsem za to vděčná a při dalším mimi to nebude jinak, chci aby dorazila...moc mi pomohla...

nechynka
13. jan 2010

máme za sebou třetí hexu...ani nepípl hrdina můj jedinej....a vážíme 8700g 😅 no ani se nedivím,že mě bolí záda 😝

holky chci poradit-chci objednat ondrovi tuhle čapku na jaro-teďka má obvod hlavičky 46cm-kolik myslíte,že mu vyroste ta kebule za dva měsíce?
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

foogy,no já bych nechtěla aby mi mamka radila taky jsem ten typ jak píšeš-že ty rady mě spíš naštvou 😅 my jeli z porodky tak jsme se stavili u našich na oběd a pak jeli domů...pak měl ondra 2hod hysterák (asi z té změny) pak usnul a to přijela celá manžova rodina se přijet podívat na miminko-zdrželi se asi dvě hoďky-Ondra to cely prospinkal....a pak už jsme měli klídeček 😵 ...no tchýně prudila každý den se přišla podívat na ondru a vždycky něco zkritizovala 😝 😠

sluninka
13. jan 2010

nechy... jéééé to je pořádnej chlap 😉 nechy... nám teda hlavička mezi 3.-6.měsícem vyrostla o 5cm, ale pak si myslim,že asi moc už neroste ?? jistá si ale nejsem... ji vezmi třeba o 3cm větší, kdyžtak ji pak vypereš na víc stupňů, ať se Ti srazí 😀

sluninka
13. jan 2010

no 20x tam můžu napsat to "nechy" 😅

nechynka
13. jan 2010

sluni díky....no taky jsem si to tak říkala 😀
no jsme chlapisko...měli jsme náskok u porodu 😝

prcekkk
13. jan 2010

je tu nekdo?

evitkamalicka
13. jan 2010

jaaa, akurat som ulozila Adamka, ucime sa uz na postel....vcera uz spal prvu noc v posteli

prcekkk
13. jan 2010

téda,to bude velký kluk.

já chci aby se naučil Kubik usínat sám,jak přes den tak v noci,ale nevim,jak na to.....

evitkamalicka
13. jan 2010

ja ho chcem naucit na postel kym sa narodi druhe, lebo nechcem kupovat dalsiu postielku a nemame to uz v byte kde skladovat ten bordel

prcekkk
13. jan 2010

máš to dobře vymyšlené,mě by stačilo,kdyby kuba usínal sám

evitkamalicka
13. jan 2010

ale zo zaciatku robil riadny cirkus na posteli, sa jej normalne bal, ale po par dnoch si zvykol

prcekkk
13. jan 2010

to je fajn

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre